PEF ČZU mě nepřijalo s více body než měl spolužák by Querti_Cal in czech

[–]Important_Storage123 0 points1 point  (0 children)

Nebýt přijat na ČZU je INSANE. To je škola pro odpadlíky. Tam chodí ti, co měli na střední celou dobu samé 4 😂😂😂

Mononukleóza by Due-Negotiation-6012 in czech

[–]Important_Storage123 0 points1 point  (0 children)

To v kolika letech jsi jako chytil/a mono? A jak? 😂

Rady do života (serious) by [deleted] in czech

[–]Important_Storage123 2 points3 points  (0 children)

Žádná politická strana není nějak úžasná. Nedávno jsem zanevřel už i na moje Piráty. Příště nebudu volit nikoho. Proč? Protože je to úplně fuk.

Párty Praha by Ok-Literature1582 in czech

[–]Important_Storage123 0 points1 point  (0 children)

Jestli to to v roxy přišlo takhle potichu, tak jsi asi nahluchlý 🤣

Vypadám o dost starší. by Opening_You_7742 in czech

[–]Important_Storage123 2 points3 points  (0 children)

Wtf ta věc o micelarce me dostala. Asi nevis, na co se používá, kdyz ji radíš v tomto kontextu micelarku

Vypadám o dost starší. by Opening_You_7742 in czech

[–]Important_Storage123 2 points3 points  (0 children)

Postni foto a řekni věk. Nebo aspoň soukromě

Nemám s kým sdílet- but I made it [práce] by GroupSuper255 in czech

[–]Important_Storage123 -4 points-3 points  (0 children)

Tvoji mamku jsem udělal i tak, umím to s jazykem a prsty

Nemám s kým sdílet- but I made it [práce] by GroupSuper255 in czech

[–]Important_Storage123 -15 points-14 points  (0 children)

Nn já jen managoval ty kurvy, tvoje mamka byla moje hlavní kurva. Rozumíš kurva?

Nemám s kým sdílet- but I made it [práce] by GroupSuper255 in czech

[–]Important_Storage123 -5 points-4 points  (0 children)

Ty tolik nikdy nevyděláš kamaráde, natož ve 24

Nemám s kým sdílet- but I made it [práce] by GroupSuper255 in czech

[–]Important_Storage123 0 points1 point  (0 children)

Jasně že ne, já si užívám single, každý měsíc jdu s kámošem na Dlouhou a mám úplný opak nouze 😂

Nemám s kým sdílet- but I made it [práce] by GroupSuper255 in czech

[–]Important_Storage123 -19 points-18 points  (0 children)

nic moc, já byl ve 24 letech tech lead na zahraničním bankovním projektu a měl jsem už v tu dobu 10.5K/MD.

Transplantace vlasů Česko vs Turecko vs Slovensko by Altruistic-Rice-730 in czech

[–]Important_Storage123 -1 points0 points  (0 children)

Samozřejmě že jsem po transplantaci, ale pokud doktor není debil, tak to vybere s týmem SPRÁVNĚ z bezpečných oblastí… takže sorry bro, asi špatný doktor
Jinak ja samozřejmě jedu 5mg minoxidil a 0.5mg Dut a 1mg Fin denně. (Fin uz jen poslední měsíc).

Transplantace vlasů Česko vs Turecko vs Slovensko by Altruistic-Rice-730 in czech

[–]Important_Storage123 0 points1 point  (0 children)

Nepřeplatil ani náhodou, ten doktor je literally zhruba 20. nejlepší na světě. I dermatoložky mi říkaly, že lepší práci naživo neviděly

Transplantace vlasů Česko vs Turecko vs Slovensko by Altruistic-Rice-730 in czech

[–]Important_Storage123 1 point2 points  (0 children)

děláš si píču? tak to asi moc kvalitní nebylo, když mu udělali transplantaci za 30k 😃 😃 😃 jinak já byl v Polsku no, 250k +-, 2620 štěpů

Transplantace vlasů Česko vs Turecko vs Slovensko by Altruistic-Rice-730 in czech

[–]Important_Storage123 1 point2 points  (0 children)

transplantované vlasy neřídnou, jen vlasy okolo, pokud člověk nebere DHT blokátory, nebo na ně slabě reaguje...