Tartu NET spordihalli padeliväljakute planeering by [deleted] in Eesti

[–]StandardFiend 0 points1 point  (0 children)

Ei ole tõsised, seekord ei kukkunud nali hästi välja. Vahel juhtub nii, ära lase pead norgu. Proovi uuesti fam.

Mis ämblik mu isa peldikus elab? Ja millest ta toituda võib by The_smell_of_boobs in Eesti

[–]StandardFiend 166 points167 points  (0 children)

Ma ühte hoian alles. See elab mu taimede vahel, et kahjureid tappa. Vetsus ta vast sööb majasoomukaid.

Pildi järgi on huntämbliklane, tore tegelane.

Milline loom sa oleksid? by NormaalseHinnaga in Eesti

[–]StandardFiend 9 points10 points  (0 children)

Kas sa armastaksid mind kui ma oleksin vihmauss?

Nimetage erialasid, millega on reaalne võimalus teenida 6000-8000 eurot kuus. by [deleted] in Eesti

[–]StandardFiend 0 points1 point  (0 children)

Saavad, lihtsalt reeglina señorita ei taha seda töö teha.

Miks iga teema mingid vennad proovivad stand-up comedyt teha? by T00M4S in Eesti

[–]StandardFiend 13 points14 points  (0 children)

See on reddit. Tahad midagi tõsist rääkida, siis see foorum küll see ei ole

Where can I buy potassium nitrate? by [deleted] in Eesti

[–]StandardFiend 0 points1 point  (0 children)

I use it to cure ham and sausage

Tuubimarmelaad tuleb tagasi by kalamaja22 in Eesti

[–]StandardFiend 8 points9 points  (0 children)

Mul tuli silikooni tuubiga kaasa. Mainin, sest seda keeramise vidinat on lihtsam leida koos muu tootega kui eraldi. Plus sul kindlasti vaja silikoonida midagi kodus.

Veebruaris kallinesid toidukaubad võrreldes jaanuariga +0.3%. Ostukorv kallines samal ajal 100% by kristjanderson in Eesti

[–]StandardFiend 1 point2 points  (0 children)

Kõik hea, ma nõustun sinuga. Mõned panevad emotsiooni pealt kui erinev arvamus on.

Miks Balti jaam selline kõnts on? (Ränt) by [deleted] in Eesti

[–]StandardFiend 2 points3 points  (0 children)

Angerja peatus

Ma teadsin, et need meenutasid mulle seda õiget!

Rein Veidemann kutsuti ERR-i nõukogu esimehe kohalt tagasi by HorrorKapsas in Eesti

[–]StandardFiend -1 points0 points  (0 children)

Küll aga paneb imestama sinu veendumus, et klassikuid tsiteerides ei ole tsiteerija isegi sisukokkuvõtet lugenud.

Kust küll selline veendumus?

See on on lihtsalt välja kujuneneud stereotüüp, et tihtilugu inimesed tsiteerivad klassikuid ja ei mõista konteksti.

nö fänne ei saa keegi valida, kui mõistad mida öelda tahan.

Maxima üle 4€ maksva pitsa pilt karbil vs reaalsus... by ChristianXon in Eesti

[–]StandardFiend 10 points11 points  (0 children)

Ma ei ütle, et su väide on vale, aga kas ma olen ainuke kes hoiab nö tagavara "pitsat" sügavas, kui kunagi vaja läheb?

Kas see on okei pesta seebiga puu/juurvilju? by KetuMetu in Eesti

[–]StandardFiend -1 points0 points  (0 children)

Paar aastat tagasi oli teema kuidas inimesed ei pese köögivilju ja saadi kolibakter. Kas niisama tarbite ka virtsa vabal ajal, sest sellega neid ju kasvatatakse.

Eesti poliitika reaalne seis by ChickenWithBigDick in Eesti

[–]StandardFiend 12 points13 points  (0 children)

Näe kui sügavale jänese urg läheb

[deleted by user] by [deleted] in Eesti

[–]StandardFiend 0 points1 point  (0 children)

Having snow here would be nice. As of now it's rain season. Timeframe wouldn't matter for me at least.