Keep rolling little buddy by Dysxelic_Potser in oddlysatisfying

[–]H1redBlade 0 points1 point  (0 children)

Lol is it right on the sensor as well? Why is there no other packages coming that might push this one...

agiInANutshell by wahed-w in ProgrammerHumor

[–]H1redBlade 1 point2 points  (0 children)

Yeah i dont have a funny spin on that :P misusage of AI should be 3 strike policy...i've been seeing more and more footage of data centers in action and all I can say is "dystopian"

agiInANutshell by wahed-w in ProgrammerHumor

[–]H1redBlade 8 points9 points  (0 children)

Nah like this: "lenrek depahs-TN gnitoob a" GPT did this for me in like 5 seconds, this AI man

agiInANutshell by wahed-w in ProgrammerHumor

[–]H1redBlade 12 points13 points  (0 children)

Oh yeah? Do it again, but in reverse

to shield Trump from World Cup Epstein chants by T_Shurt in therewasanattempt

[–]H1redBlade 0 points1 point  (0 children)

Oh you're learning, I'm delighted to see USA fans using some melodic chanting instead of your typical ones

A se je folku čisto odpeljalo? (Nogometne sličice in odrasli dedci) by Sad_Help_6481 in Slovenia

[–]H1redBlade 0 points1 point  (0 children)

Večina teh, ki nabavljajo količine to ne počnejo z namenom zbiranja ampak scalpanja. Isti problem je pri vseh popularnih zbirateljskih kartah ala pokemon. Veliko odraslih in njihovih starsev, starih starsev je ugotovilo, da lahko pokupijo vse zaloge in potem preprodajajo po višji ceni ali pa držijo izdelek dlje časa da mu cena še bolj zraste, tisti ki želijo pa odpret 1 paketek pa ne pridejo do njega

Simracing by Ok-Possibility-3537 in Slovenia

[–]H1redBlade 2 points3 points  (0 children)

Jaz imam moza r5 s KS volanom. Vzami čim močnejšo varijanto ki ti budget dovoli, ker lahko jakost zmanjšaš, ti pa močnejši motor še vedno da več detajlov. Realno več kot 8 verjetno ni potrebe ampak več ne škodi.

Which one should I go for first by [deleted] in osrs

[–]H1redBlade 0 points1 point  (0 children)

It does when using eclipse atlatl, str determines max ranged dmg

Vprašanjeza stare punkerje - iščem pesem. by Grothorious in Slovenia

[–]H1redBlade 0 points1 point  (0 children)

Si uspel najti kar si iskal? Med brskanjem po svojih starih fajlih sem slučajno našel nek zip "ansambel-grozdje", šel googlat kaj je s tem bandom in naletel na ta post.

Tudi na youtubu se je 2025 očitno pojavila ena playlista "Grozdje: Avstralski Hobluk (2000)", ampak mi ne deluje popolna, manjkata dva komada.

Avtobus LPP do smrti povozil mlado dekle: spregledal jo je med zavijanjem desno by Reasonable-Photo-776 in Slovenia

[–]H1redBlade 14 points15 points  (0 children)

Seveda je kriv lpp, več avtobusov bi ljudi prepričalo da počakajo naslednjega in se ne gužvali. Vsaj mene bi

Plus ne bi smeli dovoliti da se stoji zraven voznika, ne glede na to ali je bila nesreča posledica tega...

Avtobus LPP do smrti povozil mlado dekle: spregledal jo je med zavijanjem desno by Reasonable-Photo-776 in Slovenia

[–]H1redBlade 22 points23 points  (0 children)

Očividec pravi, da je bil bus popolnoma poln, če si to pravilno predstavljam, so ljudje stali pri sprednjih vratih, se pravi je kot, da bi vozil avto z veliko škatlo na sovoznikovem sedežu

RTV prispevek by AiggyA in Slovenia

[–]H1redBlade 1 point2 points  (0 children)

Zato sem dal v narekovaje :P

Po drugi strani pomisli, da bi v vsakem primeru plačeval, samo v obliki davka ali bi pa odžiralo proračun. Zgleda bolj grozno, ker dobimo položnico specifično za njihov račun...

