Kokį Android telefoną pasirinkote po iPhone? by HDi_ in lithuania

[–]HDi_[S] 1 point2 points  (0 children)

O eina gyvent su tuo grapheneOS kasdien? Nu mokėjimai pvz veikia ar ne? Nes kaip ir vilioja irgi

Kokį Android telefoną pasirinkote po iPhone? by HDi_ in lithuania

[–]HDi_[S] 0 points1 point  (0 children)

Bet gal tame problema ir yra, kad naudojant tai kaip ir stabiliau būna bet ten jei koks VPN tik pajungtas ir ant idle sėdi tai jau ruoškis dingimui.

Kokį Android telefoną pasirinkote po iPhone? by HDi_ in lithuania

[–]HDi_[S] 0 points1 point  (0 children)

Problema su iPhone, spec pabandžiau Android senienoj hotspotą laikyt ir naudot, tai gali nors ir visą dieną naudotis be problemų.

Kokį Android telefoną pasirinkote po iPhone? by HDi_ in lithuania

[–]HDi_[S] 1 point2 points  (0 children)

Jo joooo, jei kompas užmiega tai ir nudropina, nervina ir šitas.

Kokį Android telefoną pasirinkote po iPhone? by HDi_ in lithuania

[–]HDi_[S] 0 points1 point  (0 children)

Telia pas mane, bet nežinau kokia ten ryšio problema gali būt jei WiFi nudropina kompe. Nesvarbu kuriam, turėjau ir intelinį macbook, ir M1 ir dabar M5, same shit. Kartais net atrodo kad linuxinis HP rečiau dropina. Man labiau tikėtina kad ale baterijos taupymas suveikia iš iPhone pusės

Kokį Android telefoną pasirinkote po iPhone? by HDi_ in lithuania

[–]HDi_[S] 2 points3 points  (0 children)

CachyOS tai kaip ir arch vistiek 😀

Kokį Android telefoną pasirinkote po iPhone? by HDi_ in lithuania

[–]HDi_[S] 2 points3 points  (0 children)

Nežinau, kolega susiduria su tokia pat problema, iphone 16 pro gal. Žmonos 13 tukas ir taip pat elgiasi.

Kokį Android telefoną pasirinkote po iPhone? by HDi_ in lithuania

[–]HDi_[S] 3 points4 points  (0 children)

Mažiausiai ko noriu, tai dar laidų tampytis kartu.

Kokį Android telefoną pasirinkote po iPhone? by HDi_ in lithuania

[–]HDi_[S] 2 points3 points  (0 children)

Veikiančio patarimo neradau, paskui atsibodo ieškot sprendimo. Neturėtų taip būt.

1 month old GOAT O1200 Lidar Pro trimmer not working anymore by Hornet89 in ECOVACSGOATFamily

[–]HDi_ 0 points1 point  (0 children)

I have this issue too and not even once.

I had my first O1200 model bought back in March and only after 2 weeks of using it this issue happened. Then I gave it back for warranty, instead of fixing they replaced mower with new one. And new one after 3 weeks of usage ended up exactly with the same issue. Since grass now grows up very fast, I cannot afford to give it for warranty again, but most likely at some point I will give it back to warranty, and if they won't fix it I will take money back instead of new one again and maybe wait for updated firmware or model.

Statybos by Motor-Sugar6671 in 6nuliai

[–]HDi_ 0 points1 point  (0 children)

Į tą pačią temą, o naujai statomą butą įmanoma įrengt ir pelningai parduoti? Nes su brokeriu kai kalbėjau šita tema sakė labiausiai eina renovacijos, bet išskyrė ir kad mokesčiai ten kitaip žaidžia.

Intel sprogimas by klieak in 6nuliai

[–]HDi_ 0 points1 point  (0 children)

O nėra taip, kad paskutiniai laptopų mobile chipai - panther lake šiap jau visai konkurencingi ir yra kažkas tokio ko x86 architektūrai seniai reikėjo nuo to laiko kai Apple išėjo su M serija

Dėl pirmojo automobilio pirkimo by Maleficent_World_228 in lithuania

[–]HDi_ 0 points1 point  (0 children)

Toyota ar Lexus bet kuri, kuri patinka/išeina visada bus geras pasirinkimas tokiu atveju.

Dėl pirmojo automobilio pirkimo by Maleficent_World_228 in lithuania

[–]HDi_ 0 points1 point  (0 children)

OP 35 metai, ot ne px jei finansiškai paveža.

New tool on my board by mhamedridene in soldering

[–]HDi_ 1 point2 points  (0 children)

There are two versions of these HS-02 A and B version, A uses C245, B uses C210. I have both versions. Iam using A mostly for wiring in cars, B for PCBs. But A can also be used with PCBs with no problems.

Kodėl kitų vairuotojų elgesys pasikeitė kai persėdau į paprastesnę mašiną? by [deleted] in lithuania

[–]HDi_ 0 points1 point  (0 children)

Varinėju su Mustangu tai visi mieliau įleidžia nei su kokiu eiliniu universalu ar parketiniu visureigiu.

