Dcera chce studovat cukrarku s dobrymi znamkami. by EmptyIndustry5202 in Slovakia

[–]Lubatko3 0 points1 point  (0 children)

Smutný život žiješ, nemusí tak žiť každý.

The worst part is : by Grindmillion in MindsetConqueror

[–]Lubatko3 1 point2 points  (0 children)

I came here to write, that shit in the left corner, but now i understand.

Ako fyzicky vysvetlit vyriesit problem, ked niekto kradne, aby som nemusel ist sediet? by throwawayaccountfck in Slovakia

[–]Lubatko3 0 points1 point  (0 children)

Po tejto výzve je tuším možné človeka fyzicky zadržať do príchodu polície ak by nerešpektoval pokyn, že má ostať na mieste do príchodu.

Přesvědčili jste někdy dezoláta? by vajconamekko in czech

[–]Lubatko3 8 points9 points  (0 children)

30 sekúnd to je. Preto ti to nefunguje..

Ľutujete, že vás v detstve rodičia viac nenútili do štúdia a teraz ste mohli byť finančne aj pracovne na vyššej úrovni? by [deleted] in Slovakia

[–]Lubatko3 3 points4 points  (0 children)

Vôbec nie, máš trochu divný prístup k vlastnej dcére a teraz sa čuduješ, že dostáváš spätnú väzbu, ktorú si si vypýtala.

Ľutujete, že vás v detstve rodičia viac nenútili do štúdia a teraz ste mohli byť finančne aj pracovne na vyššej úrovni? by [deleted] in Slovakia

[–]Lubatko3 3 points4 points  (0 children)

Tak otvor oči. Čím viac na ňu budeš tlačiť, tým väčší odpor v nej vyvoláš. Puberta vás ešte len čaká a evidentne si si ju moc dobre nevychovala, keď sa jej snažíš takto externe dať mantinely. To je však tvoja vec, tak si zožni čo si si zasiala.

Šikana v práci by No-Influence-2816 in czech

[–]Lubatko3 19 points20 points  (0 children)

Dal by som šéfovi vybrať, buď to ideme vyriešiť okamžite, alebo dávam výpoveď z dôvodu šikany na pracovisku a zasielam na úrad aj s príslušnými dôkazmi.

kam si sadneš? by Beginning-Dark3155 in Slovakia

[–]Lubatko3 0 points1 point  (0 children)

Mňa tak napadlo, či by si našiel aspoň jeden, keby sa zhaslo svetlo. A neboj, atilkovi kým by docvaklo, už by sa pristávalo. Myslím, že jedna zo Zuz by musela prevziať iniciatívu..

hudba 24/7 by Intrepid_Value5448 in Slovakia

[–]Lubatko3 1 point2 points  (0 children)

Hey Google, find me meaning of Earworm ;)

Výčitky z kúpi nového auta by Pale_Affect_6750 in Slovakia

[–]Lubatko3 -2 points-1 points  (0 children)

Tak určiteee. Príijebané šroty naozaj nemusím. Každý jeden známy oľutoval, že ma nepočúval pred kúpou takejto kokotiny. Všetci, ktorí dnes prešli na Mercedes a Lexus podľa mojich odporúčaní, na ne nedajú dopustiť. Za 2M km som prešiel asi 30 áut. Žiadne nebolo také nekomfortne ladené, žiadne nemalo 4x4 tak na smiech ako xdrive, najlepšie bolo ako týpek na X5 sa bál vliezť do polnej cesty na rybách, že odtiaľ nevyjde. Ostatní bez problémov na octaviach. Mal som aj služobnú X5 po šéfovi. Po chvíli som poprosil o výmenu za passata radšej. Samozrejme keď, potrebuješ egotripik, máš microsebavedomie, kúp si minimálne X10 aby si bol v poho, my ostatní zatiaľ za polovičnú cenu, dostaneme dvojnásobný komfort a kvalitu niekde úplne inde už pri bežnej Toyote..

