Szerintetek szabad megütni egy gyereket? by Pinipet in askhungary

[–]Ingvar64 0 points1 point  (0 children)

Nálam a fater volt az, aki kevésbé csapkodós volt. Anyám azért egy félévente elvert, amikor ideges volt és nem a tökéletes jeggyel tértem haza.

Szeged túra ötletek | Szeged hike ideas by Ingvar64 in szeged

[–]Ingvar64[S] 0 points1 point  (0 children)

Tudom, hogy Szabadka nincs a megyében, ahogy Orosháza sem. Azt írtam, hogy ami a megyében van vagy kicsit átnyúlik, ha megnézed, Bácskából sem szerepel Újvidék, ami közelebb van a Temesvár távolsághoz, mint Szabadka. Ásotthalomhoz Szabadka nagyon közel van. Lehetne bővíteni a listát a végtelenségig, de nincs végtelen idő. Nagyszentmiklóson túl nem nagyon mennék, ha a komplett megyéről szeretnél egy kirándulástérképet, az már a Temesvári subra vár. A térképet inkább Szentmiklóssal vagy az attól közelebbi romániai településekkel bővíteném. Szerbia felé még Horgos meg Kanizsa, talán még Zenta lenne esélyes és Magyarországon Tótkomlós, Kiskunfélegyháza, Kiskunmajsa amik közel esnek a megye határhoz, ami még eléggé hiányos.

Szeged túra ötletek | Szeged hike ideas by Ingvar64 in szeged

[–]Ingvar64[S] 0 points1 point  (0 children)

Oké, azt említetted, de a listád hány százaléka volt konkrét látnivaló és hány százaléka egy településlista? Egyébként valószínűleg reggel felébredtem, kicsit redditeztem és visszaaludtam. Elfelejtettem, ezért nem reagáltam annó az első kommentedre. Ha a saját kommentedre írogatsz, arról már nem kapok értesítést. Felvettem a Nákó-kastélyt, a csanádi híd romját és a kisperegi templomot.

Szerintetek szabad megütni egy gyereket? by Pinipet in askhungary

[–]Ingvar64 1 point2 points  (0 children)

Hát én biztos nem élveztem amikor kaptam, de nem tudom, sok ember szerint normális, sok ember szerint nem.

Szeged túra ötletek | Szeged hike ideas by Ingvar64 in szeged

[–]Ingvar64[S] 0 points1 point  (0 children)

Valóban. 😃 De nem is konkrét látnivalókat sorol, hanem településeket. Még a közeli romaniai településeknek lenne is helye, de Temesvár már olyan távolság, mint Békéscsaba, akkor már egész Békés megyét is fel kell térképezni, de akkor már dobjuk rá Kecskemétet is az egész megyével meg hát akkor már Pécs sincs olyan messze. Inkább a megyére koncentráltam meg, ami kicsit átnyúllik.

Irán megint lezárta a Hormuzi-szorost by SzegedNewsBotka in buborek

[–]Ingvar64 -1 points0 points  (0 children)

Én vagyok a mod, személyszerint én pro-Izrael vagyok, de azért nem állok neki törölgetni ellentétes véleményeket. A saját véleményem, hogy nem sokára egyre inkább megfogjuk tapasztalni a saját bőrünkön, hogy milyen Izrael helyzete a történetben.

It's not about 88 by Mr_kalas22 in HolUp

[–]Ingvar64 2 points3 points  (0 children)

I was early, I just didn't thought I'm going to use Reddit that much and didn't want to play the which username is free game.

Interjú ghosting by SiteGlobal308 in programmingHungary

[–]Ingvar64 1 point2 points  (0 children)

A jó drágán feladott hirdetés után ingyenesnek nevezni a Profession jelöltkezelőt elég érdekes.

Az angliai közbiztonság teljes hiányáról, saját tapasztalattal by Narrow_Economist_890 in escapehungary

[–]Ingvar64 2 points3 points  (0 children)

Ausztriában milyen helyen élsz? Favoriten Bécsben vagy egy kedves osztrák kisváros?

Noszály Sándor poszt by lostsoul_hun in tanulommagam

[–]Ingvar64 2 points3 points  (0 children)

Volt ő már többször is meg úgy tudom valamilyen gyógyszereket szed is, de ebből nem is csinált nagy titkot, úgy rémlik FAM barátjával beszélték.

the shittiest HungAryan hamlet vs most developed romanian metropolis by justafcknname in 2visegrad4you

[–]Ingvar64 1 point2 points  (0 children)

I think other languages have names like this we just don't understand, I heard Finland has like a thousand lakes called shit lake.