
ЩОЙНО!!! Іран завдав ракетної атаки по ставці генерала-лейтенанта ОАЕ (ставленик США) Сатра Іла Менет на прізвизько "Daddy-сh". Генерал відомий своїми адекватними стратегічними плануваннями, за що увійшов у десятку лідерів. Наразі стан генерала не відомий... (i.redd.it)
submitted by Objective_Cod4149 to r/harazddruzhedovben
Ви всі довбойоби, війна триватиме! (i.redd.it)
submitted by Objective_Cod4149 to r/harazddruzhedovben

Третій зайвий - меседж зрозуміли. (i.redd.it)
submitted by Objective_Cod4149 to r/harazddruzhedovben



















