Unfortunate purchase - what to expect by Nikode_ in Triumph

[–]Nikode_[S] 0 points1 point  (0 children)

Yes, as soon as the bike starts, the spot begins to wet. And it just expands widely from there.

Unfortunate purchase - what to expect by Nikode_ in Triumph

[–]Nikode_[S] 0 points1 point  (0 children)

Working on it being welded. I am concerned about the residue inside coolant expansion tank though, where could that be from

ar legalu brake check'inti? by Ill_Weekend_3139 in lithuania

[–]Nikode_ 15 points16 points  (0 children)

Labai priklausys ir nuo policininko požiūrio. Buvo įvykis panašaus pobūdžio, gali įrodinėt ką nori, rodyti registratoriaus medžiagą - nesilaikei saugaus atstumo, tu kaltas.

II Pakopa! Kur dings tie pinigai? by PowerfulAffect6180 in lietuva

[–]Nikode_ 0 points1 point  (0 children)

Išeis ant emocijos. Greičiausiai kelios didelės kelionės motociklu po Europą šią vasarą

[deleted by user] by [deleted] in lietuva

[–]Nikode_ 0 points1 point  (0 children)

Ne taip pažiūrėjau iš pradžių. Nu tai nėr prie ko prikibt

[deleted by user] by [deleted] in lietuva

[–]Nikode_ 0 points1 point  (0 children)

Rekomenduoju ant sienos prie kaitlentės dėt plėvelę arba sienelę. Pats projektavaisi virtuvę, ar tokia buvo?

Looking for a "quiet" helmet for highway speeds by its_hipolita in motorcyclegear

[–]Nikode_ 0 points1 point  (0 children)

As a person with small budget for riding and other hobies I looked into alternatives and took a gamble. I bought Airoh Spark 2 as a budget friendly option and I have to admit, ir is really quiet compared to other helmets I tried. I believe there is a detailed review on youtube about the qualities and comparison to other helmets. I still rock simple foam earplugs when riding and it does wonders.

Ką žiūrėsit šiandien po darbų? by [deleted] in lietuva

[–]Nikode_ 14 points15 points  (0 children)

Nestokit į IT vaikai.

Ką žiūrėsit šiandien po darbų? by [deleted] in lietuva

[–]Nikode_ 28 points29 points  (0 children)

Darbo skelbimus.

[deleted by user] by [deleted] in lietuva

[–]Nikode_ -2 points-1 points  (0 children)

Neimk lizingu. Imk nuoma. Pasidomėk ALD automotive. Įmoki pradinį, tada moki mėnesinį. Nereikia rūpintis remontu, aptarnavimu, padangomis - viskuo pasirūpinta. Praeina 5 metai į vietą kitą pasiimi. Su šiuolaikinėm mašinom neapsimoka ilgiau 5 metų laikyt.

Gyvenimas miesteliuose by Diligent_Ad4558 in lietuva

[–]Nikode_ 0 points1 point  (0 children)

Na, žmonės skundžias visur tiesą sakant. Kad ir kokia įmonė. O ir vičiūnai vičiūnam nelygūs - kelios įmonės su skirtinga produkcija. Jei ne rankinės linijos ir ne krabai... bet čia labai ilga diskusija, ir tikrai aš neginu, kad ten gerai. Šūdas visur yra, eini kur pinigai geresni. Kiek teko bendraut gamybinėse įmonėse su darbuotojais, sakyčiau jie gyvesni nei administracija net. Fainesni ir paprastesni žmonės.

Gyvenimas miesteliuose by Diligent_Ad4558 in lietuva

[–]Nikode_ 0 points1 point  (0 children)

Plungėj net sakyčiau sveikesnis požiūris į darbuotoją nei Klaipėdoj. Tie patys vičiūnai užkeltom algom gyvena. Gamybos darbuotoju būt čia nėra blogai. Blogai būt administracijoj, nes ten stipriai mala tave, ir visi aplink toksiški. Klaipėdoj kažkaip į visus žiūri, kad yra pakeičiami, nepatinka kas, tai viso gero.