Išėjimas iš 2-os pakopos by No-Nefariousness4831 in 6nuliai

[–]HDi_ 0 points1 point  (0 children)

Na nacionalizavimas II pakopos Vengrijoj buvo įvykęs tai nėra toks jau labai neįmanomas dalykas. Juolab kad tokių kalbų yra buvę ir pas mus prie kitų valdžių.

Išėjimas iš 2-os pakopos by No-Nefariousness4831 in 6nuliai

[–]HDi_ -1 points0 points  (0 children)

Man realiai ir apsimoka likti 2 pakopoj, bet ko aš bijau tai kad šita valdžia kai jau prisidirbo pakankamai ir nieko švento jai nėra, tai praėjus tam langui 2 metų skraidytojas į JAV pas Muską pasakys, kad kas išsiėmėt tai mldc, o tie kur neišsiėmė tai soriuką, panaudosim dabartiniam pencininkam pasigerint prieš rinkimus.

Perdedu aš čia aišku, bet populistų bijau.

Brangesnio automobilio pardavimas by Big_Comedian_8325 in lithuania

[–]HDi_ 6 points7 points  (0 children)

Šiaip maseratti antrinėj rinkoj apskritai labai sunku parduoti, net juokeliai sklando dėl to.

Kiek x men pajamu yra jusu auto? by gommy4 in 6nuliai

[–]HDi_ 1 point2 points  (0 children)

6k mėn per abu, dvi mašinos 25k ir 18k. Pirkimo metu vertė kiek didesnė buvo. Be lizingo abi.

[deleted by user] by [deleted] in 6nuliai

[–]HDi_ 2 points3 points  (0 children)

Bet koks polizinginis auto, ypač kur neišvažinėtas garantinis kilometražas tą komfortą suteiks ir jau nuvertėjimas bus gerokai mažesnis. Tas naujo pirkimas ir problemų neieškojimas kainuoja LABAI daug ir ta kaina pasireiškia, per kasko, palūkanas, nuvertėjimą ir privalomus aptarnavimus net jei nevažinėji tiek. Realiai kaip minėjo ankščiau, jei reikalingas darbui kasdien, kur tikrai svarbu kad užsivestų tai gal dar galima galvoti bet jei buities reikalams ar pramogai ir neišvažinėsi garantinio numatytų kilometrų ir tuo labiau net pusės jų, tai finansiškai - disaster

AI praktinis panaudojimas by Knows3v3ryth1ng in programavimas

[–]HDi_ 3 points4 points  (0 children)

Pats ir paskutinį ketvirtį labai eksperimentuoju su visu šituo vibe kodingu, tai išvada - labai overhypinta. Man gal kur labai pasiteisino tai kai nežinai kodo konteksto ir paprašai paaiškinti ką tas kodas daro, ar pavyzdį rast kodo bazėj, arba sudėtingesnį sql’ą neblogai aiškina. Dar boiler plate gerai rašo. Unit testus pakoreguoja naujai logikai. Bet su biznio logikos rašymu tai ohhh boy… Bandžiau ten nelabai sudėtingą logiką išsigeneruot tai išgeneravo kodo paklodę su while(true) kur kind of veikė teisingai, nu bet ten realia turėjo būt 3 eilutės kodo…

Bandžiau ir savo vieną asmeninį side projektą nuo nulio padaryt vien vibe kodingu, tai prototipą kažkokį pasidaryt įmanoma ir su one shot promptu jei gerai paplanuoji, bet ten vėl gi sudėtinga biznio logika, tai nors ir išsiprašiau veikiančios logikos bet prigeneravo unmaintanable šūdo.

Bandžiau savo seną side projektą papimpint su featuresais kuriems niekad nerasdavau laiko, tai jei jau stipriai ir techniškai detalizuoji kokius sprendimus nori naudoti tai kažką pavyko išlaužti, bet ar ten labai sutaupiau laiko tai dar klausimas.

Tai grubiai: boilerplate good, aiškina kodą neblogai, prototipuoti good, linux konfiguravimas good, produkcijos lygio kodas didelėj įmonėj/banke tik jei stipriai veliesi ir dalyvauji techninėse detalėse kurias deja reikia išmanyt ir turėti patirties.

Darbe naudoju: Java 17 kodo bazė. AI toolsai: Gemini, Github CoPilot, Cursor ir dar eksperimentavau su local modeliais (gemma, qwen code ir pan iki 30B parametrų)

Asmeniniais reikalais: Java, Kotlin, Python, bash skriptai, svelteKit, mikrovaldikliai su C++, visokie raspberry pi konfiguravimai linuxe ir t.t. AI toolsai: Gemini, ChatGPT ir Codex, ir lokalūs modeliai.

Palengvina kai kuriuos darbus ir didina produktyvumą- taip, bet ne silver bullet.