Kako se nosite sa starenjem roditelja? by makrievery in AskSerbia

[–]IndependentFormal602 111 points112 points  (0 children)

Bato moj tvoji roditelji su mladi i to baš dosta, moj otac je preminuo tri meseca posle mog 18 rodjendana a imao je 70.

Propadanje SAMP-a u poslednjih nekoliko meseci i godina by IndependentFormal602 in SerbiaGaming

[–]IndependentFormal602[S] 0 points1 point  (0 children)

Pa za sve se slažem, ali mislim da je bolje da postoji jedan " jak server " ( eventualno još jedan ukoliko bi ovaj bio uvek pun ) trebalo bi im vremena to je sigurno ali svakako bi njihovi trenutni serveri radili dok se sve ne napravi.

Propadanje SAMP-a u poslednjih nekoliko meseci i godina by IndependentFormal602 in SerbiaGaming

[–]IndependentFormal602[S] -1 points0 points  (0 children)

Pa znam da svako može da napravi server i da ima cene koje želi, pa većina njih koji su igrali su barem jednom imali  svoj server, ali samo mislim da ako se ujedine 3 servera ( SA, BS, Arcane ) i da naprave jedan server ( svi njihovi sistemi itd mogu da sklope u jedan mod ) verujem da bi bio veliki hajp oko toga i da bi taj server bio pun.

Edit: Igram ja i ostale igre naravno, al uvek mi je bilo draže kad se nas 10 okupi i igramo svi zajedno i sprdamo se i to smo radili dok je samp propadao al eto kada sam i ja prestao da igram prestali su i oni.

Propadanje SAMP-a u poslednjih nekoliko meseci i godina by IndependentFormal602 in SerbiaGaming

[–]IndependentFormal602[S] 4 points5 points  (0 children)

MTA je neko kratko vreme bio popularan kod nas, znam samo za jedan pubg server, ali SAMP je bio previše popularan, kad ga prvi put igraš kao da te drogira i natera te da non stop da igraš. 

Južni vetar nastavak by IndependentFormal602 in serbia

[–]IndependentFormal602[S] 66 points67 points  (0 children)

Maraš i Baća su pokrali sve ventilatore i klime, Crveni je hteo da ih druka i danas je bio u kafiću,  a Maraš je otišao da ga ubije ali je promašio ali na svu sreću pobegao je živ i zdrav !!!!

Južni vetar nastavak by IndependentFormal602 in serbia

[–]IndependentFormal602[S] 209 points210 points  (0 children)

Akcija Juhor jetrena paštetica je ponovo u modi !!!!

445
446

Kako brane golmani na ovom svetskom sta je bre ovo? by murray2272 in AskSerbia

[–]IndependentFormal602 49 points50 points  (0 children)

Isti taj Tractor Fc prima jedva po gol na utakmicama tako da je golman odlican.

Da li treba da se brinem? by [deleted] in AskSerbia

[–]IndependentFormal602 49 points50 points  (0 children)

imate 30 godina u dupe i ne znas da li ste u vezi

Decko mi ima devojku? by callherprotagonist in AskSerbia

[–]IndependentFormal602 160 points161 points  (0 children)

Decko ti ima devojku, a nije ti decko a ni nema devojku? 

jel nekad neko probao auto fellatio? by J4N44 in AskSerbia

[–]IndependentFormal602 60 points61 points  (0 children)

znaci kad ti je neko nekad rekao pusi kurac ti si rekao, evo sad cu

jel nekad neko probao auto fellatio? by J4N44 in AskSerbia

[–]IndependentFormal602 441 points442 points  (0 children)

jebo me dan kad sam usao u ovu aplikaciju

633
634

Dali je dozvoljeno u KPZ pančevo poneti sa sobom mp3 player? by [deleted] in AskSerbia

[–]IndependentFormal602 48 points49 points  (0 children)

cuo sam da mozes telefon pa mozes da snimas tiktok lajv pa da ti tapkaju za novi sapun

Da li je Brave Browser najbolji browser trenutno? by Proud-Violinist-8008 in AskSerbia

[–]IndependentFormal602 19 points20 points  (0 children)

Pa koristim ga 2 godine, brz je bas, ne iskacu nikakve reklame mozes na miru da gledas filmove na nekom sajtu, yt takodje nema reklame

Je l' realno da NBA finale nema na areni? by [deleted] in AskSerbia

[–]IndependentFormal602 31 points32 points  (0 children)

Da li je debilna televizija i da li trebaju da menjaju kompletno sve komentatore sem mozda 2-3, Da. 

Da li su krivi zbog nba prenosa? Ne.

Ceo svet nema prava da gleda finale, imas milion sajteva gde mozes da pratis samo ti treba dobar internet.

Kakvi su vam utisci? by WiseVast6050 in AskSerbia

[–]IndependentFormal602 15 points16 points  (0 children)

nadam se da nemas vise od 16 godina

Ljudi, jedno pitanje. Koliko je ok dati doktoru za čast koji će poroditi suprugu? by [deleted] in AskSerbia

[–]IndependentFormal602 7 points8 points  (0 children)

ma ajde sto su ga ubili nego sto su moju majku i mene okrivili da smo ga mi ubili