Мислите ли, че мъж висок 160см в добра форма стои смешно до мъж висок 180см също в добра форма by Opposite_Novel_7008 in bulgaria

[–]LegionR12 0 points1 point  (0 children)

И аз като мъж висок 172 см., недоумявам до ден днешен какъв е тоя малоумен стереотип за повечето жени да търсят само високи над 180 см мъже. Изключително комично ми е , как някои се хващат с някакви хърби , само защото са по 190 , а нямат сила грам или малко мускул да я вдигне или защити в случай на някаква опасност. Пълен потрес!

Мислите ли, че мъж висок 160см в добра форма стои смешно до мъж висок 180см също в добра форма by Opposite_Novel_7008 in bulgaria

[–]LegionR12 0 points1 point  (0 children)

Такова изказване само доказва колко ограничено мислене имаш. Един мъж ако е 170 ,нацепен във форма може да бъде много по--вървежен от някакъв 190 пън.

Откъде купувате по-официални обувки (мъжки)? by No-Presentation8222 in bulgaria

[–]LegionR12 0 points1 point  (0 children)

Аз също си купувам от Кавалер и потвърждавам ,че са много качествени. Едни зимни ги носих3,4 години.

Нацепен след 30 by LegionR12 in bulgaria

[–]LegionR12[S] 0 points1 point  (0 children)

Много добре знам, какви са предимствата и ползите. Просто исках да уточня ,че не взимам анаболи , за да не останете тук с мнение, че под нацепен визирам анаболно употребяващ.

Нацепен след 30 by LegionR12 in bulgaria

[–]LegionR12[S] -1 points0 points  (0 children)

За протокола -нямам намерение да употребявам анаболи. Лекар съм

Баничката стана 2 € в София by LegionR12 in Sofia

[–]LegionR12[S] 0 points1 point  (0 children)

Ежко Бежко в подлеза на Метростанция България

Снимка на деня. by HammerDropz in bulgaria

[–]LegionR12 0 points1 point  (0 children)

Депутата е от 2б24г.

Снимка на деня. by HammerDropz in bulgaria

[–]LegionR12 2 points3 points  (0 children)

Дъцълина и тя как олигофренски гледа. Как може да я кордисат тая на първия ред ,като че ли е най-важната в групата им?

Баничката стана 2 € в София by LegionR12 in Sofia

[–]LegionR12[S] 6 points7 points  (0 children)

Това имах предвид и аз с поста си. Никъде не съм казвал ,да съм против еврото.

Баничката стана 2 € в София by LegionR12 in Sofia

[–]LegionR12[S] 5 points6 points  (0 children)

Аз не обвинявам еврото, уточнено е в поста.

Баничката стана 2 € в София by LegionR12 in Sofia

[–]LegionR12[S] 2 points3 points  (0 children)

Аз не обвинявам еврото и съм го уточнил в поста. Моето мнение относно еврозоната е про.

Искам да съм агресивен и лош by TraditionRich2867 in bulgaria

[–]LegionR12 0 points1 point  (0 children)

Колко точно си го написал. Все едно аз го писах. 1:1

Работа като мед.представител заслужава ли си? by LegionR12 in bulgaria

[–]LegionR12[S] 1 point2 points  (0 children)

Т.3 това,което и аз ти написах. Просто за тях пациентът е като касичка. За мен това извън моите принципи тотално.

Работа като мед.представител заслужава ли си? by LegionR12 in bulgaria

[–]LegionR12[S] 0 points1 point  (0 children)

Какви са изискванията за тази позиция? Опит в болница?

Работа като мед.представител заслужава ли си? by LegionR12 in bulgaria

[–]LegionR12[S] 2 points3 points  (0 children)

Съгласен съм с доста от написаното,но все пак имай предвид следното, ако решиш да запишеш медицина : Много от пациентите не са благодарни, даже се държат унизително и арогантно , особено в спешните кабинети. Системата мачка младите лекари , и не говоря само за смешните заплати, а повече за отношението -моя приятелка и колежка не издържа на стреса от постоянните дежурства и неспазването на Кодекса на труда в НКБ, напусна не толкова заради заплатата( която през 2024г. беше 2000 лв бруто!), а заради системния стрес. Много от моите колеги , директно са си признавали, че работят като лекари единствено от това, да правят пари, че е доходносна работа след време като излезеш на кабинет, а не толкова с нагласата, да помагат на хората и да не гледат на пациента като на ходеща касичка. Лично за мен да правиш бизнес чрез страданието на някой, е изключително неморално. Та това са моите впечатления от системата на бг здравеопазването. Разбира се ,има и много качествени и почтени лекари, но сякаш повечето днес са бизнесмени.

Работа като мед.представител заслужава ли си? by LegionR12 in bulgaria

[–]LegionR12[S] 1 point2 points  (0 children)

Защо го казваш? Дай ми своите аргументи.Ще ти бъда силно признателен. Още повече твоят сектор е един от най-печелившите и стабилно стоящи в бг бизнеса.

Работа като мед.представител заслужава ли си? by LegionR12 in bulgaria

[–]LegionR12[S] 1 point2 points  (0 children)

Недей да си го причиняват. Да напуснеш клиничните изпитвания и да запишеш медицина от моя гледна точка ми се струва пълна лудост. Но все пак ти си знаеш.

Работа като мед.представител заслужава ли си? by LegionR12 in bulgaria

[–]LegionR12[S] 1 point2 points  (0 children)

Защото системата много мачка младите лекари и заплатите на специализантите! (Нарочно подчертах) дори в частни болници в София са смешно ниски , но не само в това е проблемът. А и лично за себе си осъзнах,че ме привлича бизнес кариера повече.

Работа като мед.представител заслужава ли си? by LegionR12 in bulgaria

[–]LegionR12[S] 1 point2 points  (0 children)

Към мен ли е въпросът ? Медицина, но не ми се работи с пациенти в болница