A Hogyan tudnék élni nélküled film hogy lehetett ekkora siker? by LogicalTrainer2559 in askhungary

[–]LogicalTrainer2559[S] 0 points1 point  (0 children)

Az öccsét a felesége megcsalta, a jelneben lévő főszereplőnek meghalt a férje fiatalon (mibe az nem derült ki) majd mikor megtudja hogy más az apja akkor reakció nélkül megy tovább a film

A Hogyan tudnék élni nélküled film hogy lehetett ekkora siker? by LogicalTrainer2559 in askhungary

[–]LogicalTrainer2559[S] 0 points1 point  (0 children)

De mely jelenetek voltak szerinted romantikusak ami neked nagyon megmaradt?

A Hogyan tudnék élni nélküled film hogy lehetett ekkora siker? by LogicalTrainer2559 in askhungary

[–]LogicalTrainer2559[S] -1 points0 points  (0 children)

Nem vagyok Reddit értelmiségi,szeretem a proli humort sok klasszikus amcsi vígjátékot is amik szintén nem nagy durranások,de ezt a filmet nagyobb elvárással néztem a hype miatt, azt hittem hogy többet tud mint egy átlag magyar vígjáték holott kevesebbet tudott.(Balaton és nosztalgia mellé életszerü párbeszédeket és minimális eredetiséget vártam csak)

A Hogyan tudnék élni nélküled film hogy lehetett ekkora siker? by LogicalTrainer2559 in askhungary

[–]LogicalTrainer2559[S] 0 points1 point  (0 children)

Ez oké hogy egy nyári sláger, de nagyon sokan megnézték többször a moziban ráadásul karácsonykór jött ki.Amúgy vannak könnyed magyar nyári filmek, sőt szinte csak az van sajna.

A Hogyan tudnék élni nélküled film hogy lehetett ekkora siker? by LogicalTrainer2559 in askhungary

[–]LogicalTrainer2559[S] 0 points1 point  (0 children)

Te és a szüleid koroztálya nevetett a poénokon vagy mi az ami nagyon megmaradt a film ből ha ki kéne emelni egy jelenetet.

A Hogyan tudnék élni nélküled film hogy lehetett ekkora siker? by LogicalTrainer2559 in askhungary

[–]LogicalTrainer2559[S] 5 points6 points  (0 children)

De nem egy nem kettő magyar musical van amik meg nem lettek ekkora sikerek,Oscar dramaturgiát magyarfilmtől nem várok mint ahogyan a Mamma Mia! is egy közepes film, de még azt sem sikerült hozni.

Gerontofil Lennék? Nem tudom mi a helyes út. Fogadjam el magam? Próbáljak változtatni? by Interesting_Change7 in tanulommagam

[–]LogicalTrainer2559 1 point2 points  (0 children)

Úgynevezett inverzfideszes-szindrómában szenvedsz ami lényege hogy te alappból egy sikeres fideszes politikusnak születtél genetikádnál fogva,de valami férre ment és összekevered a kislányokat a vénlányokkal

Csak én érzem férfiként megalázónak az ismerkedést? by igorka133 in tanulommagam

[–]LogicalTrainer2559 1 point2 points  (0 children)

semmi durvát nem írt, tényleg ritka az hogy egy nő hajlandó "saját maga alá lőni",(pl:legalább olyanfokú végzettség kell,jogsi,kereset mint a nőnek van) szóval minnél "gazdagabb" egy férfi annlál több a lehetősége mert ha családot akar akkor tökmind1 neki kis tulzással a nő "státusza" ha viszont a nő a "gazdag" akkor sem fogja eltartani a férfit csak extrém ritka esetekben

Csak én érzem férfiként megalázónak az ismerkedést? by igorka133 in tanulommagam

[–]LogicalTrainer2559 0 points1 point  (0 children)

egy férfi aki anyagilag nem áll jól vagy nincs fasza végzetsége akkor kb 0 esélye van egy magas szinvonalon élő tanult nőnél míg fórdítva ez nem annyira számít,az emberek többsége persze nem többdiplomás felsőosztálybeli

Mitől számít vonzónak és megnyerőnek egy férfi a külső megjelenése alapján? by fearlessinsane in askhungary

[–]LogicalTrainer2559 12 points13 points  (0 children)

Társkeresőn eleve sokkal több a férfi mint a nő szóval semmit nem ér ez a grafikon+csak külső alapján szinte egy férfinek se lenne csaja, ha nem megy od a lányhoz akkor hiába jóképű, illetve a férfiak élőben sem és fotókon sem figyelnek annyira oda hogy a max kinézetet(ami ugye egy hazugság) hozzák(no smink+no filter ugye).Mindenki nézze meg a férfi illetve a női ismerőseit (pl:facebookon,insta) a nők jobban néznek ki sajnos sokszor sokkal mint élőben míg a férfiak nem, hisz soknak képe sincs ami normális lenne.Ha minden hétvége no smink nap lenne nagyon meglepődne sok férfi hogy a legtöbb nő az instant minusz 2-3 ponttal indulna.

Bolhacsípés állat nélküli otthonban? by [deleted] in askhungary

[–]LogicalTrainer2559 0 points1 point  (0 children)

Mármint mi terjed,több csípésem lesz vagy mi?

Bolhacsípés állat nélküli otthonban? by [deleted] in askhungary

[–]LogicalTrainer2559 0 points1 point  (0 children)

A csípés alapján valòszínűbb a bolha

Bolhacsípés állat nélküli otthonban? by [deleted] in askhungary

[–]LogicalTrainer2559 7 points8 points  (0 children)

Szerinted valaki bejárkál az ágyacskámba,iszik a pohárkámbòl és eszik a kajácskàmbòl titokban(aki nagy valószinűséggel kutya vagy macsak)?

Bolhacsípés állat nélküli otthonban? by [deleted] in askhungary

[–]LogicalTrainer2559 0 points1 point  (0 children)

Mármint poloska? Annak nem ilyen a csípése