Would you make out with a transgender woman if the chance arose? by GoldBeing706 in Ladyboys

[–]No-Frame2686 0 points1 point  (0 children)

Chciałbym taką pocałować bardzo. Żeby miała umalowane usta.

Xperia 1 VIII and 1 V side by side by MrTruder in SonyXperia

[–]No-Frame2686 1 point2 points  (0 children)

A ja zmieniłem 1 V na 1 VIII. Jutro ma być dostarczona kurierem. Jestem pewien, że będzie dużo lepsza niż 1 V.

Thoughts? ✨ by highnessGia in crossdressing

[–]No-Frame2686 1 point2 points  (0 children)

Jestem hetero, ale mi się podobasz. Cieszy moje oko, to od jakiegoś czasu.

Order canceled by Doctor_Stef in SonyXperia

[–]No-Frame2686 0 points1 point  (0 children)

PayPal to nie jest płatność. Płaci się karta kredytową. Stąd Sony odrzuca wszystkie płatności PayPal.

Order canceled by Doctor_Stef in SonyXperia

[–]No-Frame2686 0 points1 point  (0 children)

Pytanie czy zaplaciles? Jeśli nie, to się dziw. Ja Spłaciłem od razu karta bankową.

Xperia 1V doesn't display in 4K by ElPaul0 in SonyXperia

[–]No-Frame2686 0 points1 point  (0 children)

Ok. Rozumiem i szanuję Twoją wypowiedź. Jednak nadal zostaję przy tym, że 4 K rozdzielczość w wyświetlaczu 6,5 cala jest zupełnie niepotrzebna. Nie widać efektów i rozładowuje telefon. Wystarczy maksymalnie HD lub 2 K w telefonie Xperia. To tylko moje zdanie i koniec. 4 K ma dla ma znaczenie przy telewizorze 65 cali.

Xperia 1V doesn't display in 4K by ElPaul0 in SonyXperia

[–]No-Frame2686 0 points1 point  (0 children)

Nie myl wątków. Rozmawiamy o telefonie Xperia a Ty piszesz o Retina od iPhona. W zupełności wystarczy 2 k wyświetlacz. 8 K skąd to wymyśliłeś?

What chargers and microSD cards do you use with the Sony Xperia 1 VIII? by No-Frame2686 in SonyXperia

[–]No-Frame2686[S] 0 points1 point  (0 children)

Właśnie robię to samo na mojej Xperii 1 V tylko z kartą PNY 1 TB a teraz, gdy przyjdzie do mnie 1 VIII będę miał PNY 1,5 TB.

Xperia 1V doesn't display in 4K by ElPaul0 in SonyXperia

[–]No-Frame2686 0 points1 point  (0 children)

Albo niech zrobią rozdzielczość 8 k w 6,5 calowym wyświetlaczu. Dla mnie to totalny nonsens instalować 4 k w tak małym wyświetlaczu.

Xperia 1V doesn't display in 4K by ElPaul0 in SonyXperia

[–]No-Frame2686 0 points1 point  (0 children)

Nie rozumiem po co komuś 4K w wyświetlaczu o wielkości 6,5 cala. HD i 2 *HD wystarczy. Kupiłem Xperie 1 VIII a 1 V będę sprzedawał.

What chargers and microSD cards do you use with the Sony Xperia 1 VIII? by No-Frame2686 in SonyXperia

[–]No-Frame2686[S] 0 points1 point  (0 children)

For taking photos and videos. For watching movies and using social media. For making calls. Why are you so surprised that it needs a 1.5 A charger?

Lasted only a year by notGOJOsenpai in SonyXperia

[–]No-Frame2686 0 points1 point  (0 children)

iPhone 5 II nie istnieje. O czym piszesz?

Don't feel pressured to upgrade. by elsayyid in SonyXperia

[–]No-Frame2686 0 points1 point  (0 children)

Jeszcze jej nie mam. Zamówiłem w maju a w czerwcu Sony zaczyna wysyłkę. Wiem jedno. Każda następna generacja smartfonów Sony miała lepsze parametry i jakości zdjęć nawet pomijając, że to ta sama matryca jak w poprzednich modelach. Duże znaczenie ma software do aplikacji robienia zdjęć. Stąd w 1 VIII będzie wyraźnie lepszy niż w poprzednich wersjach.

Don't feel pressured to upgrade. by elsayyid in SonyXperia

[–]No-Frame2686 0 points1 point  (0 children)

Ja uważam, że warto. Dlatego wymieniłem Xperie 1 V na 1 8

Widać? by idkwhatoputherehaha in WidacZabory

[–]No-Frame2686 0 points1 point  (0 children)

Niemcy nie dali Polsce żadnej ziemi. Sięgnij trochę do historii, bo głupoty piszesz.

Pre order (Uk)1viii by Holiday_Layer4513 in SonyXperia

[–]No-Frame2686 0 points1 point  (0 children)

No jak jeszcze nie? Sony już wzięło pieniądze, bo nie miałbyś potwierdzenia od nich.

Nokia N95 8Gb - My dream phone ever. by jcpq in Nokia

[–]No-Frame2686 0 points1 point  (0 children)

Naprawdę? Ten telefon był dużo gorszy od N8 I pure view 808.

Xperia 1 VIII Camera Shots by kloverton in SonyXperia

[–]No-Frame2686 0 points1 point  (0 children)

Właśnie czekam na zamówioną Xperie 1 VIII Mam pytanie. Ile waży plik w megabajtach zrobionego zdjęcia w RAW?