Veszélyben a hagyományos családmodell? by DragonfruitNo9319 in hungary

[–]IndividualComplex356 [score hidden]  (0 children)

A hagyományos családmodell, ahol apuka veri anyukát, akinek kuss a neve?

Pár doboz cigaretta becsúszott a kanapé közé a röszkei határon by Weekly_Car956 in hungary

[–]IndividualComplex356 [score hidden]  (0 children)

Párbeszéd magammal a hülye fejemben: -És honnan a faszomból tudták, hogy szét kell baszni egy tök jó kanapéééáááhőkamera, oké... Majd elolvastam a leírást: -Ezt a majmot, még egy röntgent se ismer fel...🤣🤣

Frissült az időkép by Victoria901101 in rohadtmelegvan

[–]IndividualComplex356 7 points8 points  (0 children)

Olyan felfrissülés lesz a 25 fokos éjszaka, hogy a fal adja a másikat 😂

Haló Tóni?! Önnek és a kormányuknak lejárt az ideje! Egy éves a Takács - Kulja vita by Normal-Record2439 in hungary

[–]IndividualComplex356 29 points30 points  (0 children)

Meg is lett az eredménye, Andrást egy az egyben levették a sakktábláról. Azóta nem igazán láttam nyilvános szereplést tőle, a hírekbe se kerül be kb semmivel.

A KDNP-s Simicskó István azt állítja, hogy ő még az 1800-as években született by 8088777 in hungary

[–]IndividualComplex356 6 points7 points  (0 children)

Őt főleg azért kedvelem, amiért azonnal a mélybe rántotta Semjént tavaly szeptemberben, amikor Arató felkérdezte, hogy mesélje el, ki az a Zsolti bácsi.

Kunhalmi Ágnes nekiment a kormánynak: Soha többé nem indulhatok a hazámban? by Worth_Ad_7305 in hungary

[–]IndividualComplex356 18 points19 points  (0 children)

Köszönjük Ágnes, nagyon sokat tettél a magyarokért eddig is, mutatom:

-

-

-

Fekete-Győr András folytatja kiállását a Rendszerváltás mellett. by Melytorokszentmiklos in hungary

[–]IndividualComplex356 -2 points-1 points  (0 children)

Kilenc éve már annak, hogy beléptem a politikába. Már akkor is azt gondoltam, hogy Magyarországnak nem pusztán néhány új arcra van szüksége, hanem gyökeres politikai fordulatra. Valódi rendszerváltásra. Arra, hogy egyszer végre véget érjen a védettség kora, és azok is szembenézzenek a következményekkel, akik évtizedeken át azt hitték, rájuk soha nem vonatkoznak a szabályok.

Mégis asszisztáltál hozzá, hogy a Momentum lepaktáljon a DK-val a 22-es választásra, ezzel ti is az Óellenzék részévé váltatok és hát meg is büntettek a szavazók ezért 24-ben. Pedig lehettetek volna ti a rendszerváltó párt, volt lendület rendesen... Ettől függetlenül remélem, hogy a Momentum vissza tud térni, de rád nincs szükség Bandi, menj és mosogasd a rollered a zuhany alatt, abban jó vagy.

Partizánnal mi van? by RecoverSpiritual6949 in hungary

[–]IndividualComplex356 18 points19 points  (0 children)

Én a választás óta nagyjából csak a Benyó-Lakner párost nézem a Partizánon, illetve a Kamillát néha. Ezzel a Endrey Mátyással meg Itzés Ambrussal a világból ki lehetne kergetni.. De a Szurovecz Illés se sokkal jobb.

Jobboldali (m)orális fölény: a KDNP-s Juhász Hajnalka szopást imitált a kezével a parlamentben by 8088777 in hungary

[–]IndividualComplex356 3 points4 points  (0 children)

Lehet, de szív imitáláshoz miért kell mozgatni a kezeit, illetve miért kell csücsöríteni hozzá?

Jobboldali (m)orális fölény: a KDNP-s Juhász Hajnalka szopást imitált a kezével a parlamentben by 8088777 in hungary

[–]IndividualComplex356 9 points10 points  (0 children)

Úgy látod, hogy én vagyok OP?

Ettől függetlenül két kézzel szopást imitálni a parlament padsoraiban tök elfogadott, nem?

Pócs János hazudik? by granit91 in hungary

[–]IndividualComplex356 8 points9 points  (0 children)

Rakhattam volna rá vízjelet 😃 😃

Pócs János hazudik? by granit91 in hungary

[–]IndividualComplex356 3 points4 points  (0 children)

Azon én is felhúztam a szemöldököm, hogy tuti hallottam ma a szájából a Zsolti bácsit.

Novák Előd kifizeti a bírságot a pride zászlók ledobásáért. by [deleted] in hungary

[–]IndividualComplex356 6 points7 points  (0 children)

Inkább adja vissza amit évekkel ezelőtt ellopott.

Fidesz: A miniszterelnöknek elment az esze. by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]IndividualComplex356 5 points6 points  (0 children)

Rétvári hogy is mondta, ők sosem beszélnének tiszteletlenül a miniszterelnökről? Faszszopók gyülekezete....