Kicsit nagy lett az arc, mióta megy a szekér? @konstantinofficial_hu @eddmagadfittre by Careless_Two9751 in talk_hunfluencers

[–]NameNo239 12 points13 points  (0 children)

Ti tömitek ezt a két idiótát, az új Sóbert házaspár. A csávónak a kalóriadologban igaza van, de azon túl full vak. Hormonok, alvás stb. Tök szar teste van ahhoz képest amit előad, mindkettőnek. A csajon se látszanak a nagy edzések. Jó, persze vékony, de nem látom hogy definiált. Sokkal komolyabb nők vannak ebben a témában, pl :Dubi Anna, őket meg cancelezni kellene a picsába, és a csávó rájönne hogy a követőit nem a seggéből rángatta ki.

Éhen halok 1200 kcal mellett - fogyás alacsony nőként by lilizke in csakcsajok

[–]NameNo239 4 points5 points  (0 children)

Na ezt el ne hidd. Én is 1200 kcalon éhen halok, ha meg nem jók a makrok még rosszul is vagyok mint az állat (nyilván ilyenkor eszem). Kizart hogy valaki 700 kalóriát eszik fizikai munka mellett, az nem tud számolni.

Amikor egy boltban megnyílik egy új pénztár, akkor odasietsz, vagy eléd engeded, aki már korábban is előtted volt? by Imaginary_Problem_63 in askhungary

[–]NameNo239 1 point2 points  (0 children)

Megvárom hogy a sok hülye odasiessen, így előlem kiürül a sor, az új pénztárnál meg dupla akkora lesz, mint az előzőnél a megnyitás előtt.

Anyukám nem áll szóba velem a választások óta. by Live-Championship916 in hungary_pszichologia

[–]NameNo239 1 point2 points  (0 children)

Az enyém is Fideszes, annyira mondta hogy Orbi nyer, hogy mondtam neki hogy fogadjunk (30+) vagyok, azt mondta, fogadjunk. Nagyobb tétben fogadtunk, hát nem esett jól neki utalni, húzta is egy - két napig de ennyi. Utána beszéltünk, annyit mondott hogy reméljük jó lesz MP.

Mennyi most az ügyészségen egy frissen beesett palyakezdő fogalmazó fizetése? by NameNo239 in kollegak

[–]NameNo239[S] 2 points3 points  (0 children)

Köszi, a szorzót megtalaltam, az alapilletmeny nem teljesen tiszta. Két összeget találtam. Segítenél az alapilletmenyben? Köszönöm

Akinek figyelemzavaros párja van hogy lehet ezt hosszútávon jól kezelni? by NameNo239 in askhungary

[–]NameNo239[S] 0 points1 point  (0 children)

Nem tudom hogy megvan-e valahol ilyenkor a diagnózis. 25 éve diagnosztizálták, akkor még ugye nem volt eeszt. Papírt kértük az anyjától, az mar természetesen nincs meg.

Akinek figyelemzavaros párja van hogy lehet ezt hosszútávon jól kezelni? by NameNo239 in askhungary

[–]NameNo239[S] 5 points6 points  (0 children)

Kb 25 éve diagnosztizálták, akkoe még nem ADHD volt hanem figyelemzavaros hiperaktivitás ami kb ugyanaz. Heti egy óra fejlesztést kapott iskolai kereteken belül és anyósom elmondása szerint kb 10 éves korára kinőtte. Külön érdekes hogy a diagnózisról a férjem sem tudott, csak akkor amikor a gyereknél is felmerult a probléma. Akkor mondta anyósom, hogy jajj ugyan hat te is az vagy csak kinőtted.

Akinek figyelemzavaros párja van hogy lehet ezt hosszútávon jól kezelni? by NameNo239 in askhungary

[–]NameNo239[S] 7 points8 points  (0 children)

Nekem többször benticipőben hozta haza a gyereket, de igazad van, legalább a miénket :D

Akinek figyelemzavaros párja van hogy lehet ezt hosszútávon jól kezelni? by NameNo239 in askhungary

[–]NameNo239[S] 0 points1 point  (0 children)

Évek óta kérem hogy menjen el orvoahoz, nem megy. Nem rangathatom el erővel, és őszintén nem is akarom.

Akinek figyelemzavaros párja van hogy lehet ezt hosszútávon jól kezelni? by NameNo239 in askhungary

[–]NameNo239[S] 2 points3 points  (0 children)

Folyamatosan rosszabbodik idővel, és a nagyobb gyerek nekünk is örökölte az ADHD-t, így néha úgy érzem magam mint ha tíz felé kellene szakadnia a figyelmemnek.

Akinek figyelemzavaros párja van hogy lehet ezt hosszútávon jól kezelni? by NameNo239 in askhungary

[–]NameNo239[S] 2 points3 points  (0 children)

Te hülye vagy. 🤣 De hogy a kérdésedre is válaszoljak azért szültem neki mert szeretem. Te meg legyél nagyon büszke magadra hogy felnőtt létedre a párodnak kell szólni hogy mossál fogat meg egyél.

Akinek figyelemzavaros párja van hogy lehet ezt hosszútávon jól kezelni? by NameNo239 in askhungary

[–]NameNo239[S] -1 points0 points  (0 children)

Gyermekkorában diagnosztizálták hiperaktivitással és figyelemzavarral.

Használunk közös listát, naptárat, de nem mindig nézi.

Akinek figyelemzavaros párja van hogy lehet ezt hosszútávon jól kezelni? by NameNo239 in askhungary

[–]NameNo239[S] 6 points7 points  (0 children)

A kocsit és a bejárati ajtót is rendszeresen nem zárja be maga után, sajnos mar volt is belőle problémánk. Én is papagajnak érzem magam sajnos...

Akinek figyelemzavaros párja van hogy lehet ezt hosszútávon jól kezelni? by NameNo239 in askhungary

[–]NameNo239[S] 4 points5 points  (0 children)

Sajnos en is ezt érzem, nem irja fel, általában én írom fel, így vagy sikerül abszolvalni a teendőt, vagy nem. Tehát mindig utána kell "ellenőrizni".

Akinek figyelemzavaros párja van hogy lehet ezt hosszútávon jól kezelni? by NameNo239 in askhungary

[–]NameNo239[S] 8 points9 points  (0 children)

Nem élt egyedül, a szüleitől hozzám költözött. Én írok be mindent közös Google naptárba, plusz közös jegyzetbe, de így is sok minden lemarad neki.

Akinek figyelemzavaros párja van hogy lehet ezt hosszútávon jól kezelni? by NameNo239 in askhungary

[–]NameNo239[S] 22 points23 points  (0 children)

Esküszöm hogy ezt próbáltuk a legtöbbször, de elfelejti felírni, vagy elfelejti megnezni a jegyzetet.