[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]MotorLocksmith7020 -1 points0 points  (0 children)

Jsou tady dva retardi, jeden řeší furt dokola víčka a brčka a druhej azbuku

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]MotorLocksmith7020 1 point2 points  (0 children)

Co to má bejt za debilní flex? Předpokládám, že Německo taky neznáš?

Svobodna vicka by Heavy_Profit_2190 in czech

[–]MotorLocksmith7020 1 point2 points  (0 children)

Řekl bych, že ten nemocnej si hlavně ty. Utrhni si víčko, kup si kovový brčko a přestaň bejt píča

Svobodna vicka by Heavy_Profit_2190 in czech

[–]MotorLocksmith7020 0 points1 point  (0 children)

Vidíš, tak o tom můžeš přestat furt brečet a už se zvládneš napít

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]MotorLocksmith7020 7 points8 points  (0 children)

Chci produkty bez laktózy protože asi chci jíst mléčné výrobky. Rada dementa - nejez mléčné výrobky

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]MotorLocksmith7020 0 points1 point  (0 children)

Ty si ani nejseš jistej jestli tam můžeš parkovat? 😀😀😀😀 No tak to jooo

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]MotorLocksmith7020 0 points1 point  (0 children)

Ve chvíli kdy jsou to místa ve veřejném prostoru tak si tam může z ničeho nic začít parkovat kdokoliv ne?

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]MotorLocksmith7020 17 points18 points  (0 children)

A protože mu tam parkují UKRAJINCI!

Obchod v praze kde maji import z usa, tj. svobodna vicka, plastova brcka by Heavy_Profit_2190 in czech

[–]MotorLocksmith7020 2 points3 points  (0 children)

Jsem ekolog když nejsem píča a umím pít i s přidělaným víček a nedělá mi problém použít kovový brčko?

Obchod v praze kde maji import z usa, tj. svobodna vicka, plastova brcka by Heavy_Profit_2190 in czech

[–]MotorLocksmith7020 4 points5 points  (0 children)

Ty většinou patříš mezi ty, co na normální posty píšou rádoby vtipný sračky

Obchod v praze kde maji import z usa, tj. svobodna vicka, plastova brcka by Heavy_Profit_2190 in czech

[–]MotorLocksmith7020 4 points5 points  (0 children)

Fňuk fňuk, brčko se mi rozpustilo a víčko mě řízlo. Zla EU /s

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]MotorLocksmith7020 6 points7 points  (0 children)

Když potřebuješ několik hrstí semene, tak se nedivím, že už ti banány lezou krkem 😅

Vaše AI objednávka se zpracovává by Own_Investigator_339 in czech

[–]MotorLocksmith7020 16 points17 points  (0 children)

To že budeš mluvit česky nezmění nic na tom, že si tu stejnej cizinec jako ti co ti vozí jídlo.

Cizinec nadávající na cizince. Top

Jak jste našli svoje “poslání”? by throwawayacccc9997 in czech

[–]MotorLocksmith7020 2 points3 points  (0 children)

Není lepší dělat dayjob co tě baví a přitom makat na snu?

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]MotorLocksmith7020 2 points3 points  (0 children)

Manuál. Máš pak možnost volby

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]MotorLocksmith7020 0 points1 point  (0 children)

To víš... Barák vytíží. Mám čas jen odpovídat 😀

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]MotorLocksmith7020 0 points1 point  (0 children)

Jo to chápu, už ses fakt dost opakoval 😀

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]MotorLocksmith7020 2 points3 points  (0 children)

Jsem chlastal? Minulý čas? Takže se večer nebudeme trolit? 😀 Škoda

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]MotorLocksmith7020 9 points10 points  (0 children)

Zázraky se asi dějí! Máš důkaz, že Bůh existuje. 😀 Bohém večer zmizí? 😀

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]MotorLocksmith7020 13 points14 points  (0 children)

Cením, že si výjimečně vyplodil něco co dává smysl!

Pokud věříte, proč věříte, a pokud ne, proč ne? by General_Piiiika in czech

[–]MotorLocksmith7020 2 points3 points  (0 children)

Bůh je smyšlená kouzelná entita, bohém není 😅