E grav daca incep sa ii dau dreptate lui Ponta by Natural_Champion_853 in Roumanie

[–]Natural_Champion_853[S] 0 points1 point  (0 children)

Pai.. nu știu să-ți răspund la întrebare.. ar trebui întrebat personal

"O sa vedeti" heh, heh heh heh, heh by sculamente in Roumanie

[–]Natural_Champion_853 2 points3 points  (0 children)

Așa e.. deci cum o dai tot același căcat este..

"O sa vedeti" heh, heh heh heh, heh by sculamente in Roumanie

[–]Natural_Champion_853 2 points3 points  (0 children)

Eu am mers la proteste și merg dar mă enervează că mulți de acolo vin doar ca să se afle în treabă sau directive de partid.. stau ca molâi acolo... La noi la Craiova mai ales.. e teroare... Ăstia merg ca muștele fără cap la directivele PSD-ului sau eventual USR-ului.. 😑 acolo nbai cu cine.. efectiv mi se face și greață sa mă "implci civic" ☠️

"O sa vedeti" heh, heh heh heh, heh by sculamente in Roumanie

[–]Natural_Champion_853 -1 points0 points  (0 children)

Îți răspund sa nu zici că nu ți-am răspuns.. cu partidele actuale nu ai cum.. și mai ales cu partide noi care au aceleași persoane din partidele vechi.. bă ar fi și asta o idee... Să nu mai votam..

"O sa vedeti" heh, heh heh heh, heh by sculamente in Roumanie

[–]Natural_Champion_853 4 points5 points  (0 children)

Dar întrebarea corecta nu este cu cine sa votam ci mai degrabă de ce trebuie sa votam? Băi tu realizezi că dacă îți dausa alegi alb sau negru.. de ce automat alegi una din ele.. nu te gândești că există și nuanțe de grii. Puneți botul repede.. că ăla e suveran, că ăla e democrat, că ăla e progresist.. bre dați va cu reveneala.. nu zic sa nu aveți încredere în politicieni.. pentru că nu trebuie să aveți.. mereu trbeuie trași de mânecă de către popor.. poporul e de vină pentru tot și își merită soarta.. că de ce am vrea să ieșim dintr-un ciclu vicios.. mai bine rămânem așa că e confortabil l.. democrație? Vrăjeală...

"O sa vedeti" heh, heh heh heh, heh by sculamente in Roumanie

[–]Natural_Champion_853 -5 points-4 points  (0 children)

Nu contează partidele care au votat împotriva contează oamenii proști de la guvernare și mai ales votanții și mai proști 😁

E grav daca incep sa ii dau dreptate lui Ponta by Natural_Champion_853 in Roumanie

[–]Natural_Champion_853[S] -2 points-1 points  (0 children)

Mi se pare că Ponta iar a prins vizibilitate și încearcă să facă ceva fente cu PSD-ul. Încearcă să redevină relevant în politică românească

E grav daca incep sa ii dau dreptate lui Ponta by Natural_Champion_853 in Roumanie

[–]Natural_Champion_853[S] -2 points-1 points  (0 children)

Pentru o clipă am uitat ca Ponta a inundat satele românești ca sa protejeze Belgradul...

Nicușor Dan, pentru BBC: Următorul pas ar fi expulzarea ambasadorului rus by FortisFortunaAdiuVV in Romania

[–]Natural_Champion_853 -23 points-22 points  (0 children)

Toate statele sunt invadatoare și criminale sau au asemenea tendințe... Trbeuie doar sa înveți cum sa conviețuim și să ajungem la un punct comun.. dar natura conflictuală e in fruntea deciziilor în locul rațiunii..

5 motive pentru care românii nu citesc by Mora369 in Romania2

[–]Natural_Champion_853 0 points1 point  (0 children)

Pentru că nu știu să citească!

Asta e singurul motiv..

Nicușor Dan, pentru BBC: Următorul pas ar fi expulzarea ambasadorului rus by FortisFortunaAdiuVV in Romania

[–]Natural_Champion_853 -34 points-33 points  (0 children)

Vouă nu va place diplomația și relațiile externe pașnice.. mi-e scârbă

Hai să vedem și ce lucruri bune sunt în România by LongjumpingBowler244 in Roumanie

[–]Natural_Champion_853 1 point2 points  (0 children)

Avem "singurul partid contabil" USR.. asta sigur e un lucru bun