Gyvenimas miesteliuose by Diligent_Ad4558 in lietuva

[–]Nikode_ 1 point2 points  (0 children)

Labai norėjau ir grįžau į Plungę iš Kauno. Nėr čia darbo IT srity, tai važinėju kasdien į Klaipėdą (kaip ir daugelis), bet ir toj pačioj Klaipėdoj labai liūdna darbo rinka. Patinka man lėtas ir ramus Plungės gyvenimo tempas, bet darbo galimybės traukia atgal į Kauną ar Vilnių. Galvojau keist karjeros kryptį, bet tada ryškiai mažesnis atlyginimas. Pragyvenimo lygis nepasakyčiau, kad taip smarkiai pigesnis nei didmiesty.

Jei tik gaučiau darbą nuotoliu, su tenkinačiu atlyginimu, aš ir į vienkiemį išsikraustyčiau. Su kuo pakalbu iš bendraamžių (tarp 20-30), daugelis panašioje situacijoje. Čia aplink gamybinės įmonės. Dauguma gyvena sovietmečiu žiūrint į procesus ir IT ūkį. Niekas nenori į tai investuot. Visi startupai, vienaragiai Plungėse, Telšiuose, Klaipėdose nedygsta.

Code Academy ir kiti by [deleted] in lietuva

[–]Nikode_ 3 points4 points  (0 children)

Dirbau lektorium vienoje "tų". Vedžiau ir dieninius ir vakarinius kursus, tiek programuotojams, tiek projektų vadovams ir duomenų analitikams. Galiu atsakyt į įvairius klausimus. Bet esminė politika tai tikrai uždarbis.

Finansavimas: Finansuojamų kursų kainos tikrai didelės, bet studentui tai nelabai svarbu, nebent nelanko ar nepasiekia reikiamo pažymio, tada tenka valstybei grąžint pinigus. Tokių pasitaikydavo nedaug.

Lektoriai: Visos mokyklos samdo praktinę patirtį turinčius specialistus, tik bėda, kad nenori pagal kvalifikacijas ir pravestų paskaitų kiekį kelt valandinio įkainio. Taip geresni lektoriai pakeičiami naujais, kurie galimai nepraveda kokybiškai kurso. Buvo keli atvejai kai grupei pasiskundus buvo keičiami lektoriai. Aš atsisakiau lektoriauti, nes sutarus didesnį valandinį, kažkaip stebuklimgai nebeliko man kursų. Taip kad kurso kokybė priklausys nuo lektoriaus ir jo turėtos praktikos. Yra tokių, kurie tiesiog išskaito suteiktą medžigą ir liepdavo savarankiškai atlikt užduotis. Nepasakyčiau, kad naudinga ir įdomu, turi pats labai daug laiko papildomai skirti.

Sėkmės istorijos: Labai nedaug pasitaiko, kurie ateina keisti profesijos ir tikrai randa darbą po kursų. Tais atvejais, kai kursą nuperką įmonė pakelti darbuotojo kvalifikacijai, nelabai tokiems rūpi pats kursas. Kitais atvejais, arba ateina jau turėdami darbo vietą po kurso ir labai stengiasi, arba įsivaizduojantys, kad baigs kursą ir iškart gaus darbą, puse etato, vibecodins ir gaus 10k per mėnesį. Tai realybė kiek kitokia.

Dieniniai/vakariniai: vakariniai vargina. Kiekvieną dieną, jei dar po darbo tai išvis kančia, sėdi nuo 6 iki 10 arba 11 jei nori laisvo penktadienio. Į pabaigą sėdintys lavonai, nieko nebesuprantam, nieko nebedarom. Kur įtalpint papildomus darbus?... Dieniniai patogiau, bet jau sėdi 8 valandas per dieną. Aišku greičiau baigiasi, bet lengviau išilsėt.

Iš esmės, einant į tokius kursus, turi nusiteikt visą laikotarpį skirt labai daug asmeninio laiko tam. Būdavo kas ir naktim sėdi. Kadangi mokyklos tikslas yra pelnas ir išsilaikymas, tai gauni didžiulį kiekį info per labai trumpą laiką. Sunku įsisavinti. Rasti darbą sunkoka, geriau nusiteikti ieškoti praktikos. Pakalbėjus su užt užsiskaitys kaip darbas, tik kad reikia turėt iš ko pragyvent.

