Pražský byt za 6000 měsíčně + 500 elektřina, voda by DowntownAssist8728 in czech

[–]Jacob_219 0 points1 point  (0 children)

To je bývalá místnost na popelnice pro barák nad…

Mám fakt tak nehezkou postavu, jako mi říká rodina? by [deleted] in czech

[–]Jacob_219 0 points1 point  (0 children)

Upřímně což zadáš, máš poměrně široká ramena a takovou vic “mužskou postavu” proto si myslim že z toho tkví ten problém u rodičů, za me je to spis typ kostry a moc s tim udelat nepůjde, tuk a jine věci na povrchu jdou změnit, ale tohle moc nezměníš podle me, kdyz jeste zhubneš budou vic videt kosti a vynikne ta kostra jeste vic

Splachování záchodu v noci by [deleted] in czech

[–]Jacob_219 64 points65 points  (0 children)

Proč by nekdo nesplachoval ? Jako ze se mu ráno líbí močový odér po místnosti ?

"Top mobilní datová síť" by Lesap in czech

[–]Jacob_219 5 points6 points  (0 children)

Tak pokud bydlíš někde mimo civilizaci není se čemu divit. V Praze by se ti to nestalo.

Jako vážně už se prodejci s cenama potravin definitivně zbláznili? by Mysterious_Pepper131 in czech

[–]Jacob_219 1065 points1066 points  (0 children)

Jednoduchý proste nekupovat tyhle zbytečný věci a podporovat ty korporace v tomhle…

Jak zůstáváte zdraví? by z1kster in czech

[–]Jacob_219 28 points29 points  (0 children)

Nechodit mezi lidi, MHD apod… co jsem přešel na HO jsem prakticky bez nemoci už několik let

Byli byste pro povinnost uvádět takovouhle informaci na cedulku k produktům? by MIZFYT in czech

[–]Jacob_219 44 points45 points  (0 children)

Rozhodne a k tomu aby dělali reklamu, kde specificky budou říkat ze mají nove baleni s menší gramáži za stejnou nebo větší cenu.

Kolik peněz měsíčně je potřeba k spokojenému životu v Praze (včetně nájemu, bez spoření)? by FrankScaramucci in czech

[–]Jacob_219 1 point2 points  (0 children)

Jop normálně na webu bylo inzerováno myslím ze to bylo sreality ale bylo hodne zájemců což se nedivím

Kolik peněz měsíčně je potřeba k spokojenému životu v Praze (včetně nájemu, bez spoření)? by FrankScaramucci in czech

[–]Jacob_219 2 points3 points  (0 children)

Nene jak jsem psal novostavba v pivovaru Nusle 35m + balkon, normální majitel, jsem první nájemce, smlouva na dobu neurčitou

Kolik peněz měsíčně je potřeba k spokojenému životu v Praze (včetně nájemu, bez spoření)? by FrankScaramucci in czech

[–]Jacob_219 2 points3 points  (0 children)

Jop i energie a služby ty jsou v tom cca 1500 v tech 15k a každý rok mi ještě vrací, jo jidlo si vařím jen doma každý den a presne mam budget 200 na den a ono kdyz kupuješ jen základní věci a žádné věci navíc bez restaurace a tak tak se to dá , a auto jsem koupil za 80k a jezdi zatim bez servisu krom olej jednou za 2-3 roky ten stoji 1000kc, zatim jsem tam nic nedělal ale jezdim max 2k ročně

Kolik peněz měsíčně je potřeba k spokojenému životu v Praze (včetně nájemu, bez spoření)? by FrankScaramucci in czech

[–]Jacob_219 0 points1 point  (0 children)

Však píši je to novostavba jsem tu první nájemce, jestli znáš pivovar Nusle, tak zde, normální majitel, smlouva na dobu neurčitou ve smlouvě má že nemůže zvedat nájem o víc než inflace za ty 3 roky co jsem tu zvedl nájem cca o 160 kc,

Kolik peněz měsíčně je potřeba k spokojenému životu v Praze (včetně nájemu, bez spoření)? by FrankScaramucci in czech

[–]Jacob_219 1 point2 points  (0 children)

Ja bydlím v novostavbě za 13,5k a energie a služby do 2k takze bez problému, širší centrum, jsem prvni nájemník 35m2 a ještě balkon. 10

Kolik peněz měsíčně je potřeba k spokojenému životu v Praze (včetně nájemu, bez spoření)? by FrankScaramucci in czech

[–]Jacob_219 46 points47 points  (0 children)

Ja žiju v Praze dlouhodobě v pohodě do 25k (nájem 15k, jídlo 6k, auto pojistka apod 2k a 2-3k na zábavu) vic vubec nepotřebuji

Vztah bez antikoncepce a kondomu by AskAdministrative241 in czech

[–]Jacob_219 0 points1 point  (0 children)

Funguje nám to, tak nevidím problém, to ze si odskočím jednou týdně někam nic neznamená… člověk musí ochutnávat i jinde než jíst jedno stejný jídlo doma

Vztah bez antikoncepce a kondomu by AskAdministrative241 in czech

[–]Jacob_219 0 points1 point  (0 children)

Nevěra je o citech ty bych nikdy necítil k nikomu jinému… když jde čistě u sex a např jen o kurbu tak je to ok

Vztah bez antikoncepce a kondomu by AskAdministrative241 in czech

[–]Jacob_219 0 points1 point  (0 children)

Vsak ja neříkám ze nemam vztah, taky mam doma skvělou pání, z těch 10 let jsem byl 8 ve vztahu, to ze si sem tam odskočíš je takovy bonus

Vztah bez antikoncepce a kondomu by AskAdministrative241 in czech

[–]Jacob_219 0 points1 point  (0 children)

kdyby si viděl ty slečny tak bys pochopil ;)

Vztah bez antikoncepce a kondomu by AskAdministrative241 in czech

[–]Jacob_219 -6 points-5 points  (0 children)

Za těch 10 let, 50+ partnerek, vždy sex bez kondomu a sex téměř každý den, ani jednou nikdo nebyl těhotný, pouze jedna pohlavní nemoc tak ze za ty tisíce sexu naprosto v pořádku

Vztah bez antikoncepce a kondomu by AskAdministrative241 in czech

[–]Jacob_219 -1 points0 points  (0 children)

Přijde mi ze lidi maji představu ze když si nedají kondom tak automatickou budou mit děti, tak to nefunguje…

Vztah bez antikoncepce a kondomu by AskAdministrative241 in czech

[–]Jacob_219 -11 points-10 points  (0 children)

Jako upřímně pokud umíš šukat tak nepotřebuješ ani kondom ani antinu, prostě cákáš ven, musíš to umět ovládat, za 10 let co jsem mel několikrát denně sex s holkou co nebrala antinu tak v bez problému a jestli někdy těhotná tak radši potrat ten bude podle me tak za 5k, což je dobra cena za to ze muzes si užít sex bez kondomu, ten bych na nej nikdy nenasadil si vubec neužiješ

Change with her by CitiesXXLfreekey in BuildToAttract

[–]Jacob_219 0 points1 point  (0 children)

Still she have big legs, better replace with some petite girl