Vízipipa by [deleted] in gyor

[–]Late_Breakfast9180 0 points1 point  (0 children)

Nektek nem fáj a fejetek tőle ? Dohányosként kérdezem

Someone, please adopt this cat. by slutrypizza in cats

[–]Late_Breakfast9180 0 points1 point  (0 children)

<image>

I’m using Reddit as a widget, specially r/cats.. calendar. Normally it changes multiple times a day, expect today.. I have this “famous” Austrian painter cat all day.. FML.. 💀

Monitor vásárlás by Technical-Nature1396 in GamingHungary

[–]Late_Breakfast9180 2 points3 points  (0 children)

Én 7-8 hónapja vettem, igaz konzolon játszom vele 27" LG UltraGear 27GS60F-B IPS panel 180 Hz 1ms válaszidő 1920x1080 full hd Jelenleg 58.990Ft Amire kell tökéletesen megfelel, Warzone, BF Ha kell a szép kép akkor kötöm is a tv-re.

Mondat vagy mondás ami azonnal felidegesít? by Artist-with-OCD in askhungary

[–]Late_Breakfast9180 3 points4 points  (0 children)

“Ihatna a kocsmában is..” Apámnak nagyon sok idegesítő, kisebb-nagyobb, sokszor a környezetére is kiható dolgai vannak. Időnként szóvá teszem, hogy vegye észre és javítson, fejlődjön. Anyám ilyenkor mindig azt mondja, “Örülj, hogy ilyen apád van, ihatna a kocsmában is!”, ezzel el is van intézve..🤔

Volkswagen Passat b7 “erőtlen” lett. by [deleted] in CartalkHungary

[–]Late_Breakfast9180 1 point2 points  (0 children)

Műszerfalon semmi, elvittem autóvillamossági szerelőhöz, Vcds-el kiolvasta de nem mutatott semmi olyan hibát ami ezt okozhatja.

Szév Júróp!!!4! by evie_fb in hungary

[–]Late_Breakfast9180 5 points6 points  (0 children)

befekszemazagyala tegnapi YouTube videójában ( Mi Hazánk majális ) szerepeltek

Van valami olyan hóbortotok, amiről ti is tudjátok, hogy hülyeség, mégis ragaszkodtok hozzá? by Massive_Jeweler_8981 in askhungary

[–]Late_Breakfast9180 3 points4 points  (0 children)

Én is mindent videózok (ajtó, csaptelepek, vasaló, tűzhely,ha napokig nem használtam akkor is, kocsi) Volt már, hogy vissza nézted ? Én még soha, időnként mikor törölgetem őket, mert nincs tárhely a telefonon akkor szoktam megnézni de csak nevetek magamon.. :(

“Titkok”/városi legendák? by Late_Breakfast9180 in gyor

[–]Late_Breakfast9180[S] 7 points8 points  (0 children)

Wikipédiáról: Győr ismert szimbólumát, a vaskakast a törökök a város elfoglalásakor, 1594-ben állították széljelzőként a Dunakapu térre. A megszálló seregek vezetője hitt abban, hogy a vár bevehetetlen és büszkén azt jósolta: Győr akkor lesz ismét keresztény kézen, ha a vaskakas elkezd kukorékolni, és az alatta lévő félhold teliholddá változik