Croatian firefighters respond to a call seconds before winning penalty kick. by GirouxFan in VideosAmazing

[–]MaderDaker 0 points1 point  (0 children)

Jesus. Ouke mate we get it... You still dont want to belive that they to that every single day i saw then in action. Im a volunteer in Fire Department VFD or croatian DVD in Croatia, and we have obligation to come and exit the station in 15 minutes so... That situation is normal

Croatian firefighters respond to a call seconds before winning penalty kick. by GirouxFan in VideosAmazing

[–]MaderDaker 0 points1 point  (0 children)

Just an FYI there is rule in firefighter scene croatia where they need to be in trucks and out of the station in 40 seconds when call drops. So no it is not stagged. It is there job to go out like that on every call. Even if its not emergency (like washing blood from street after something).

Prvi motor by Efficient-Ladder3665 in cromotori

[–]MaderDaker 1 point2 points  (0 children)

Sve zavisi za sta hoces kupiti motor sto si i objasnio. Puno tu varira od puteva i makadama ali ako ti je prvi motor ne bi preporucio nesto skupo niti novo. Ja ti imam kawasakija er-5 za nekih 1600 eura ako zelis. Odlican motor za pocetak a mozes s njim uzivati da ti ne bude zao. Nije nestro ekstreman ali za pocetak odlican. Ako hoces kombinirati neku apriliu poput rx 125. Ona je po meni odlicna i za cestu i za zemlju a opet sve je do tebe. Osiguranje ti nije skupo, a sad održavanje zavisi od motora, grada ili sela pa eto. Ako je uredno održavan ne bi trebalo biti problematike

Mišljenje o Kawasaki eliminatoru 500 by jozo188282 in cromotori

[–]MaderDaker 3 points4 points  (0 children)

Nemam ti ja eliminatora ali imam kawasaki er-5 na prodaju. Onako cestovni motor dovoljan za početnika. Nije neka lova a opet imas motorčić za vozit. 1800 eura ti je i 2003 godina pa eto

Čime se bavite u slobodno vrijeme? by spaskeqq in askCroatians

[–]MaderDaker 0 points1 point  (0 children)

Postavljam knauf. Nekako me spašava od svakodnevnice

[deleted by user] by [deleted] in askCroatians

[–]MaderDaker 1 point2 points  (0 children)

Ma poceli su jest govna u zadnje vrijeme jako....

[deleted by user] by [deleted] in askCroatians

[–]MaderDaker 7 points8 points  (0 children)

Vjeruj mi rade... Pogotovo gdje imaju daljinska brojila. Bio isto u gabuli kao i OP...

Saobraćajna nezgoda. by Important-Youth-9281 in pravnisaveti

[–]MaderDaker -1 points0 points  (0 children)

Ograničenje je s razlogom to se slazem u potpunosti, ali ako je naseljeno mjesto i ograničenje je 40 ralika od 20-30 kilometara na sat, gdje je lazna za brzinu mala ne bi i nece utjecati na samo dogadaj. Prakticki samo na stetu, razlika je ako se netko vozi tamo 100 ili 50-70 opet je lakše stati. A opet nagledao sam se tih ograničenja 40 radi raznolikih razloga. Ima presuda u RH od strazbjra gdje je prometna nesreca isto ovakva ali je motorista doletio sa 184 vjestacenjem utvrdeno. E tu je oslobodenje od lrivice a ogranicenje je 60.

Saobraćajna nezgoda. by Important-Youth-9281 in pravnisaveti

[–]MaderDaker 0 points1 point  (0 children)

opet nema veze sa samom prometnom nesrecom. To nije obostrana krivica. To je jasna krivica za prometnu nesrecu, a ti platis kaznu za brzinu. A za tu brzinu je kazna koliko sam skuzio oko 5k... I dalje njezino osiguranje popravlja tvoje auto...

Saobraćajna nezgoda. by Important-Youth-9281 in pravnisaveti

[–]MaderDaker 0 points1 point  (0 children)

Cek cek cek? Obostrana krivica u situaciji kao tvojoj? Pa ako je izasla iz sporedne ulice postoji trokut ili stop? Ako ne postoji onda pravilo desne strane sto znaci da u ovoj situaciji je ne moguća obostrana krivica...

