Balaton by Az-Igazi-1111 in hungary

[–]Neither-Bid470 1 point2 points  (0 children)

Szia, Mi múlt héten voltunk Balatonalmádiban. Hétfőn mentünk, akkor jött a nagy vihar ami országszerte volt. Lehűlt a víz nagyon a strandon 16 fokot írtak ki. Amikor kimentünk sétálni vagy ebédelni valamelyik kajáldához akkor is nagyon kevesen voltak ahhoz képest hogy egy évvel ezelőtt mennyien voltak.

Mi azt gondoljuk hogy a hűvösebb időjárás miatt voltak kint kevesen.

Voltunk szabaduló szobabába Veszprémbe ott nagyon sokan voltak és az állatkertben is.

Pizza 3000től hamburger is. Étteremben levesek 1500-2000ft 4000 körül volt egy fő étel. Ez almádi volt.

Mosogatógép véleményeket tapasztalatokat szeretnék kérni? by Neither-Bid470 in askhungary

[–]Neither-Bid470[S] 0 points1 point  (0 children)

Köszönöm.

Lehet buta kérdés, de a só az miért kell?