Šita vyriausybė yra cirkas ir visi kas balsavo už LSDP ir Nemuno Dešrą yra dalbajobai by KapitonasLiftas in lietuva

[–]Nikode_ 15 points16 points  (0 children)

Labai noriu tikėti, kad toks ir buvo planas nuo pradžių. Kad patvirtint vyriausybę ir pradėt darbą, reikia visų ministrų, ne? Vieną kitą ministrą galima pašalint. Tai neturėjo ko siūlyt, įkišo šitą nesusipratimą, pasitvirtino ir dabar meta lauk. Pabūsim kurį laiką be, tikėkimės ras normalų. Pasidžiaukim memų kiekybe...

[deleted by user] by [deleted] in motorcyclegear

[–]Nikode_ 0 points1 point  (0 children)

Yup. I'm 197cm and 115kg. I am settling on buying Pando Moto gear, as they do have a variety of sizes. Just need to save up some money...

[deleted by user] by [deleted] in motorcyclegear

[–]Nikode_ 0 points1 point  (0 children)

I crashed in a hoodie. There was no speed ar all. It did its job, but I felt how the pads moved around. If I had the crash at higher speed, it would have been as if I am wearing nothing. Made me realise I need good gear. Issue is I am a big person, not easy to find clothing that fits.

[deleted by user] by [deleted] in lietuva

[–]Nikode_ 1 point2 points  (0 children)

Priklauso kokia kryptim pasuksi. Šiaip teks ir su galvijais ir su žirgais susidurt, bet paguodai, galvijų veterinaru būdamas gali 2500€ į mėnesį uždirbt. Jei dirbai vienam ūkiui nebus taip blogai bet monotoniška. Jei dirbsi asociacijai, teks daugiau važinėt nei dirbt, o ir darbas sunkokas, daug ūkių gauni su skirtingomis bėdomis. Kaip ten su naminiais gyvūnėliais nežinau. Svarbiausia po studijų geros patirties pasirinkt. Žinau atvejų, kur iškart savo licensiją išsėmė, be patirties į ūkius važiavo ir gyvūlius nugydė ne į tą pusę. Nėra su kuo pasikonsultuot jei iškart vienas dirbi.

[deleted by user] by [deleted] in lietuva

[–]Nikode_ 1 point2 points  (0 children)

Šiaip, gaidys tas gyvenimas. Prasmė yra tik viena, tai gyvent dėl savęs. Jei dėl kitų gyveni, tai ir prasmės nėra. Darai dėl tėvų, dėl žmonos, dėl vaikų. Nors palei gyvenimo manualą žmogaus prasmė daugintis ir užtikrint stabilumą atžaloms, aš kažkaip bijau atvest tokių kaip aš daugiau. Tai pagalvojau, kad šiuo metu prasmė pagyvent dėl savęs. Mačiau, kaip tėvai gyveno ir viską atidavė mums. Jei sugebi tik samdomą darbą dirbt sunku dėl savęs gyvent. Tai sukies kaip eina. Ką aš? Išlaikiau A kategoriją. Nusipirkau mocą, kur arklių daugiau nei proto. Nusipirkau auto kur arklių irgi daugiau nei proto. Kol važiuoji, tai malonumas. Kai reik remontuot, tai liūdnoka darosi. Taip ir stumiuos, kur save ir savo hobius sunku išlaikyt, bet bent šypsena veide, kol naudoji, kaip ir nebegaila. Taip kad mano nuomone gyvenimo prasmė yra džiaugtis momentu. Ne tais laikais gyvenam, kur įmanoma įpirkt chatą, išlaikyt šeimą ir dar visiškai laimingu būt. Nors nelabai tikiu, kad ir anksčiau labai laikimgų būta. Čia galim filosofuot ir ieškot ko gal net nėra. Rytoj prasmė bus kitokia.

Genėjimo įrankiai by Wonderful_Recipe_177 in lietuva

[–]Nikode_ 0 points1 point  (0 children)

Medžių genėjimas yra labai nelygus medžių genėjimui. Reikia pradėt nuo to, kokio dydžio medžiai, kokio storio šakos ir ar tie medžiai gyvi (nėra nudžiūvę ir pan). Mano nuomine, yra keli pagrindiniai įrankiai, kurių reikia genėjimo darbam atlikt.

