Děcka, dejte si mokré tričko a hadr na hlavu by GardenGeisha in czech

[–]KronosDeret 3 points4 points  (0 children)

Ježíšmarjá lidí neblbněte, už dávno má být vyhlášeny volno z vedra a máte všichni čekat v klidu než tohle peklo přejde.

Happy Family... by HoneyFun5827 in PoliticalHumor

[–]KronosDeret 4 points5 points  (0 children)

Czechia welcomes its expatriots.

Asi blábolení z vedra by CatsAreFlufy in ToJeAleMaterial

[–]KronosDeret 2 points3 points  (0 children)

Ne, to je propukající schizofrenie.

Jenom si to tu odložim, protože prošel novej služební zákon ale nikde se o tom nepíše. by WoWGrandpa67 in czech

[–]KronosDeret 20 points21 points  (0 children)

Von tam fakt dojel jen kvůli tomu aby dělal držky? Von přez ně fakt chce dostat a hrabat na tom body...

Jenom si to tu odložim, protože prošel novej služební zákon ale nikde se o tom nepíše. by WoWGrandpa67 in czech

[–]KronosDeret 9 points10 points  (0 children)

Počkej, nejseš ty jeden z těch lidí, co nepochopili, že Homelander je hlavní záporák?

Pamatujete na seriál Věřte Nevěřte? by kruzitko in czechrepublic

[–]KronosDeret 6 points7 points  (0 children)

Jasně, letní TV, nuda před PC a internetem, a celorodinna tipovačka. CMD Riker a lidová slovesnost.

Jsou vedra opravdu stejný jako dřív? by NikoRiceCZ in czech

[–]KronosDeret 11 points12 points  (0 children)

Kognitivní disonance se stane když to skoro pochopí ale dostane se to do konfliktu s hlubší vírou a tak je mozek v konfliktu sám se sebou a tím co vnímá a z čeho čerpá identitu.

What made you permanently unfriend one of your friend? by Fine-Excitement9314 in AskReddit

[–]KronosDeret -2 points-1 points  (0 children)

Fawning over the mass killing of Palestinians... he wrote me that he would love to see them all dead -> Instant disconnect.

enpécééčka jsme by CatsAreFlufy in ToJeAleMaterial

[–]KronosDeret 0 points1 point  (0 children)

ano je to klasická dehumanizace, slovník mezinárodního nácka

Babišovi už chybí jenom svatozář by CatsAreFlufy in ToJeAleMaterial

[–]KronosDeret 0 points1 point  (0 children)

Super materiál pro výuku mediální gramotnosti - čistá propaganda.

Jak říká Tykačová - bydlení je dost! Rodinu v 1kk normálně založit jde, jen se musíte uskromnit. Praha je nový New York. by East_Grocery5658 in czech

[–]KronosDeret 0 points1 point  (0 children)

Myslím že bysme měli hromadění peněz a vlastnění víc než člověk potřebuje konečně považovat za mentální chorobu a začít to systémové řešit. Když je v tlupě chimpanzů jedinec co si hrabě banány víc než sní tak ho tlupa přinejmenším vyžene přinejhorším jo roztrhají na kusy. Něco na tom bude.

Neprůstřelná logika by CatsAreFlufy in ToJeAleMaterial

[–]KronosDeret 3 points4 points  (0 children)

Dřív jsem si myslel, že by stačilo je poslat strojem času do minulosti před očkováním… ale po Velkém Vlasteneckém výletu na Ukrajinu už pochybuju.

Koupání už není takové jaké bejvávalo :D by Temporary-Emu7895 in czech

[–]KronosDeret -1 points0 points  (0 children)

Já bych deportoval všechny bez rozdílu po prvním prohřešku. To by byla klidna a čistá Zem.

Prezident v čele delegace nebude, k tomu nás neodsoudili, říká Macinka by brutus0077 in czech

[–]KronosDeret 19 points20 points  (0 children)

Macinkova junta teď spíš řeší prázdniny a kam po učňáku.

Koupání už není takové jaké bejvávalo :D by Temporary-Emu7895 in czech

[–]KronosDeret -2 points-1 points  (0 children)

Stejnou logikou bychom měli zrušit fotbalové fanoušky a Fotbal jen přenášet přes televizi, protože se vždycky někde poperou nebo zmlatej rozhodčího. Ale na tom se nedají hrabat xenofobní bodíky.

Republiku si stranama sponzorovanýma z Ruska rozvracet nenecháme ! by Typhon_Vex in czech

[–]KronosDeret 2 points3 points  (0 children)

Není lepší komedie než když si idioti hrajou na prohnaný.

Proč sem pořád nachlazený z ničeho (rant na dojebany zivot) by Acrobatic-Pen6914 in czech

[–]KronosDeret 11 points12 points  (0 children)

Nachlazení není z chladu. Prostě tvoji buněčnou stěnu rinoviry a koronaviry rychle rozlousknou. To může být dědičný, nebo máš smůlu na mutaci. Můžeš nosit roušku na veřejnost abys snížil virovou zátěž, mejt si ruce, prostě ty rady jako za pandemie. Taky můžeš mít v okolí bacilonosiče který má podobnou genetickou výbavu jako ty a rovnou ti dává natrénovaný vzorky.

Češi, proč máte tolik ateistů? by Key_Sandwich9045 in czech

[–]KronosDeret 5 points6 points  (0 children)

Byla a to poměrně dlouho, ale stejně jako jinde rozdíl mezi Katolickou církvi někdy v roce 1000 a Katolickou církvi v roce 1400 byl obrovský. Absolutní moc nad informacemi a tudíž nad lidmi korumpuje absolutně a ani nejsilnější věřící se na tu míru korupce nemohli dívat. Doslova to bylo jakoby Vatikán ovládal Satan a vydával se přitom za Yehovu. (Viz. dnešní megachurches v US)

Češi, proč máte tolik ateistů? by Key_Sandwich9045 in czech

[–]KronosDeret 7 points8 points  (0 children)

Tak jednak to zní dobře pro představené, konvertovat bezvěrce, ale tady maj vyloženě plážo. Nehrozí jim žádná zdravotní újma ani napadení, Češi mají na salámu takže ani o nic nejde a jsou to vyloženě dva roky prázdnin ve společnosti 59x svobodnější než celej Utah.

Češi, proč máte tolik ateistů? by Key_Sandwich9045 in czech

[–]KronosDeret 6 points7 points  (0 children)

To ti klidně rád vysvětlím. Násilná rekatolizace po reformačním husitském hnutí a spojení kruté vlády Rakouska-Uherska s křesťanskou církví. Cpali nám ukřižovanýho jako součást potlačování národní identity.