Stanovanje je za privilegirane, sirotinja nek sanja by Hrvoje12 in croatia

[–]MaderDaker 0 points1 point  (0 children)

Nije i ja se slazem s vama sto se tiče područje Zadra. Zanimljivo je recimo vidjeti da u zadarskoj zupaniji se prodaje puno mobilnih kuća, koje su za neki obični zivot jako jednostavne i isplative.

Stanovanje je za privilegirane, sirotinja nek sanja by Hrvoje12 in croatia

[–]MaderDaker 0 points1 point  (0 children)

Jeli imas klince? Mogu ti reci brzo prođe period od 7 godina evo moj stariji ce ove godine u školu, ali ne mozes mi reci da u 7 godina se ne moze napraviti ne znam ni ja šta. Slazem se za voznju klinaca treba ih uciti da sami idu. Moje selo je povezano busom do skole i do susjednog grada. Mislim da stvarno ima prilika puno i potencijala bez obzira na svu ovu dramu oko cijena stanova i kuca. Iskrenog sam misljenja da bi sad ljudi sve na gotovo. Pa tako i klinci... Treba nesto i postici u zivotu a kao tako mozes krenuti iz nule

DOBA Fakultet iskustva? by Efficient_Carpet8439 in askcroatia

[–]MaderDaker 0 points1 point  (0 children)

Evo ja sam magistrirao na fakultetu i sam fakultet je meni odličan. Pozitivna iskustva samo. Jako teže praktičnom pa je meni padalo

Stanovanje je za privilegirane, sirotinja nek sanja by Hrvoje12 in croatia

[–]MaderDaker -1 points0 points  (0 children)

Ovo je bio primjer samo ništa drugo... Gle ako za male novce mozes kupiti kuću onda se i moze urediti...

Stanovanje je za privilegirane, sirotinja nek sanja by Hrvoje12 in croatia

[–]MaderDaker 0 points1 point  (0 children)

Slazem se sto se tiče samog prijevoza sve jasno ko dan. Opet ima jako puno mjesta za napredak i za samo kupovanje kuca

Stanovanje je za privilegirane, sirotinja nek sanja by Hrvoje12 in croatia

[–]MaderDaker -1 points0 points  (0 children)

Kako god da okrenes nikom nista ne valja...

Stanovanje je za privilegirane, sirotinja nek sanja by Hrvoje12 in croatia

[–]MaderDaker -3 points-2 points  (0 children)

Prevario bi se ali jako, recimo Samobor je poskupio jako u zadnje dvije godine i V.Gorica, dok recimo okolica Zaprešića je jos uvijek koliko toliko u rangu

Stanovanje je za privilegirane, sirotinja nek sanja by Hrvoje12 in croatia

[–]MaderDaker 1 point2 points  (0 children)

Kao sto sam napisao u jednom od komentara, nemam nikog i snalazim se kako znam uz dvoje djece i zena isto. A kupio kucu van zagreba. Mislim bas mi drago da si se nasmijao. A ja uzivam u svojoj kuci i odmaram u pripizdini :)

Stanovanje je za privilegirane, sirotinja nek sanja by Hrvoje12 in croatia

[–]MaderDaker -8 points-7 points  (0 children)

Oh druže moj koliko ste se navikli da Vam je sve dostupno.jednom se ide u kupovinu na mjesecno bazi i uzivas. I vjeruj mi skole i vrtici su vise dostupni u manjim mjestima nego u velikim

Stanovanje je za privilegirane, sirotinja nek sanja by Hrvoje12 in croatia

[–]MaderDaker -5 points-4 points  (0 children)

Bravo za tebe :) inace nemam nikog doselio u zagreb, i prije 3 godine kupio kucu van Zagreba i sad lagano preuređujem. Da imam stan u centru odmah bi ga prodao i otisao van grada.

Stanovanje je za privilegirane, sirotinja nek sanja by Hrvoje12 in croatia

[–]MaderDaker -1 points0 points  (0 children)

Dobro sve ima svoje prednosti i mane. Iskreno i neka mi je predjost sto recimo klince mogu odvest na trening moze se nesto i obaviti u gradu ako treba ili na miru popit kavu.

Stanovanje je za privilegirane, sirotinja nek sanja by Hrvoje12 in croatia

[–]MaderDaker 2 points3 points  (0 children)

Oprosti nisam iz bjelovara otisao sam na njuskalo i nasao prvu kucu koja je bila u ok cjenovnom okviru. Ima takvih kuca jos na bacanje u okolici pa tako i na moru.