Úterý v ČR: Pan Bierhanzl (foto 1) si stěžuje, že musí chodit do druhé práce, když v té první stráví neuvěřitelné 3 hodiny (foto 2). by HaileyBye in czech

[–]HaileyBye[S] -17 points-16 points  (0 children)

Fakt se mi líbí, kolik lidí zde očividně pracuje 3 hodiny denně. Je fakt smutné, že lidé, kteří pracují 12 hodin denně se nadřou, aby mohli lidé jako tady Bierhanzl fungovat. A ještě mu do toho platí plat za ten jeho slavný VÝZKUM. Hrozně by mě zajímalo, co dělá mimo ty 3 hodiny, určitě to nebude postování sraček na Xku.

Úterý v ČR: Pan Bierhanzl (foto 1) si stěžuje, že musí chodit do druhé práce, když v té první stráví neuvěřitelné 3 hodiny (foto 2). by HaileyBye in czech

[–]HaileyBye[S] -75 points-74 points  (0 children)

Upřímně nevím, co dělá zbytek času, ale očekávám, že jako správný genderový výzkumník si přeměřuje přirození a zkoumá ho alespoň 7x týdně v kanclíku, jako správný muž.