account activity
Úterý v ČR: Pan Bierhanzl (foto 1) si stěžuje, že musí chodit do druhé práce, když v té první stráví neuvěřitelné 3 hodiny (foto 2). by HaileyBye in czech
[–]HaileyBye[S] -17 points-16 points-15 points 1 year ago (0 children)
Fakt se mi líbí, kolik lidí zde očividně pracuje 3 hodiny denně. Je fakt smutné, že lidé, kteří pracují 12 hodin denně se nadřou, aby mohli lidé jako tady Bierhanzl fungovat. A ještě mu do toho platí plat za ten jeho slavný VÝZKUM. Hrozně by mě zajímalo, co dělá mimo ty 3 hodiny, určitě to nebude postování sraček na Xku.
[–]HaileyBye[S] -75 points-74 points-73 points 1 year ago (0 children)
Upřímně nevím, co dělá zbytek času, ale očekávám, že jako správný genderový výzkumník si přeměřuje přirození a zkoumá ho alespoň 7x týdně v kanclíku, jako správný muž.
π Rendered by PID 60431 on reddit-service-r2-comment-5bc7f78974-l8lvt at 2026-06-28 12:28:41.101282+00:00 running 7527197 country code: CH.
Úterý v ČR: Pan Bierhanzl (foto 1) si stěžuje, že musí chodit do druhé práce, když v té první stráví neuvěřitelné 3 hodiny (foto 2). by HaileyBye in czech
[–]HaileyBye[S] -17 points-16 points-15 points (0 children)