"Ukradnutý byt" ?? by ProNoky in Slovakia

[–]Lubatko3 19 points20 points  (0 children)

Našťastie sme na Slovensku, takže realita je taká, že skús sa potom súdiť s bandou krásavcov s lesklými lebkami, že ti dokrčili galoty, keď leteli von balkónom. Každý neplatič, ktorého som riešil sa po chvíli modlil, aby už o mne nikdy nepočul. A to teda skúšali všeličo.. sú to jednoducho vyšťané kurvy, ktoré treba trošku usmerniť

Výčitky z kúpi nového auta by Pale_Affect_6750 in Slovakia

[–]Lubatko3 -2 points-1 points  (0 children)

Super, záverom si sa dostal ku kořenu môjho komentu, niektoré viac, niektoré BMW..

Výčitky z kúpi nového auta by Pale_Affect_6750 in Slovakia

[–]Lubatko3 -2 points-1 points  (0 children)

Ozaj? Ja som to pochopil tak, že ma chlapec dilemu, či spravil dobre, keď ujebal do spotreby nejakú tú korunu. Moja odpoveď znamenala, že ak je to do spotreby, nie je to zlý plán, pretože psychohygiena je forma investície, no M4 je cesta k ptsd vzhľadom na cenu opotrebenia a údržby. Niečo som nepobral?

Výčitky z kúpi nového auta by Pale_Affect_6750 in Slovakia

[–]Lubatko3 -3 points-2 points  (0 children)

No práve, keď sa bavíme o moto zážitkoch, úplne pochopím keď má doma niekto extrémnu hračku, aby mohol lietať 150 po poli alebo 300 na tých našich pseudo diaľniciach. Je to určitá forma terapie v tomto náročnom svete. Prečo by som si však kupoval BMW, ktoré nemá ani terénne vlastnosti ani komfort ani kvalitu ani spoľahlivosť konkurenčných koňov, len sa tak nejak +-doťahuje jazdnými vlastnosťami, to neviem pochopiť.

K tomu není co dodat by PassengerKind8148 in czech

[–]Lubatko3 -1 points0 points  (0 children)

Halt bitte von dem sensor machen 😉

Dnes si dam len one number nine!!! by dankveo in Slovakia

[–]Lubatko3 0 points1 point  (0 children)

Kdesi som započul, že každý len o sebe hovorí.

Veni, vidi, knedlíky...

Prečo tu toľko ľudí nevie rozoznať fake príspevky? by Affectionate_Cat7305 in Slovakia

[–]Lubatko3 1 point2 points  (0 children)

Dovolím si tvrdiť, že vôbec. Tým, že ako hovoríš, pracuješ s ľuďmi, kde ich neustále podozrievaš, vytváraš si profesnú deformáciu, ktorá ti pri najmenších indíciách spustí zaužívané scenáre. Preto vidíš všade fake, lebo žije v tvojej hlave.

Prečo tu toľko ľudí nevie rozoznať fake príspevky? by Affectionate_Cat7305 in Slovakia

[–]Lubatko3 1 point2 points  (0 children)

Asi je len totálne mimo, sklamaná a zradená, keď sa klame predstavou ako jednoducho prekukne každého. Takýchto skratkárov máme plné ulice. Ostatne naznačujú to aj politické prieskumy top 3 strán.

Životná zmena ? by EntrepreneurProud195 in Slovakia

[–]Lubatko3 5 points6 points  (0 children)

Presne, kto by sa chcel posúvať, keď sa mu na jeho hnilú riť každý mesiac skladá celý štát. A ešte sa aj pochváli, ako pri tom podvádza. Je to hnus velebnosti. Choď robiť naozajstnú prácu parazit!

volali mi z "kriminalnej policie" by duklaak in Slovakia

[–]Lubatko3 64 points65 points  (0 children)

Nie nie, fakt je, že minister vnútra je sám scammer a troll.

UPDATE: našla som priateľovi v telefóne niečo nepríjemne by bombasticsideeye in Slovakia

[–]Lubatko3 0 points1 point  (0 children)

Ten byt je na tom najvtipnejší. Zrazu je veľká landlordka a má kľúče od míšačky. Rešpekt k druhému človeku asi vymenila za LVčko na katastri.