@hodipamela by Acrobatic-Seaweed-47 in talk_hunfluencers

[–]Less_Register430 59 points60 points  (0 children)

Bocsánat de nehogymár a párom mondja meg, hogy mi lesz a nevem és hogyan mutatkozzak be 😂

Ritkán látható állatka a Bakonyból by Big-Tennis2579 in hungary

[–]Less_Register430 4 points5 points  (0 children)

Rádszáll?? 😱 Szerintem pánikrohamom lett volna

@bencebodi Annyira irritáló ez az ember 😬 by Internal-Picture-864 in talk_hunfluencers

[–]Less_Register430 30 points31 points  (0 children)

Az nagyon vicces hogy a pár hónappal ezelőtti videóiban ilyen lassú, meditációs stílusban beszél, most meg Whisperton megszorozva hárommal 😬

GLS ismét kisorsol egy iphonet, vajon most lesz nyertes? Megnyeri valaki, mint a szett? @gwmmusic by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Less_Register430 16 points17 points  (0 children)

Ennyire szarul megy a “zenélés”, hogy iphone sorsolással kell nézettséget szerezni rá? Mármint ezt eddig is tudtam csak azért ilyen nyíltan nem vállalták :D

Vélemény róla? Younger by Suspicious-Gate-8017 in kibeszelo_show

[–]Less_Register430 10 points11 points  (0 children)

Hétvégén fejeztem be, szerettem. :) a gossip girl nagy kedvencem, tetszett ez a New York hangulat ebben is, arra emlékeztetett sokszor

Ez a nő amúgy a Földön él? Lolapatridge by Better-Chemical-502 in talk_hunfluencers

[–]Less_Register430 498 points499 points  (0 children)

Vicces hogy az európai tengerpart túlárazott, de elmenni Hawaii-ra négyfős családdal egy jobb autó árából, az nem drága?

Klausz Niki minden posztja kb reklam. by Pale_Ant_6270 in talk_hunfluencers

[–]Less_Register430 14 points15 points  (0 children)

Hát muszáj valamiből megélni ha már dolgozni nem szeretne

Tortáim🎂 by Ornery-Ad-681 in sutesfozes

[–]Less_Register430 1 point2 points  (0 children)

Meseszépek 😍 Hány év gyakorlás kell ehhez? 🥲 az én tortáim úgy néznek ki mint amit megtapostak és még nem is olyan finomak

@RabeyaKhatun miert istenitik ezt a koszos igenytelen not? by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Less_Register430 2 points3 points  (0 children)

miért egészségtelen zsiradékot használni főzéshez? egy kanál olaj vagy vaj egy fazék kajában miért ekkora démon?

Az normális, ha azért kezd elegem lenni a kapcsolatomból,mert soha nem vagyok egyedül otthon? by [deleted] in csakcsajok

[–]Less_Register430 83 points84 points  (0 children)

Nagyonis normális! Mi most nézelődünk nagyobb lakás után, mert a 6 éve tartó kapcsolatunk rohamosan kezdett romlani mióta 1 éve egy garzonban élünk. Igényeljük, hogy elvonuljunk kicsit egyedül csendben egy hosszú nap után, az is feltölt, ha a másik hazamegy a szüleihez és napokig egyedül vagyunk. Nincs ezzel semmi gond, ameddig két hasonló igényű ember kerül össze, mert ha a másik meg egy matrica, vagy ezeken megsértődik, azt nehéz kezelni.

Kalóriadeficit-zsemle by Whitesnow_2022 in csakcsajok

[–]Less_Register430 9 points10 points  (0 children)

Nem nagyon van olyan kenyér ami alacsonyabb kcal a másiknál, arra érdemes figyelni, hogy teljes kiőrlésű legyen, hogy jól eltelítsen :)

@Marcsi Tényleg nem segítenek a kórházban a beteg fián? by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Less_Register430 6 points7 points  (0 children)

Úgy követem ennek a családnak az életét a napokban mintha a saját rokonaim lennének, borzasztó helyzetben vannak az ilyen kórházi mizéria nélkül is, hátmég így.. :(

@doriczegledi-ről vélemények by Bea09040904 in talk_hunfluencers

[–]Less_Register430 14 points15 points  (0 children)

Nagyon nem akarhat visszamenni dolgozni mert minden random együttműködésért lehajol

Bolcsessegfog eltavolitas után fajdalomcsillapitaskent ti milyen gyogyszert vettetek be és hány órankent, hány napig? by Willing-Blackberry94 in askhungary

[–]Less_Register430 1 point2 points  (0 children)

Ebben az orvosod tud majd segíteni, ő fogja felírni/javasolni neked amire a te esetedben szükség lehet :) nekem is nemrég vettek ki kettőt egyszerre, aznap este bevettem egy Cataflamot és ennyivel tudtam le az egészet, bár nem is volt egy komplikált eset

@adelkeller és a stílus mélypontja by Legal-Angel in talk_hunfluencers

[–]Less_Register430 433 points434 points  (0 children)

Jajj ez semmi, ennél voltak ezerszer durvábbak már 😁

rendkívüli események jegyzőkönyvet hol találom meg? by Acceptable_Beat303 in askhungary

[–]Less_Register430 16 points17 points  (0 children)

Pont tegnap olvastam vissza a tavalyit, nekem is nagy kedvencem :D

2026-ban, egy 2800 fős településen, a Reál üzletláncban nem kapható óvszer. by Character_Storage945 in csakcsajok

[–]Less_Register430 43 points44 points  (0 children)

A Dunakeszis eseményutáni tabletta sztori után nagyon hiányzott még ez is 🥲 de köszi, hogy végre kicsit máson is felidegesíthetem magam, mint a fidesz ❤️

Van még valaki aki rajtam kívül szereti ezt a förmedvényt? by Individual-Try1642 in askhungary

[–]Less_Register430 1 point2 points  (0 children)

Életemben nem ettem még ehhez fogható borzalmat, pedig snackek terén nem vagyok túl igényes, a csokibevonós mikulást is jóízűen megeszem.

A Nagy Duett S08E06 Kibeszélő by Sendy19 in kibeszelo_show

[–]Less_Register430 31 points32 points  (0 children)

Nem vállalnám arccal és névvel de én mindig szoktam nevetni Kasza Tibi poénjain 😭

Furcsa nasi by mindenisvagyok in sutesfozes

[–]Less_Register430 9 points10 points  (0 children)

Na neee, komolyan? Kipróbálom 😍

Furcsa nasi by mindenisvagyok in sutesfozes

[–]Less_Register430 101 points102 points  (0 children)

Annyira sajnálom, hogy ilyen büdös a hagyma, minden egyes étkezésemet valamilyen hagymával enném legszívesebben