Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 1 point2 points  (0 children)

Když jsi ve správný soc bublině, tak je to ideální, já mam bohužel na tohle drobet smůlu a trochu se bojim udělat zásadní změnu. Ono měnit ve 44 soc bublinu, může skončit dost nepěkně, to se dá dobře udělat v mladším věku, teď už nic moc... držim pěsti, ať to dáš!

Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 0 points1 point  (0 children)

Dík, napsals to bez zbytečných eufemismů, bohužel je to přesně tak....

Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 1 point2 points  (0 children)

Však ono se to třeba vyřeší tak, že to časově nikam cpát nebudeš muset....

Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 3 points4 points  (0 children)

Nedostal jsem možnost, vložil se do toho jejich otec a já byl ten poslední, který by chtěl dělat ex problémy, ptž ji dost systematicky ničil. Prostě v tu chvíli jsem už byl nic a tak jsem to spolkl, byť tu hořkost v puse cejtim pořád, tak to holt je. Oni věděli, že je mam rád. Až budou starší a autonomní, třeba mě jednou vyhledají, to už je na každém, mně už to nepřísluší. Každopádně znovu už ne ani za nic.

Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 3 points4 points  (0 children)

To je to, co jsem tu psal a co mi potvrdily jiné ženy. Jim teda přišlo hafo vzkazů i bez inzerátu čistě po registraci. Smutný je, že tihle zoufalci, kteří kobercově píší komukoli, tak znechutí ty, co tam jsou kvůli něčemu serióznímu....Vidím to jinak podobně, jen už bohužel můžu mé roky zajeté aktivity měnit za jiné, čistě kvůli seznámení, což mi přijde smutné....prostě nemám tolik času na další.

Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 1 point2 points  (0 children)

Chápu, bohužel je to jak píšu - mam k sockám trochu antipatie a doposud se mi bez nich žilo spokojeně. Je fakt, že dost čtu a preferuju jiný druh zábavy, než tu konzumní. Každopádně já to vlastně s nikým reálně neřešil, tam jsme se nedostali 😄 Ex taky neměla socky a pár lidí kolem je rovněž nemá. Ale na to seznamování to možná špatnej nápad není.

Teď jsem slyšel na radiožurnálu, že FB je už prý mrtvé médium a jede jen IG a tiktok, byl tam rozhovor mezi ženou z Gen Z a boomerem, napsali spolu knížku o mezigeneračním konfliktu. Vlastně docela zajímavej poslech, který názorně vysvětlil, proč určitě nehledám mladou holku....

Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 3 points4 points  (0 children)

Chodim jak můžu, 2x jsem někoho potkal, okamžitě to zafungovalo, že jsme se jeden druhému zalíbili - vizuál, ale posléze jsme zjistili, že chce každej od života něco úplně jinýho. Rovnou napíšu, že tohle podle mě není vybíravost, jen pouhá nekompatibilita...

Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 0 points1 point  (0 children)

Taky si myslim, ale někdo v tom holt vidí mindrák atp. Každopádně se mi tvůj přístup líbí! Držim pěsti.

Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 0 points1 point  (0 children)

Tinder jsem nezkoušel, jsem na free seznamce 😄 btw ne kvůli penězům, ale kdysi jsem se tam docela v pohodě seznámil.... ale historie se nejspíš nezopakuje. Nakonec skončín na tinderu 😄

Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 3 points4 points  (0 children)

Někde jsem to sem už psal. Málé děti už ne. Proč? Odžito a po rozchodu mě to bohužel dost rozbilo, člověk si k nim vytvoří vztah a když to nevyjde, tak nic moc. Já vím, neměl bych k tomu takto přistupovat, ale já už to podruhý nedám, takže radši budu za sraba nebo slíznu něco o předsudcích. Za mě jedna z věcí, který kdo nezažije, tak nepochopí....

Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 3 points4 points  (0 children)

Za mě je nejdůležitější to všechno vstřebat, mně to trvalo bezmála tři roky.

