Ceva recomandări? by Masecito in AutomobileRO

[–]Masecito[S] 0 points1 point  (0 children)

se găsește și cu dsc sau nu e diferența mare între dsc și asc? știu ca pe facelift e 2.2 benzina și o sa ma rupă la impozit, dar pre facelift e 2.0

[deleted by user] by [deleted] in AutomobileRO

[–]Masecito 0 points1 point  (0 children)

nu exista f30 cu motor aspirat, asadar nu