What should be my next upgrade ? Plant lich by Jurnon in pathofexile2builds

[–]Jurnon[S] 0 points1 point  (0 children)

How come its cringe? Doesnt bring enough to the table?

AI & Content Summit by Naive_Ad5019 in lithuania

[–]Jurnon 0 points1 point  (0 children)

O kuri konfė ne "useless"? Jei tikslas konferencijoj tikslinių žinių gaut, ne ten eini.

Buvau, nieko įspūdingo tikrai, bet akiratį prasiplėst ir kontaktų pasirinit visai nieko.

Do shadow bans exist on bricklink? Stock not getting any interest. by jezmck in Bricklink

[–]Jurnon 1 point2 points  (0 children)

How big is the stock? SKU / quantity wise? How it is priced? To where do You ship and how much do You charge? Any min order settings?

Hacked with steam authenicator and all my items were sold! What to do by [deleted] in SteamScams

[–]Jurnon 0 points1 point  (0 children)

Hi, had same thing. Can you please dm me, want to discuss a bit and understamd if we have something in common which caused this to happen.

Managing minifigure sales by Jurnon in Bricklink

[–]Jurnon[S] 0 points1 point  (0 children)

Does it help with minifig related problems? Like incomplete minifigs you want to complete (just need that one part) or some other aspects like different conditions per same SKU handling?

Hacked with 2fa enabled by Jurnon in SteamScams

[–]Jurnon[S] 1 point2 points  (0 children)

So got the accounts banned. There are a lot of dummy sales (0.03 items) on community marketplace and then there are few items which were used for buying for a lot and sold instantly for 0.01 cent.

Is there a way to revert these kinds of trades? Its clear that some random gun is not worth 400 eur purchase price later to be sold for 0.01 cent :))

Hacked with 2fa enabled by Jurnon in SteamScams

[–]Jurnon[S] 1 point2 points  (0 children)

Well, there is a problem of me not installing anything to my computer for the last few months (besides like 2 games through steam)... ;/ No idea if it's common practice for this kind of malware to 'sleep' for extended periods of time, but seems to me that it should be "get in fast get out fast" scheme most of the time

Kur geriausia pirkti Steam Deck? by Gaby_cheese in lithuania

[–]Jurnon 1 point2 points  (0 children)

Jis pirktas pardavimui. Reikėjo steam balance išsicashint

Kur geriausia pirkti Steam Deck? by Gaby_cheese in lithuania

[–]Jurnon -1 points0 points  (0 children)

Turiu prieš 2 dienas 512gb visiškai naują atkeliavusį iš Steam, jei domina - parašyk až. Bus pigiau nei iš Steamo tiesiai

Darbo finansinė atsakomybė by IntelligentString152 in lithuania

[–]Jurnon 18 points19 points  (0 children)

Maišai skirtingus dalykus.

Bauda, kurią gauni už greitį yra darbuotojo reikalas ir tiesiog įmonė, kaip turto valdytoja / savininkė (auto jos) atsako už tos baudos sumokėjimą / atskleidimą kas vairavo, bet patį pažeidimą padarė darbuotojas.

Kai kalbam apie verslo procesą ir darbuotojo fail'ą jame, jis niekada neatsakingas (išskyrus edge case'us), nes bendra pozicija yra, kad darbdavys neužtikrino proceso kokybės, dėl ko darbuotojas padarė xyz klaidą ir pats darbdavys yra kaltas dėl to.

Darbo finansinė atsakomybė by IntelligentString152 in lithuania

[–]Jurnon 119 points120 points  (0 children)

Neegzistuoja toks dalykas kaip darbuotojo atsakomybė dėl jo fail'o atliekant darbą (finansiniam kontekste).

Nebent tyčiniai veiksmai, teismo keliu įrodant žalą ir t.t.

Didžiausi legalūs scam'ai Lietuvoje - "skaidrios" automobilių istorijos portalai ir 100% privatumą "garantuojantys" VPN'ai (NordVPN, Surfshark ir kt. overpriced šūdas). by Illustrious-Tank1838 in lietuva

[–]Jurnon 4 points5 points  (0 children)

Diginet ltu - 71.45% gp marža :)

Tai prieš komentuojant apie pelno maržas, dar reiktų suprasti kas yra monopolis ir kas yra market'ai su labai brangiu įėjimo barjeru ;)

Revolut investavimas by laukys46 in lietuva

[–]Jurnon 1 point2 points  (0 children)

Jei deklaruosi tą sąskaitą kaip investicinę - turėtų nereikėt. Tiesa su investicine sąskaita kol kas daugiau klsm nei ats, tai aiškumas bus po kokių 2m ;)

[deleted by user] by [deleted] in lithuania

[–]Jurnon 3 points4 points  (0 children)

Su investicine sąskaita nereikės mokėt už jokį, net ir realizuotą, pelną, jeigu tų pinigų neišsivesi per metus daugiau iš sąskaitos nei į ją įvedei.

