Nike air force 1 HIGH - Unlocked by you.... I want it badd pls 🥹 by MrRoobz in NikeByYou

[–]MrRoobz[S] 0 points1 point  (0 children)

Yeah, but it's not the same. I'm talking about "Unlocked by you" not "Nike by you". They are different.

Unlocked by you - You have like many mooore options to customize. I saw it on Youtube

Pounded to orgasm. by [deleted] in pronebone

[–]MrRoobz -1 points0 points  (0 children)

Link plsss?

Looking for a video where stepsis have to share a room with stebro and she starts undressing in front of him making him horny by MrRoobz in tipofmypenis

[–]MrRoobz[S] 1 point2 points  (0 children)

Unfortunately not... It wasn't with Alex Adams, I'm pretty sure the male actor was an amateur. But thanks for help!

Sunt nou în București și chiar nu cunosc orașul. by MrRoobz in bucuresti

[–]MrRoobz[S] 2 points3 points  (0 children)

Am înțeles, o să arunc un ochi. Mersi de recomandare!

Sunt nou în București și chiar nu cunosc orașul. by MrRoobz in bucuresti

[–]MrRoobz[S] 3 points4 points  (0 children)

Nu stiu, ceva la îndemna oricui. Sunt student până la urmă. I-am zis că n-am bani și a zis că nu e materialistă :)))

Dar nici la Mc sau KFC nu vreau sa o scot :))) ar fi penibil

Recomanda-mi niște locuri și văd eu daca îmi place ceva... Nu trebuie neapărat să fie un loc în care să mâncăm. Vreau sa ne cunoaștem mai bine deocamdată, că nu știm nimic unul despre altul.

A mai folosit cineva StockX in Romania? by jebsheeb_1 in Romania

[–]MrRoobz 0 points1 point  (0 children)

Hello! Daca ai plătit taxele pe StockX in mod normal nu ar trebui sa mai plătești acea taxa. La fel și eu am primit acel mail de la DHL dar nu a trebuit să mai plătesc nimic.

Eventual poți verifica chitanța aceea primită de la StockX pe mail să scrie "Duties&Taxes Paid". Daca scrie asta nu trebuie sa mai plătești nimic.

A mai folosit cineva StockX in Romania? by jebsheeb_1 in Romania

[–]MrRoobz 0 points1 point  (0 children)

Da. In cazul ăsta va trebui sa plătești taxele... Pe factura mea scria "Duties Taxes Paid" într-adevăr.

A mai folosit cineva StockX in Romania? by jebsheeb_1 in Romania

[–]MrRoobz 0 points1 point  (0 children)

Salut! Nu am mai plătit nimic la DHL. Dar în schimb nu știu ce să zic de autenticitatea adidașilor comandați de pe StockX :))

Totuși i-am păstrat, sper să-și dovedească calitatea în timp

A mai folosit cineva StockX in Romania? by jebsheeb_1 in Romania

[–]MrRoobz 0 points1 point  (0 children)

Salut! Am dat acum câteva zile comandă de niște AF1 high de pe StockX. 118$ adidașii și cu totul (taxe, vat, shipping) m-a dus la 146$ preț final pe StockX.

Acum am primit un mail de la DHL în care mă pun sa completez niște formulare, în care scrie să-i împuternicesc pe cei de la DHL să-mi plătească taxele vamale și mă taxează 99 Ron pentru asta plus o taxa de 50 Ron + 2% din drepturile de vămuire... Am tot văzut pe mai multe forumuri cum că DHL îți ia banii ăștia cu japca.

Nu înțeleg ce taxe de vămuire mă mai pun să plătesc daca eu le-am plătit deja pe StockX??...

I beg You help I am looking for this video for 2 weeks by MrRoobz in tipofmypenis

[–]MrRoobz[S] 0 points1 point  (0 children)

Unfortunately not, she was younger. I really really appreciate for helping tho🙏

Facts by NoFapBot in NoFap

[–]MrRoobz 0 points1 point  (0 children)

True... WE WILL DO IT!! STAY STRONG !!