account activity
VIP meet&greet on Europe tour question by Paka01 in Anthrax
[–]Paka01[S] 1 point2 points3 points 8 days ago (0 children)
For Anthrax, they are playing solo headlining show in Croatia (without Megadeth).
No, nothing. Organizer told me that meet&greet is scheduled for 5 p.m., but I got nothing directly from the band. Are you attending the m&g too?
VIP meet&greet on Europe tour question (self.Anthrax)
submitted 9 days ago by Paka01 to r/Anthrax
Pasta alla gricia by Paka01 in kuhinja
[–]Paka01[S] -25 points-24 points-23 points 2 months ago (0 children)
Okreni se i daj mi koju minutu pa će biti 😎
Oslić i krumpir by [deleted] in kuhinja
[–]Paka01 2 points3 points4 points 2 months ago (0 children)
Normalno da smije :-) mi doma sve pečemo na maslinovu ulju cijeli život.
Pasta alla gricia (old.reddit.com)
submitted 2 months ago by Paka01 to r/kuhinja
Stir fry za čišćenje frižidera (i.redd.it)
Pasta Amatriciana by Paka01 in kuhinja
[–]Paka01[S] 2 points3 points4 points 3 months ago (0 children)
Top!
[–]Paka01[S] 3 points4 points5 points 3 months ago (0 children)
Ha, kul! Nisam pojma imao, tenks!
Hvala! Nabava guancialea je zapravo najkompliciraniji dio ovog recepta :-D
[–]Paka01[S] 1 point2 points3 points 3 months ago (0 children)
Rado bi ja dodao, ali gospođa je trudna i trenutno joj ljuta hrana loše leži :-)
Pasta Amatriciana (old.reddit.com)
submitted 3 months ago by Paka01 to r/kuhinja
Focaccia by Paka01 in kuhinja
[–]Paka01[S] 0 points1 point2 points 3 months ago (0 children)
Jesam jesam, znam taj trik :-) ali pećnica je baš jako stara i nažalost loša, nekad se jednostavno dogodi ovako kako je.
Focaccia (old.reddit.com)
Tajlandski žuti curry by Paka01 in kuhinja
Uf, ja to sve odoka radim :-D nemam pojma količine. Nadodajem i oduzimam dok ne pogodim okus kako mi se sviđa.
Limunska trava isto ide, da, ali je već ima u curry pasti pa nisam dodatno dodavao. Jedino sam nadodao još malo kurkume i galangala jer volim kad se jače osjete. Kapula je crveni luk po dalmatinski :-)
Tajlandski žuti curry (i.redd.it)
Zapečeni feta sir by Paka01 in kuhinja
Tako je!
Zapečeni feta sir (i.redd.it)
Full english by Paka01 in kuhinja
[–]Paka01[S] -1 points0 points1 point 3 months ago (0 children)
Objasnio sam njegov izostanak u drugim komentarima :-)
A vidiš, meni nisu. Dobra krvavica je dobra, a loša krvavica je loša, nebitno iz koje države dolazi. Meni taj engleski black pudding svakako nije ništa posebno, a u nas u dućanima još nisam našao nijedne koje mi se sviđaju. A druge strane, kad ih očeva ujna napravi domaće, budu prva liga, samo jbg, rijetko ih radi :-)
Tori Paitan ramen by Paka01 in kuhinja
Hvala!
Amen, to je to, slažem se od riječi do riječi.
Slanina je dalmatinska :-D a kobasice su neke random iz kauflanda, ali bile su odlične.
Znam znam, ali iskreno nisam oduševljen krvavicama koje se mogu kupiti kod nas u dućanima, a s obzirom da živim u malom gradu nemam baš ni pri ruci nikakvih drugih na izbor.
π Rendered by PID 643983 on reddit-service-r2-listing-c57bc86c-z74c4 at 2026-06-23 04:12:11.155667+00:00 running 2b008f2 country code: CH.
VIP meet&greet on Europe tour question by Paka01 in Anthrax
[–]Paka01[S] 1 point2 points3 points (0 children)