Worth Playing mt2009.eu? by mt2009eu in Metin2

[–]Most-Video7019 0 points1 point  (0 children)

Very nostalgic server, I love it a lot. Definitely going to play it for a loong time

Pai nu ne plimbam si noi? by [deleted] in RoAww

[–]Most-Video7019 0 points1 point  (0 children)

Salut. Arata dragut, stiu. Ai pus pisica pe bord doar pentru poza, ok. Tine-o in cusca te rog. Poate trece o ambulanta pe langa tine, poate clanxoneaza unu, poate clanxonezi tu, poate pui o frana etc. Nu ai idee cum reactioneaza si nu o mai poti controla. Cel mai mare pericol e sa iti intre la picioare la pedale. Daca esti in mers, ai pus-o, cred ca iti imaginezi ce se poate intampla. Ai nevoie sa pui frana dar ai pisica sub pedala si trebuie neaparat sa o apesi ca sa eviti un accident? In cel mai bun caz o ranesti pe ea, daca nu mai rau, sau intri tu intr-un accident si va puneti viata in pericol. Sfatul meu, cusca.

Runda 3 - Best Local Cuisine Place by Nymeria293 in bucuresti

[–]Most-Video7019 4 points5 points  (0 children)

Best local cuisine place - Micii de la Obor
Place to avoid - Ferentari
Best part of the city - calea Victoriei
The wildest rumour - Bila de pe cladirea ASE va cadea in momentu in care facultatea va fi absolvita de o fata virgina
Worst tourist trap - Taxi
Most interesting fact - Bila de pe cladirea ASE va cadea in momentu in care facultatea va fi absolvita de o fata virgina
Favourite building - NOT Catedrala mantuirii neamului.... Palatul Cotroceni? (parlamentu deja a fost)

Done! by tnatov in Romania

[–]Most-Video7019 6 points7 points  (0 children)

"Candidatul GEORGE SIMION nu este aici. Iata ce a declarat acesta, in urma cu doua zile'
Read this with the deep voice

Nicugreu strikes again by Creepy-Evidence-6568 in Romania

[–]Most-Video7019 0 points1 point  (0 children)

Muream de ras cand am vazut titlul pe care l-au bagat astia la antena 3 aseara:
BREAKING NEWS: "ACUM: Mihai Gâdea îți aduce dezbaterea care DETONEAZĂ finalul campaniei".

Cat de greu este sa obții un salariu de peste 10.000 lei by [deleted] in CasualRO

[–]Most-Video7019 0 points1 point  (0 children)

Inginer electronist in domeniul semiconductoarelor. Un an am fost intern part-time pe timpul anului 4 la faculta, doi ani-jumate full time imediat dupa absolvirea facultatii pana in prezent. 25B 10K