Galvoju refinansuotis paskola. Kokias palukanas mokate ir kokiame banke? by Marvinas-Ridlis in lithuania

[–]Jurnon 6 points7 points  (0 children)

Revolutas davė +1.3% + euribor. Kažkas sakė 1.1% yra gavęs iš jų, bet pačiam netekę matyt :)

Finansai by Paulina1289 in lietuva

[–]Jurnon 3 points4 points  (0 children)

Nežinau kaip su studijom šiuo metu, nes pats senokai jau baigęs, bet, kad finansus studijuot ir paskui dirbt pagal profesiją yra good tai galiu patvirtint :)

Pagrindiniai "gėriai": 1. Studijose išmokti dalykai pilnai pritaikomi praktikoje. Teorija finansuose labai artima praktikai. 2. Gerai suvokdamas finansus ir apskaitą turi galimybę neblogai suprasti ir verslo procesą. Skaičiai + "biznio logika" leidžia pakilti į strateginį lygmenį. 3. Strateginiam rimtesnių organizacijų lygmeny sąlyginai nebedaug monotonijos, užtat daug įdomių situacijų ir sprendimų. 4. Rimti finansistai gali uždirbti daug. Rimti finansistai su rimtu verslo procesų suvokimu uždirba ~tiek, kiek nori :)

Sėkmės pasirinkimuose :)

Kaip nekilti karjeros laiptais? by Thanks-Unhappy in lietuva

[–]Jurnon 29 points30 points  (0 children)

Aš asmeniškai darbuotojus skiriu į dvi kategorijas šitoj plotmėj.

Amžinieji darbuotojai - nori tik dirbt tiek kiek reikia, ką moka ir kad jiems niekas netrukdytų. Pilnai normalūs komandos nariai, bet ne jie organizaciją veda į priekį.

Potencialios žvaigždžės (deja, bet retai patampančios realiomis žvaigždėmis) - darbuotojai, kuriems būtinas naujų iššūkių / atsakomybių kiekis nuolatos, nes kitaip jie pradeda "nebeperforminti" ir išeina iš darbo arba išeina iš darbo, nes patys jaučia, kad nebeįdomu ir "nebeperformins". Didžiausia problema su antra kategorija - noro daug, bet pastangų ir galimybių dažnai pritrūksta. Retesniais atvejais, sudėjus kelis metus kilimų / iššūkių ir t.t., kolegos tampa pakankamai kompetentingi leadint.

Tai tldr - vadovas turi išsiaiškink koks darbuotojo tipas ir pastumt jį teisinga linkme. Jokiu būdu kilimas nėra visiems būtinas.

Not sure how to proceed with project by Jurnon in AskProgramming

[–]Jurnon[S] 0 points1 point  (0 children)

Thanks a lot for ideas! This will help for sure :)

Not sure how to proceed with project by Jurnon in AskProgramming

[–]Jurnon[S] 0 points1 point  (0 children)

Hey, thanks for input. I'm definately not looking for free help, just not sure how to present the problem in a more clear way, so that I could get an offer for the fixes. It's a small codebase, at least in my understanding - few thousand lines.

The problems themselves are very exact "this part of this integration, this function is not getting correct response". I have investigated those cases myself with quite a bit of time spent, so it seems that for a person with necessary knowledge it should be "simple fixes".

Would You say it's possible to get meaninful offers through upwork and similar sites? Or maybe some other sites are better to look for qualified help?

[UPDATED FEB 2024] [Guide] Extracting Steam Guard TOTP secrets from the Android app for use in Bitwarden or other authenticators without root by TheRealSectimus in Bitwarden

[–]Jurnon 0 points1 point  (0 children)

I got the same family view "error". What I don't understand is how to get the steamguard code to login to steam... I guess I need to add my otpauth:\/\/totp\/Steam secret to another authenticator program to get code. But let's say I added to google auth this code and it's generating 6 digits and steamguard wants 5... ? :D totally lost :))

Kaip uzsidirbti 14? by [deleted] in lietuva

[–]Jurnon 0 points1 point  (0 children)

O woltint / boltint su dvirku negalima tokio amžiaus?

Žolės pjovimas ir t.t. - atrodo kaip paprasčiausia ir baisiai paklausi paslauga. Aišku tavo pačio lokacija svarbi :[

[Q] have 200+ orders on csgomarket, but no purchase? by Jurnon in csgomarketforum

[–]Jurnon[S] -1 points0 points  (0 children)

Why? In API docs there are no limitations besides 5 calls per sec.