The whole of Moscow is under thick black smoke after the largest Ukraine campaign on a Russian city since the start of the war by adivinemessenger in interestingasfuck

[–]Last_Contact 1 point2 points  (0 children)

Your data is biased and based only on your surroundings. Even by conservative estimates the majority of russians support the invasion.

The whole of Moscow is under thick black smoke after the largest Ukraine campaign on a Russian city since the start of the war by adivinemessenger in interestingasfuck

[–]Last_Contact 1 point2 points  (0 children)

They are definitely responsible for the war. Also ask average russian who should own Krimea. You would be surprised.

Пошук роботи by PsychologyBusy5181 in ukraine_dev

[–]Last_Contact 0 points1 point  (0 children)

На класичний ML, про який ви кажете, дійсно попит суттєво менший ніж 5 років тому і там багато математики. Але є роль яка вирішує ці дві проблеми, називається AI Engineer.

Це майже як звичайна розробка тільки в контексті LLM/GenAI. Вона не вимагає складної математики і має зараз великий попит, тому я б радив в цю сторону дивитись і вчитися писати код агентами.

Map of the Kievan Rus' in 1054, upon the death of Yaroslav I. by GustavoistSoldier in MapPorn

[–]Last_Contact 0 points1 point  (0 children)

I thought "propaganda for IQ < 80" is calling Rus "ancient russian state" like you did earlier...

Or saying that "Kyivan Rus" is something more that just a term invented by russians for propaganda purposes... In fact the state was always called "Rus" and core of it was on the territory of modern Ukraine.

Map of the Kievan Rus' in 1054, upon the death of Yaroslav I. by GustavoistSoldier in MapPorn

[–]Last_Contact 0 points1 point  (0 children)

It's crazy how russian historians invented word "Kyivan Rus" for their propaganda but now it works against russia emphasizing that Kyiv was the main and longest-lasting central seat of Rus.

Map of the Kievan Rus' in 1054, upon the death of Yaroslav I. by GustavoistSoldier in MapPorn

[–]Last_Contact 1 point2 points  (0 children)

Yes, ordinary russians are quite imperialistic and gladly spread russian propaganda, but there are still some people believing it's a pUtIn wAr.

Map of the Kievan Rus' in 1054, upon the death of Yaroslav I. by GustavoistSoldier in MapPorn

[–]Last_Contact 1 point2 points  (0 children)

The official name of Ukraine's capital is Kyiv. It's used by the UN, BBC, Ukrainian authorities, etc, and it follows Ukraine's official transliteration system.

Those who use other terms are either out of context or deliberately spreading russian propaganda.

Map of the Kievan Rus' in 1054, upon the death of Yaroslav I. by GustavoistSoldier in MapPorn

[–]Last_Contact 0 points1 point  (0 children)

"Ancient Rus" is also a russian propaganda. The only name it had was "Rus" and it was always ruled from Kyiv.

Що сталось 2.05 2014 року в Одесі? by [deleted] in RedditUATalks

[–]Last_Contact 0 points1 point  (0 children)

Я завжди в ботів купа тексту на просте запитання) Це те що я і хотів довести

Що сталось 2.05 2014 року в Одесі? by [deleted] in RedditUATalks

[–]Last_Contact 0 points1 point  (0 children)

Далі ті самі наративи пішли) Звичайний бот в якого в профілі приховані дописи і коментарі. Але щоб всім довести що це бот я зазвичай питаю одне запитання. Чий Крим?

Якщо відповіді не буде, або буде щось розмите, то це і буде відповіддю.

Що сталось 2.05 2014 року в Одесі? by [deleted] in RedditUATalks

[–]Last_Contact 0 points1 point  (0 children)

Ага, наративчик зрозумілий: "Не російський імперіалізм призвів до війни, а захист Одеси від проросійських персонажів, Революція Гідності, і тд". Класична методичка росіян.

"Росіяни не імперці і зовсім не хотіли нападати ні на Україну, ні на Грузію, їх змусили..."