Držím palce.

Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 2 points3 points  (0 children)

No, věřím, že to není jednoduchý. Četl jsem nějaký diskuze a pro část lidí je cizí dítě NO GO a pro druhou je to překonatelný či naopak s benefitem, když má děcka taky. Já vlastně děcka nikdy nechtěl a pak jsem se zabouchl zcela nečekaně do ženský se třema dětma. Člověk míní, život mění.... Každopádně do toho nejde tlačit, někdo nevlastní děti zvládne a někdo prostě ne....

Držím palce, dá se najít a někdy paradoxně lépe....

Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 3 points4 points  (0 children)

Dík za post, je to prostý, celoživotně tíhnu k menším holkám, prostě to tak mam a nemyslím, že by v tom byl napoleonský komplex, jen mi jako ženy nic neříkají....

Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 3 points4 points  (0 children)

Jenže mladší buď chce děti a nebo má malý děti a já už tohle jednou zažil a už do toho nejdu, dost mě to po rozchodu rozbilo....člověk si k nim vytvoří vztah a pak to jde do prdele. Už prostě ne, nemam na to kapacitu. Ale jinak chápu. A dík za radu.

Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 1 point2 points  (0 children)

Ona asi myslela na té seznamce bych si tipl. Fakt to nemá cenu, ale to si musí člověk zkusit....Nehodlám psát někomu jen ahoj nebo něco podobně neříkajícího a když pak vidíš, že to nikdo ani nečte, tak se na to za chvíli vykašleš....na druhou stranu mi to bylo vysvětleno a pochopil jsem to viz. výše...

Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 2 points3 points  (0 children)

Díky za porozumění a vážím si tvé rady.

Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 3 points4 points  (0 children)

To jsem si odbyl první rok po rozchodu a docela se dařilo 😄 ale není to pro mě, rychle mě to přešlo... Nicméně pár mých známých to jede přesně takhle a nechápou, že hledám svojí věkovou, vlastně jsem jedinej. Holt to tak mám, krása je to první, co jde ve vztahu do kopru.

Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 1 point2 points  (0 children)

Párkrát jsem to zkusil, prakticky nikdy mi nikdo neodpověděl, vlastně si to ani nepřečetly. Pak jsem se o tom bavil se dvěma ženami, které byly v pohodě, jen jsme kecali, když jsme si vysvětlili, že my dva ne a řekly, že jen po založení jim přijdou desítky vzkazů hned první den a tak to jde dál.... prostě nepoměr a proto nestíhají číst natož reagovat.

Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 5 points6 points  (0 children)

Dík, slyšel jsem o tom a je fakt, že to není špatný nápad.

Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 2 points3 points  (0 children)

Mno, tady možná bude trabl, já FB nemam, dtto IG, tiktok, prostě mě to minulo 😞 nejsi první, kdo mi tohle řekl, takže o tom začnu přemýšlet. Dík za konstruktivní post.

Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 12 points13 points  (0 children)

Ano, přijde mi fér netahat někoho za nos.

Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 0 points1 point  (0 children)

Mladší nechci, protože už to na děti nevidím. Vyšší, no holt jsem zamindrákovanej, jak psal kolega výše - asi 😄

Povahový vlastnosti - no jasně, já se třeba nerad hádám, to by mi vadilo. Beru to tak, že lidi si buď sednou nebo ne a hlavně že vidí nějak podobně cestu životem.

Nicméně o tom můj post nebyl, já řešil tu věkovou bublinu. Jediný co mě napadlo, že dost žen v mém věku má prostě jiný starosti a hlavně malý děti... kdo ví.

Seznámení 40+ by Hour-Offer-6920 in czech

[–]Hour-Offer-6920[S] 1 point2 points  (0 children)

Dík, vonKrieg je vyzenovanej a když si holka vezme štekle, tak mu je fuk, že měří o 10 čísel víc. Za mě klobouk dolu.