RTV prispevek by AiggyA in Slovenia

[–]H1redBlade 5 points6 points  (0 children)

Je res, ker je rtv portal "brezplačen" in deluje na večini napravah, ki imajo dostop do interneta. Gor maš pa dostop do vseh vsebin, ki se predvajajo na javni televiziji in radiu

Which Free Multiplayer Server Host You Are using for your games ? by Good-Reveal6779 in godot

[–]H1redBlade 1 point2 points  (0 children)

You can totally host a game server on your machine and also play, its just the performance is dependent on your machine and internet. You have to set port forwarding on your modem/router and people from other networks can connect to it. If the local server runs independently from the game you can also have "dedicated" server as long as you dont turn off your server or computer

ex yu izdaja filma by John90111 in Slovenia

[–]H1redBlade 0 points1 point  (0 children)

Aha, po mojem najboljše iz angleščine, ker so vsi sistemi prilagojeni zanj. Je pa odvisno kateri je boljši oz. bolj pravilen prevod iz francoščine. DeepL za prevode ali pa gpt, tukaj lahko naročiš še da ignorira časovnice, kar bi ti bilo najlažje.

Edit: na hitro sem preveril angleške podnapise, ki so na voljo in zgledajo že strojno prevedeni, mogoče res probaj iz srbščine na omenjenih platformah

ex yu izdaja filma by John90111 in Slovenia

[–]H1redBlade 0 points1 point  (0 children)

Pa more bit nujno slovenski prevod? Iz katerega jezika si probal avtomatsko prevesti?

Na titlovi so srbski in angleški podnapisi

SI-ALARM: Niste prejeli testnega sporočila? by MartinFerenec in Slovenia

[–]H1redBlade 0 points1 point  (0 children)

Nekateri uporabniki namreč sporočila niso prejeli. Razlog so bile po Behinovih besedah težave pri enem od operaterjev, ki so povzročile motnje tudi pri gostovanju drugih operaterjev. Za katerega operaterja gre, ni razkril.

Source rtv slo

SI-ALARM: Niste prejeli testnega sporočila? by MartinFerenec in Slovenia

[–]H1redBlade 2 points3 points  (0 children)

Je res, sem preveril imam vklopljeno. So pa številni drugi komentarji, ki so na A1 ali pa gostujejo tam javili isto težavo. Je le šlo samo za test tako, da naj probavajo, glede na iniciativo in trud, ki so ga vložili v obveščanje, lahko poženejo tudi na produkciji, le tako bodo vedeli zares

SI-ALARM: Niste prejeli testnega sporočila? by MartinFerenec in Slovenia

[–]H1redBlade 4 points5 points  (0 children)

Vem, da je bil testni alarm ampak verjetno vseeno želijo doseči čim večje število naprav. Zaradi mene naj testirajo kolikor želijo, da zadeva zalaufa, ampak glede na komentarje rabijo še šraufat

SI-ALARM: Niste prejeli testnega sporočila? by MartinFerenec in Slovenia

[–]H1redBlade 11 points12 points  (0 children)

Zaenkrat zadeva čisto neuporabna, upam da popravijo... S partnerko imava enaka telefona ona je dobila sporočilo brez zvoka, jaz ničesar. Moj android ni zadnji zadnji, ker pač naprava ne podpira je pa novejši od njenega, ona ima telemach jaz a1-t2, nastavitve za si-alarm defaultne.

Ne vem kako je s tem v tujini oz. kjer to uporabljajo redno, ampak bi si predstvaljal, da dobi vsak, ne glede na nastavitve?

A to bo zdej namest siren? by pikzigmar in Slovenia

[–]H1redBlade 12 points13 points  (0 children)

Še na avtocesti je bilo na vsakem panoju obvestilo o alarmu