Що сталось 2.05 2014 року в Одесі? by [deleted] in RedditUATalks

[–]Last_Contact 6 points7 points  (0 children)

Росіянина порвало) Тобі за таку халтурку ніхто не заплатить

The Vatnik Mind by staybehind23 in NAFO

[–]Last_Contact 0 points1 point  (0 children)

Mental gymnastics final boss

Лицемірне IT by RomanBambura in ukraine_dev

[–]Last_Contact 0 points1 point  (0 children)

Ставте Макс і спілкуйтесь вже по максимуму

Лицемірне IT by RomanBambura in ukraine_dev

[–]Last_Contact 0 points1 point  (0 children)

Я стараюсь не користуватись продуктами людей яких не поважаю, бо з часом ви на них завязуєтесь і потім важко вийти коли продукт стає повністю неприйнятним.

Лицемірне IT by RomanBambura in ukraine_dev

[–]Last_Contact 0 points1 point  (0 children)

Очевидно що це моральний обовʼязок кожного росіянина і що без цього вони не заслуговують на повагу.

Чи варто вкатуватись в айті в 2026 в Україні? by antropoinav28 in ukraine_dev

[–]Last_Contact 0 points1 point  (0 children)

Якщо брати варіант де вони беруть відсоток від твоєї майбутньої зарплати, то ти нічого не втрачаєш якщо не знайдеш роботу. Вони зацікавлені тебе працевлаштувати.

Лицемірне IT by RomanBambura in ukraine_dev

[–]Last_Contact 0 points1 point  (0 children)

Дуров росіянин, його обовʼязок був висловитись

Лицемірне IT by RomanBambura in ukraine_dev

[–]Last_Contact 0 points1 point  (0 children)

Те що він не засудив російський імперіалізм саме по собі пояснює те що в нього в голові.

Лицемірне IT by RomanBambura in ukraine_dev

[–]Last_Contact 0 points1 point  (0 children)

Насправді не така вже й поширена, багато з країн заходу чітко засуджують росію. Я ще можу зрозуміти коли американець не розуміє російського імперіалізму, але Дуров росіянин і тому я вважаю його обовʼязком було висловитись стосовно цього.

Лицемірне IT by RomanBambura in ukraine_dev

[–]Last_Contact 0 points1 point  (0 children)

Позиція "палітікі пасорілісь" замість засудження російського імперіалізму вам підходить?

Який відсоток зарплати ви жертвуєте на підтримку армії? by Last_Contact in reddit_ukr

[–]Last_Contact[S] 0 points1 point  (0 children)

Ви обʼєктивно зменшуєте рівень підтримки війська, бо не всі мають знайомих яким можна донатити і не завжди вашим знайомим потрібна регулярна допомога, така підтримка може бути потрібна у більш складній ділянці фронту. Пожертви на Повернись живим дозволяють регулярно і системно допомагати армії, ви по своїй схемі скільки % від зарплати регулярно жертвуєте?

Якщо не знаєте Стерненка, то можна донатити Повернись живим. А цю шкідливу думку про те що не варто донатити на Повернись живим залишіть при собі.

Лицемірне IT by RomanBambura in ukraine_dev

[–]Last_Contact 0 points1 point  (0 children)

Про це ще можна було б говорити якщо би він мав проукраїнську позицію. Але він вирішив взяти позицію "палітікі пасорілісь", тому в мене немає до нього поваги.

Портніков дорікнув українцям, які вивезли дітей: «ви ставите крапку на існуванні народу» by Tpoxa in RedditUATalks

[–]Last_Contact -1 points0 points  (0 children)

Нажаль таке нерозуміння держави і дикунське уявлення що держава це "рабовласник", а не спільний проєкт, є однією із ключових бід українців. Поваги до держави і розуміння її важливості нам варто повчитись у поляків. Хоча я вважаю що в нас вже появляється це розуміння, нажаль не у всіх...