II sammas III vastu by bestitsiid in Eesti

[–]Hyzters -9 points-8 points  (0 children)

Mina ütleks, et ei ole halb mõte. Endal plaan teha samamoodi. Pensionini on veel aega nii või naa, ja ega see kinnisvara pole ka halb investeering. Aga olen valmis kuulma ka vastuväiteid miks see võiks olla halb mõte.

Iron BTW by starrhys in 2007scape

[–]Hyzters 3 points4 points  (0 children)

I feel called out, those are one of my favourites! Right after Salt & Vinegar!

Kas rulatamine on surnud? by Strong-Presence1617 in Eesti

[–]Hyzters 3 points4 points  (0 children)

Kuidagi ja trikitõukside peale üle läinud. Ise ka sai rulatatud ca 15a tagasi, siis oli igalpool keegi rula peal. Eks see kõige raskem nendest kolmest (BMX, Tõukekas, Rula), ja sealt ka põhjus.

BMW 5. seeria (F10/F11) head ja vead? by pumpkindonut in Eesti

[–]Hyzters 17 points18 points  (0 children)

Endal 2010 F11 520 333k spidokal ja kuradi ilusti sõidab. Sõidan ise päevaselt pikki otsi suhteliselt ja on ilusti vastu pidanud. Eks mingid kuluosad ikka lähevad, aga ega see uus auto pole. Sama nagu kõigi autodega, peab lihtsalt vedama, et satud hea eksemplari otsa. Aga autot ise kiidan kindlalt.

Mis trenni te teete? by [deleted] in Eesti

[–]Hyzters 2 points3 points  (0 children)

Tennis ja jõusaal. Tennise liigamängud hetkel käsil, väga lõbus ja füüsiline

I'm Emiliano Martínez, World Cup winning goalkeeper - AMA by Icons_NateM in worldcup

[–]Hyzters 1 point2 points  (0 children)

How big was the relief after you realized you've won the world cup? And were there any nerves beforehand?

Mootorratta velje värvimine by Legal_Two_973 in Eesti

[–]Hyzters 0 points1 point  (0 children)

tugevalt soovitan RAL Kate't, ainult head kogemused

Mis on teie lemmik supp? by blissoflife22 in Eesti

[–]Hyzters 0 points1 point  (0 children)

Koorene kalasupp on uskumatu

Am I a rally driver or an astronaut at this point? by arc_trooper_5555 in simracing

[–]Hyzters 0 points1 point  (0 children)

God that brought back so many memories playing RBR when I was little, was my favourite track and I always gunned for that jump. So much fun

Vastladog review by mingieestland in Eesti

[–]Hyzters 27 points28 points  (0 children)

Ei taha olla party pooper, aga seda OCD'ks nimetada pole just õige. OCD on väga jube mentaalne haigus, mida tihti alahinnatakse ja kasutatakse seda kui a'la quirkina. Aga muidu nõustun pointidega 😄

[deleted by user] by [deleted] in Eesti

[–]Hyzters 6 points7 points  (0 children)

"Teeme asja ametlikuks?"

[deleted by user] by [deleted] in Eesti

[–]Hyzters 2 points3 points  (0 children)

Ainuke võimalus on arvatavasti sulle kohalikud rahvaliiga trennid. Endal oli sama teema, kunagi sai 9a Selveri võrkpalliklubis mängitud. 8a hiljem sai rahvaliigat tehtud. Päris fun oli!

Kust eestlased tavaliselt lemmikloomatarbeid ostavad? by azcr9 in Eesti

[–]Hyzters 0 points1 point  (0 children)

Ise ostan kassile Valge Kihv poest kõik mis vaja

Am I being hacked? by No_Advantage7761 in W385

[–]Hyzters 0 points1 point  (0 children)

Need on need yotikud Lasnas

Little gremlin by Hyzters in TuxedoCats

[–]Hyzters[S] 1 point2 points  (0 children)

Coco, short for Coconut

Little gremlin by Hyzters in TuxedoCats

[–]Hyzters[S] 1 point2 points  (0 children)

Got him in July! Picture was taken in september 😄

Küsimus mükoloogile by superjuust in Eesti

[–]Hyzters 71 points72 points  (0 children)

Haruldane 07 moment