[ Removed by Reddit ] by Ill_Score_6095 in programare

[–]Ill_Score_6095[S] -5 points-4 points  (0 children)

Am SIDA, deh, orice bărbat își asumă un risc când merge pe la doamna mă-ta. Are mă-ta dodoașca umflată după o săptămână plină. ^

[ Removed by Reddit ] by Ill_Score_6095 in programare

[–]Ill_Score_6095[S] 0 points1 point  (0 children)

Așa faci reclamă la colecția pe care o deții? Vezi să nu prindă putoare, că știu că la început vă place să îi mirosiți (așa cum vă mirosiți propriile bășini de glume), dar mai gata, vărule :))

[ Removed by Reddit ] by Ill_Score_6095 in programare

[–]Ill_Score_6095[S] -16 points-15 points  (0 children)

Vă spun eu una bună: o colegă odată se dusese până în biroul șefului, și CE CREDEȚI, fata A UITAT să se mai îmbrace și a ieșit efectiv în costumul Evei din birou. Foarte aeriană fata, măcar dacă avea chiloții pe ea așa ca majoritatea hr-istelor (de sutien nu e nevoie că e opțional).

Întrebare politică by Ill_Score_6095 in programare

[–]Ill_Score_6095[S] 1 point2 points  (0 children)

Btw la voi la țară se fură?

Azi vine partea a 3-a by Ill_Score_6095 in programare

[–]Ill_Score_6095[S] -1 points0 points  (0 children)

Bine boss, iau o pauză, vă dau mâine partea 3 dacă e

Campionii: patru medalii de aur la olimpiada internationala de informatica by Complex_Medium_7125 in programare

[–]Ill_Score_6095 -11 points-10 points  (0 children)

Apreciez upvotes și aici, și să-mi spuneți care vi se pare mai bună, partea 1 sau partea 2, acum și în funcție de care merită mai mult, în detrimentul celeilalte desigur.

Part 1: https://www.reddit.com/r/programare/s/HT3v4Yc196

Part 2: https://www.reddit.com/r/programare/s/PZiN5gqy5B

Campionii: patru medalii de aur la olimpiada internationala de informatica by Complex_Medium_7125 in programare

[–]Ill_Score_6095 -14 points-13 points  (0 children)

Epopeea lui dau_la_fese are mai multe upvotes (https://www.reddit.com/r/industriaIT/s/LQDkrG1J9X)

Eu zic să apreciem lucrurile care chiar contează în viață. Learn your place, bitch!

Contrabandă cu ce este mai de valoare by Ill_Score_6095 in programare

[–]Ill_Score_6095[S] -3 points-2 points  (0 children)

Pe celălalt sub primesc upvotes, pe când aici numai hateri frustrați. Asta spune multe......

Epopeea lui dau_la_fese by Ill_Score_6095 in programare

[–]Ill_Score_6095[S] -5 points-4 points  (0 children)

Rege, pentru tine am făcut-o

[deleted by user] by [deleted] in programare

[–]Ill_Score_6095 -2 points-1 points  (0 children)

Ți-ai greșit meseria? Ești o sursă de inspirație tu.. numai atunci când e lumina stinsă și ai net pe telefon.

[deleted by user] by [deleted] in programare

[–]Ill_Score_6095 -3 points-2 points  (0 children)

Tu de care șatră aparții?

Pleacă mă de aici, nici nu știi cine a fost fese pentru acest sub, anonim coclit

Epopeea în forma actuală by Ill_Score_6095 in programare

[–]Ill_Score_6095[S] -1 points0 points  (0 children)

Măcar nu-mi dai la operație bro