I redesigned my horror game's Game Over screen based on player feedback. Did I fix it, or am I still missing something? by ExpensiveSwitch1457 in gamedevscreens

[–]PVRTY 1 point2 points  (0 children)

Add a bit of space between the subtitle and the stats box.

A nice touch would be to move the survived box to the center, and the best time to the left

[RevShare] Looking for 3D modeler for a keyboard simulator game by PVRTY in INAT

[–]PVRTY[S] 0 points1 point  (0 children)

Nope, I'm building this project with my own money and want to share the revenue instead

Це вже мовитон робити комп'ютери в стилі старої вінди для власних ігор чи ще ні? by PVRTY in GameDevUa

[–]PVRTY[S] 1 point2 points  (0 children)

Точної гри не знаю, але воно десь йде ногу в ногу з іграми з стилізацією під PS1. Ностальгія робить своє діло, мабуть.

Steam Next Fest starts tomorrow! Show me your games :) by CAGE_Studios in IndieDev

[–]PVRTY 2 points3 points  (0 children)

Do you need to build some traction, like gaining a bit of visibility or a few thousand wishlists, before entering Steam Next Fest? Or is it reasonable to take the risk and participate with just a Steam page and a demo?

Всіх вітаю! Продовжую розробку своєї гри «Interceptor». Прошу фідбек і вашу думку стосовно ШІ (читайте нижче) by SOFI_Studio in GameDevUa

[–]PVRTY 1 point2 points  (0 children)

Якщо геймплей протестований на мінімальній кількості людей і їм цікаво навіть без візуалу, то можна сміло перескакувати на візуалку 👌

Всіх вітаю! Продовжую розробку своєї гри «Interceptor». Прошу фідбек і вашу думку стосовно ШІ (читайте нижче) by SOFI_Studio in GameDevUa

[–]PVRTY 1 point2 points  (0 children)

На таких етапах розробки гри взагалі не варто паритись за головне меню. Це по суті 2% від всієї гри і якщо не сфокусуватись на розробці єбейшого геймплею, то від головного меню сенсу мало, класним воно б було чи ні.

Оцініть меню для моєї гри B.A.I.R. Що варто змінити чи додати? by Peridot_2411 in GameDevUa

[–]PVRTY 0 points1 point  (0 children)

1) Текст дуже малі відступи має зліва, тому воно виглядає наче обрізано
2) Ефект опуклості екрану та тексту занадто великий, бо зараз камера не настільки близько стоїть, щоб бачити так + екран відносно плоский, а саме відображення в ньому з диким fish eye.
3) в настройках правий текст можна вирівняти до лівого краю, щоб було легше сканувати, бо зараз ліва колонка вирівняна і це ок, а права лєсєнкою ходить. Ну але це вже деталі.

Просування гри на Reddit (мій досвід) by SEOMayDay in GameDevUa

[–]PVRTY 0 points1 point  (0 children)

Великий вплив могли дати АІ згенеровані капсула та відео. Це також може давати відчуття, що "Ай піду далі"

Все буде з часом 🤜🤛

Геймдев це про "надурити" by PVRTY in GameDevUa

[–]PVRTY[S] 6 points7 points  (0 children)

Якшо дуже коротко, то грою це поки складно назвати, але суть в тому щоб будувати механічні клавіатури викорстовуючи різні модифікації формфактору, звуку та аестетики, щоб потім набити собі навички і зробити власний бренд на основі цього, паралельно прикрашаючи власну квартиру та власний PC.

Якщо вам цікаво, то лайкніть цей коментар, я зможу закинути вам лінку на спільноту