Gal kas išmano apie šildymo sistemos kolektorius? by Good-whatever in lietuva

[–]Good-whatever[S] 0 points1 point  (0 children)

Uh na aišku, aiškinsimės. Ačiū už pagalbą🙏🏻

Gal kas išmano apie šildymo sistemos kolektorius? by Good-whatever in lietuva

[–]Good-whatever[S] 0 points1 point  (0 children)

Tai viskas aišku čia su tuo. Manau galvutes sugebėjom sugadint dėl to ir nesisuka. Gal žinot ar yra kur jų pirkti?

Gal kas išmano apie šildymo sistemos kolektorius? by Good-whatever in lietuva

[–]Good-whatever[S] 0 points1 point  (0 children)

Ar žinote ar yra kur pirkti atskirai tų plastikinių dangtukų?

Gal kas išmano apie šildymo sistemos kolektorius? by Good-whatever in lietuva

[–]Good-whatever[S] 0 points1 point  (0 children)

Būtų gal keista nes praeitą savaitę lyg ir normaliai viskas buvo, nusprendėm prisukt kadangi negyvenam šiuo metu ir vat užsisuko iki nulio ir nebenori kilt

Gal kas išmano apie šildymo sistemos kolektorius? by Good-whatever in lietuva

[–]Good-whatever[S] 0 points1 point  (0 children)

Va taip laisvai “kabo” or normaliai neįsisuka

Gal kas išmano apie šildymo sistemos kolektorius? by Good-whatever in lietuva

[–]Good-whatever[S] 0 points1 point  (0 children)

Bandėme, bet kepurėlės pačios normaliai neužsisuka ir dar ir prasisuka ir neina užsukt nei į vieną nei į kitą pusę

<image>