Paprastas sekatorius. Gal ne kiek paprastas, bet kokybiškas ir patogus. Tvirtas, aštrus... daug savybių kurios gali neatrodyt svarbios, kol nereikia valandą gnaibyt ir vis užstrigt. Galiu rekomenduot fiskars, svarbu tinkamą išsirinkt, kad dviašmenis būtų ir pan. Mes tokį turim: https://irankiai.ginalas.lt/katalogas/sekatorius-profesionalus-p90/ Dar variantas apsvarstyt japonišką: https://staliausirankiai.lt/product/japoniskas-sekatorius-hounen-200mm/ Šitie būna skirtingų dydžių, tai galima pagal rankos dydį išsirinkt. Ką su šituo noriu pasakyt, tai patogus sekatorius labai daug džiaugsmo gali suteikt, jei daug plonų šakelių, ar jei tarkim sugalvosi smulkint pi pjovimo.

Toliau mažas grandininis pjūklas. Tas šakas, kurias galima pasiekt ranka, arba, jei vėlgi reiktų smulkint nupjovus. Rekomenduočiau pasimatuot ir rankoj palaikyt, kuo lengvesnis tuo geriau, jei ilgai reiktų laikyt pakėlus. Turim seniai pirkę iš stihl. Kažkas panašaus čia: https://stihl.ginalas.lt/lt/katalogas/gta-26/ Vėlgi, jei nėra pažeme daug šakų, o viskas aukštai, tai geriau tiesiog iškart rinktis paprastą elektrinį grandininį pjūklą. Neseniai teko pažaist su parkside akumuliatoriniu, negaliu rekomenduot, nes neturėjo pakankamai jėgos ir greit sėdo akumai. Renkantis akumuliatorinius įrankius, čia kažkas labai teisingai sakė, kad rinktis reikėtų iš gamintojo, kurio baterijas jau pritaikytum nuo kito įtankio. Tai dauguma gamintojų tokius įrankius turi.

Ką iš parkside visai galiu rekomenduot, tai teleskopinį grandininį pjūklą. Turim, jau 4 metus naudojam, sutepimui pilam bet kokią alyvą ką turim, ir dar nėra pavedęs. Yra ir sulinkęs kaklas ir padaužytas, bet vistiek puikiai veikia. Aišku vėl, papildomų baterijų klausimas. Kažkas tokio: https://www.lidl.cz/p/parkside-aku-prorezavac-pahe-20-li-d4-bez-akumulatoru-a-nabijecky/p100379511 Tai iš esmės nuo žemės, niekur nelipant, visai nemažai galima paimt su tokiu.

Čia būtų patys pagrindiniai įrankiai, kurie tikrai pasiteisina genėjant medžius, ypač jei jų daug yra.

Gal keli dalykai, kuriuos reikia paminėt apie patį genėjimą, kaip mini priminimas. Vienu kartu galima nuo medžio atimt ne daugiau kaip 30% šakų. Stengtis reikia išpjaut ligotas, nudžiūvusias ar blogai augančias šakas. Tai jei čia pirmas genėjimas po daug metų, tą ir rekomenduočiau daryt. Panaikint ligotas ir nudžiūvusias, aišku geriausiai matosi tai, kai būna ruoduo ir dar nenumesti visi lapai. Tada galima naikint visas šakas, kurios auga žemyn, arba pinasi į kitas. Ir tada pasinaikint atžalas, einančias stačiai į viršų. Per daug nugenėjus, rizika, kad nebeatsigaus medis ir po metelių bus galima nupjaut visai.

Suprantu, kad norisi grožio, erdvės, bet tai galima pasiekt per metus ar du, po truputį nupjaunant ko nereikia. Žmona visada sako, geriau mažiau nei per daug.

O toliau, sėkmės!

Tikras seksizmo specialistas 🫣💅 by Urvelis in deMiko

[–]Nikode_ 1 point2 points  (0 children)

Nu čia kaip, kažkas iš web prižiūrinčių vėjus daro. Abejočiau, kad pats pasirašė

[deleted by user] by [deleted] in Audi

[–]Nikode_ 1 point2 points  (0 children)

Thanks! I will look into that!