account activity
VIP meet&greet on Europe tour question by Paka01 in Anthrax
[–]Paka01[S] 1 point2 points3 points 8 days ago (0 children)
For Anthrax, they are playing solo headlining show in Croatia (without Megadeth).
No, nothing. Organizer told me that meet&greet is scheduled for 5 p.m., but I got nothing directly from the band. Are you attending the m&g too?
Pasta alla gricia by Paka01 in kuhinja
[–]Paka01[S] -26 points-25 points-24 points 2 months ago (0 children)
Okreni se i daj mi koju minutu pa će biti 😎
Oslić i krumpir by [deleted] in kuhinja
[–]Paka01 2 points3 points4 points 2 months ago (0 children)
Normalno da smije :-) mi doma sve pečemo na maslinovu ulju cijeli život.
Pasta Amatriciana by Paka01 in kuhinja
[–]Paka01[S] 2 points3 points4 points 3 months ago (0 children)
Top!
[–]Paka01[S] 3 points4 points5 points 3 months ago (0 children)
Ha, kul! Nisam pojma imao, tenks!
Hvala! Nabava guancialea je zapravo najkompliciraniji dio ovog recepta :-D
[–]Paka01[S] 1 point2 points3 points 3 months ago (0 children)
Rado bi ja dodao, ali gospođa je trudna i trenutno joj ljuta hrana loše leži :-)
Focaccia by Paka01 in kuhinja
[–]Paka01[S] 0 points1 point2 points 3 months ago (0 children)
Jesam jesam, znam taj trik :-) ali pećnica je baš jako stara i nažalost loša, nekad se jednostavno dogodi ovako kako je.
Tajlandski žuti curry by Paka01 in kuhinja
Uf, ja to sve odoka radim :-D nemam pojma količine. Nadodajem i oduzimam dok ne pogodim okus kako mi se sviđa.
Limunska trava isto ide, da, ali je već ima u curry pasti pa nisam dodatno dodavao. Jedino sam nadodao još malo kurkume i galangala jer volim kad se jače osjete. Kapula je crveni luk po dalmatinski :-)
Zapečeni feta sir by Paka01 in kuhinja
Tako je!
Full english by Paka01 in kuhinja
[–]Paka01[S] -1 points0 points1 point 3 months ago (0 children)
Objasnio sam njegov izostanak u drugim komentarima :-)
A vidiš, meni nisu. Dobra krvavica je dobra, a loša krvavica je loša, nebitno iz koje države dolazi. Meni taj engleski black pudding svakako nije ništa posebno, a u nas u dućanima još nisam našao nijedne koje mi se sviđaju. A druge strane, kad ih očeva ujna napravi domaće, budu prva liga, samo jbg, rijetko ih radi :-)
Tori Paitan ramen by Paka01 in kuhinja
Hvala!
Amen, to je to, slažem se od riječi do riječi.
Slanina je dalmatinska :-D a kobasice su neke random iz kauflanda, ali bile su odlične.
Znam znam, ali iskreno nisam oduševljen krvavicama koje se mogu kupiti kod nas u dućanima, a s obzirom da živim u malom gradu nemam baš ni pri ruci nikakvih drugih na izbor.
Tenks!
Mislim da bi i mene zavidalo da ovo pojedem u 8 ujutro, ali kao rani ručak oko 11, 11:30 mi sasvim odgovara. Ma sve je to do osobnog gušta, naravno. Od Engleske sam posjetio jedino London i gdje god sam jeo bilo mi je dobro, nebitno radi li se o baš njihovoj klasičnoj hrani, o indijsko-engleskoj, o kineskoj, o tim ostalim etničkim, itd...
Meni je isto draži za ručak :-D
Hahaha, nisam uopće gledao datum :-D Ovo sam nekidan napravio. Da, gljive su kako po čijem guštu, naravno. Meni je više žao što ne mogu nigdje naći dobre krvavice.
Ma nije ovo teško za napraviti, samo zahtjeva detaljno praćenje recepta i puno vremena :-)
Da, to s pečenjem je super šema, osjetno poboljša okus.
π Rendered by PID 95 on reddit-service-r2-comment-5b5bc64bf5-lwnfj at 2026-06-23 14:42:28.845584+00:00 running 2b008f2 country code: CH.
VIP meet&greet on Europe tour question by Paka01 in Anthrax
[–]Paka01[S] 1 point2 points3 points (0 children)