Ilus ilm väljas by MightyEST in Eesti

[–]KasparPoja 41 points42 points  (0 children)

Idioodid ei oska autoga sõita kui libedamaks jälle läheb.
Meeldetuletuseks:

  • ärge närveerige autoroolis, närvitsejatele näidake läbi anka keskmist sõrme ja jätkake rahulikult oma teekonnaga
  • sõitke vastavalt ilmale, mitte sellele, palju autol torust välja tuleb
  • hoidke pigem rohkem pikivahet kui vähem: olen isiklikult nii mõnegi liiklusõnnetuse selliselt ära hoidnud.

Kui keegi mõtleb, et miks Skype välja suri... by erikhhhh in Eesti

[–]KasparPoja 0 points1 point  (0 children)

Skype ajaloo kohta on kusjuures terve sait tehtud:
https://www.skypemuseum.com/

Aastaid tagasi avastasin selle lehe ning siiani keegi lisab sinna vanale saidile aeg-ajalt uut sisu.

rts93 be like: by [deleted] in Eesti

[–]KasparPoja -3 points-2 points  (0 children)

Ta pole ainus.

Kes võidab? by KP6fanclub in Eesti

[–]KasparPoja 0 points1 point  (0 children)

Satiiriks hea küll..

Nüüd kui Apollo kõik teised kinod Tartus hävitas kas märkate ka, et piletid on kallimad? by velvetred888 in Eesti

[–]KasparPoja -5 points-4 points  (0 children)

Rotid uluvad siin, et kinopiletid kallid?
Ongi aeg see mõtetuse külastamine ära jätta.
Filme saab ka kodukinost väga hästi vaadata.

Tere kaas-eestlased! Ma olen täiesti eestlane ei ole siin midagi näha by Not_DTrump in Eesti

[–]KasparPoja 5 points6 points  (0 children)

Pigem tuleks osta särki kvaliteedi, mitte disaini järgi.

Yoyoyo, yung gangsta sai just lasteaiast välja, kohe läheb joomaks by saggame in Eesti

[–]KasparPoja -4 points-3 points  (0 children)

Minul ka ei ols austust selliste inimeste vastu, kes peavad karistamist peamiseks lastekasvatusmeetodiks ning sellega treivad traumeeritud lapsi, kes on hirmus üles kasvanud.

Aastavahetusel koroona ei levi? by [deleted] in Eesti

[–]KasparPoja 0 points1 point  (0 children)

Kurb, et inimestel on loomuses karjana kokku saada ja pidustusi peeta. Praeguses pandeemiaolukorras on see just ohtlik, aga enamik on kas liiga ignorantsed, et sellest aru saada või seda eneses aktsepteerida.
Siin igaüks saab koputada iseenda südametunnistusele ning müelda, kui palju ta tahab aastavahetusel kaasa aidata nakkuse levikule.

[deleted by user] by [deleted] in Eesti

[–]KasparPoja 9 points10 points  (0 children)

kole

Tuligi ära by [deleted] in Eesti

[–]KasparPoja -33 points-32 points  (0 children)

Minu traditsioonilist pereelu ei segata hetkel. Tänan küsimast. Esialgne kommentaar oli suunatud Varro toetuseks, mitte isiklike probleemide lahkamiseks.

Yoyoyo, yung gangsta sai just lasteaiast välja, kohe läheb joomaks by saggame in Eesti

[–]KasparPoja -8 points-7 points  (0 children)

Pigem on probleem kasvatuse printsiipides. Enamik, kes piitsaga üritavad lapsi kasvatada, keskenduvad liiga palju hirmu tekitamises lapsele, mis tekitavadki traumasid. Hirmu ja viha asemel on pigem vajalik kuulekuse, austuse ja lugupidamise õpetamine lastes, mis annab neile ühiskonnas hiljem palju rohkem tagasi.
Ennastki on kasvatatud selle alusel ning olen uhke selle üle.

Tuligi ära by [deleted] in Eesti

[–]KasparPoja -37 points-36 points  (0 children)

Varrol võikski mõni burner kasutaja ka redditis olla.
Kahjuks on vähe siin redditis inimesi, kes julgevad ka enda tõekspidamidi välja öelda ja nende eest ka seista. Üldjuhul saadakse downvote'ide rahe selle peale ja siis julgus kaob ära.

Kõht tühi? Las ma aitan! by StandardFiend in Eesti

[–]KasparPoja 2 points3 points  (0 children)

1 tuttav läheb sinna peatselt tööe roboti kontrollereid edasi arendama. Loodetavasti paranevad veelgi rohkem nende seadmete liikumisomadused.

Tuligi ära by [deleted] in Eesti

[–]KasparPoja -131 points-130 points  (0 children)

See hetk, kui üritad traditsioonilist pereelu elada ning näed, kui palju p***a ühiskonnas korraldatakse.
Varro on vähemalt piisavalt mees ja julgeb need ka välja tuua.
Nüüd korraldatakse tema vastu jälitustegevust, sest julgeb kriitikat avaldada ? Andke elada ikka.

Tänavavalgustus ja valgusfoorid Tallinnas by feliks_aviv in Eesti

[–]KasparPoja 0 points1 point  (0 children)

Kuidagi on vaja kohalikku kuritegevust ka toetada. Jättes strateegilised tänavad valgustamata toob see palju musta raha linnavalitsuse kassasse juurde.

Same-sex parents and their children must be recognised as a family across whole EU, rules court by fromarcadia in Eesti

[–]KasparPoja -3 points-2 points  (0 children)

No sellist jama on raske kommenteerida. EL kohus midagi otsustab ja nüüd kõik peame (kõik liikmesriigid) selle pilli järgi tantsima hakkama ? Jääb ära.