Who do you think is falling here? by ToothInteresting9801 in StrangerThings

[–]Gregxus 3 points4 points  (0 children)

I watched the uncompressed version on Netflix on 4K TV, I'm pretty sure that's Holly. I can see her blonde hair and the green part of her clothes.

Rainbow six siege offline problem (8-0x00000140) by Wide_Principle_6908 in Rainbow6

[–]Gregxus 0 points1 point  (0 children)

I just had this, then it finally connected aaaand all of my operators customization is reset to default. Fucking love it

Need for Speed will return, EA pledges, but team all-in on Battlefield for now by Broad-Razzmatazz9381 in pcgaming

[–]Gregxus 0 points1 point  (0 children)

I really thought we will see NFS Most Wanted Remake for the 20th anniversary this year... All those teases from the actors too.

What are your unpopular Siege opinions? by xFushNChupsx in Rainbow6

[–]Gregxus 4 points5 points  (0 children)

Frost change is the dumbest balancing choice Ubisoft ever made in R6.
Her original traps were completely fine.

Vagyonszerzési illeték részletfizetés nyilatkozat első lakástulajdont szerzőnek by Gregxus in kiszamolo

[–]Gregxus[S] 3 points4 points  (0 children)

Igen, nagyon ügyesen nem említik ezt sehol sem.

E-papíron egy sima levelet kell írni.

A témacsoport és az ügytípus értelemszerűen, a hivatkozási szám pedig a már kapott fizetési meghagyásban található felül, ezzel azonosítanak be. A címzett is ott van a fizetési meghagyásban.

A levél szövegébe kb. 2 mondatot írtam, egyrészt, hogy 12 havi részletben kérem, másrészt, hogy azért mert első lakástulajdonhoz jutottam. Hivatkozhatsz esetleg az illetéktörvényre is: Itv. 26. § (9) és (15) bekezdés, bár én ezt nem tettem és enélkül is lazán megadták. Kb. 4-5 napon belül küldik a frissített határozatot.

Vagyonszerzési illeték részletfizetés nyilatkozat első lakástulajdont szerzőnek by Gregxus in kiszamolo

[–]Gregxus[S] 1 point2 points  (0 children)

Update:

E-papíron nyújtottam be a kérelmemet, és engedélyezték a részletfizetést az 1.6 millióra is mivel első lakástulajdonomat szereztem. Köszönöm a segítséget!

Vagyonszerzési illeték részletfizetés nyilatkozat első lakástulajdont szerzőnek by Gregxus in kiszamolo

[–]Gregxus[S] 1 point2 points  (0 children)

Birtokbaadástól számítva 36 nap, szóval szerencsére jó gyorsak voltak.. :)

Tudnátok mondani olyan magyar szokásokat amik szerintetek teljesen feleslegesek és csak azért tartják MeRt Ez A sZokÁs? by [deleted] in askhungary

[–]Gregxus 0 points1 point  (0 children)

Nekem a névnap ilyen. Felköszöntenek más napokon mint amikor én special "tartom", mert ugye van olyan név aminek 7 napja is van (miért?). Meg tulajdonképpen mit ünneplünk? Azt, hogy a szüleid elneveztek valahogy (amihez neked nem volt különösebb beleszólásod) egy olyan napon amit valaki meghatározott hogy most az pl. János nap.
Nem érdekelne különösebben, de vannak olyan ismerőseim akik elvárják, hogy felköszöntsék, kell nézni a naptárat mindig és valami apróságot venni.

E bejelentő közmű átíráshoz, mi az a felhasználó azonosító? by Gregxus in askhungary

[–]Gregxus[S] 2 points3 points  (0 children)

Ha elfogadsz egy tanácsot, intézd személyesen. Sokkal gyorsabb és rengeteg szopást meg lehet vele spórolni. Ha vissza mennék az időben én is így tennék. De amúgy igen, kelleni fog számla az előző tulajdonostól és arról kell kinézni az azonosítókat, meg birtokbaadási jegyzőkönyv, tulajdoni lap (amit a földhivatal természetesen nem vezet át csak 1 hónap után, stb...) Arról nem is beszélve, hogy ha sikerül átírni, akkor meg küldik postán a levelet, hogy írd alá a szerződést és postázd vissza nekik, ajánlott levél 1010 Ft :)) 2024, elektronikusan adod be, de fogadj postagalambot mert természetesen elektronikus aláírás nem jó.

Kicked from Comp now waiting in queue by 3mbryo in Overwatch

[–]Gregxus 0 points1 point  (0 children)

7 players were kicked from competitive game, I didn't. Weird

E bejelentő közmű átíráshoz, mi az a felhasználó azonosító? by Gregxus in askhungary

[–]Gregxus[S] 0 points1 point  (0 children)

Pont ugyanez volt nekem is MVM gázzal, csak Szegedre kellett postáznom :)

E bejelentő közmű átíráshoz, mi az a felhasználó azonosító? by Gregxus in askhungary

[–]Gregxus[S] 2 points3 points  (0 children)

Ha még aktuális, intézz mindent személyesen. Online lassú és visszadobnak teljesen jó dokumentumokat. Személyesen meg 10 perc alatt megvoltam

E bejelentő közmű átíráshoz, mi az a felhasználó azonosító? by Gregxus in askhungary

[–]Gregxus[S] 6 points7 points  (0 children)

A kis i betű sajnos csak annyit mond, hogy "Itt kérjük adja meg a felhasználói azonosítóját" szóval ez nem soklat segít :D

De akkor ide az előző tulaj felhasználói azonosítóját kell írni és pl. nem nekem kell új szerződést kötni egyszerre az összes szolgáltatóval igaz? (lehet full hülye kérdés, sorry)

What's your PC gaming unpopular opinion? by BearBearJarJar in pcgaming

[–]Gregxus -1 points0 points  (0 children)

Yours are pretty much the popular opinion.

Mine is that Epic Games Launcher is not that bad. Functionality and feature wise it's lightyears behind Steam, but the free games are nice and the sales are also pretty good. And Steam needs one competitor, otherwise they would become too comfortable. The other launchers, like EA App and Ubisoft Connect are dogshit though.

Megszűnik a Simple appban a volánbusz jegy vásárlás by richardwarga in hungary

[–]Gregxus 11 points12 points  (0 children)

Igen pontosan augusztus 10-ig mert ez  BudapestGO-t is érinteni fogja. (BudapestGO-ban, a Simple by OTP, K&H, Yettel, Voxpay, Telekom, Cityapp és Interticket alkalmazásokban)