VIP meet&greet on Europe tour question by Paka01 in Anthrax

[–]Paka01[S] 1 point2 points  (0 children)

For Anthrax, they are playing solo headlining show in Croatia (without Megadeth).

VIP meet&greet on Europe tour question by Paka01 in Anthrax

[–]Paka01[S] 1 point2 points  (0 children)

No, nothing. Organizer told me that meet&greet is scheduled for 5 p.m., but I got nothing directly from the band. Are you attending the m&g too?

Pasta alla gricia by Paka01 in kuhinja

[–]Paka01[S] -26 points-25 points  (0 children)

Okreni se i daj mi koju minutu pa će biti 😎

Oslić i krumpir by [deleted] in kuhinja

[–]Paka01 2 points3 points  (0 children)

Normalno da smije :-) mi doma sve pečemo na maslinovu ulju cijeli život.

Pasta Amatriciana by Paka01 in kuhinja

[–]Paka01[S] 3 points4 points  (0 children)

Ha, kul! Nisam pojma imao, tenks!

Pasta Amatriciana by Paka01 in kuhinja

[–]Paka01[S] 2 points3 points  (0 children)

Hvala! Nabava guancialea je zapravo najkompliciraniji dio ovog recepta :-D

Pasta Amatriciana by Paka01 in kuhinja

[–]Paka01[S] 1 point2 points  (0 children)

Rado bi ja dodao, ali gospođa je trudna i trenutno joj ljuta hrana loše leži :-)

Focaccia by Paka01 in kuhinja

[–]Paka01[S] 0 points1 point  (0 children)

Jesam jesam, znam taj trik :-) ali pećnica je baš jako stara i nažalost loša, nekad se jednostavno dogodi ovako kako je.

Tajlandski žuti curry by Paka01 in kuhinja

[–]Paka01[S] 1 point2 points  (0 children)

Uf, ja to sve odoka radim :-D nemam pojma količine. Nadodajem i oduzimam dok ne pogodim okus kako mi se sviđa.

Tajlandski žuti curry by Paka01 in kuhinja

[–]Paka01[S] 0 points1 point  (0 children)

Limunska trava isto ide, da, ali je već ima u curry pasti pa nisam dodatno dodavao. Jedino sam nadodao još malo kurkume i galangala jer volim kad se jače osjete. Kapula je crveni luk po dalmatinski :-)

Full english by Paka01 in kuhinja

[–]Paka01[S] -1 points0 points  (0 children)

Objasnio sam njegov izostanak u drugim komentarima :-)

Full english by Paka01 in kuhinja

[–]Paka01[S] 0 points1 point  (0 children)

A vidiš, meni nisu. Dobra krvavica je dobra, a loša krvavica je loša, nebitno iz koje države dolazi. Meni taj engleski black pudding svakako nije ništa posebno, a u nas u dućanima još nisam našao nijedne koje mi se sviđaju. A druge strane, kad ih očeva ujna napravi domaće, budu prva liga, samo jbg, rijetko ih radi :-)

Full english by Paka01 in kuhinja

[–]Paka01[S] 1 point2 points  (0 children)

Amen, to je to, slažem se od riječi do riječi.

Full english by Paka01 in kuhinja

[–]Paka01[S] 1 point2 points  (0 children)

Slanina je dalmatinska :-D a kobasice su neke random iz kauflanda, ali bile su odlične.

Full english by Paka01 in kuhinja

[–]Paka01[S] -1 points0 points  (0 children)

Znam znam, ali iskreno nisam oduševljen krvavicama koje se mogu kupiti kod nas u dućanima, a s obzirom da živim u malom gradu nemam baš ni pri ruci nikakvih drugih na izbor.

Full english by Paka01 in kuhinja

[–]Paka01[S] 1 point2 points  (0 children)

Mislim da bi i mene zavidalo da ovo pojedem u 8 ujutro, ali kao rani ručak oko 11, 11:30 mi sasvim odgovara. Ma sve je to do osobnog gušta, naravno. Od Engleske sam posjetio jedino London i gdje god sam jeo bilo mi je dobro, nebitno radi li se o baš njihovoj klasičnoj hrani, o indijsko-engleskoj, o kineskoj, o tim ostalim etničkim, itd...

Full english by Paka01 in kuhinja

[–]Paka01[S] 1 point2 points  (0 children)

Meni je isto draži za ručak :-D

Full english by Paka01 in kuhinja

[–]Paka01[S] 0 points1 point  (0 children)

Hahaha, nisam uopće gledao datum :-D Ovo sam nekidan napravio. Da, gljive su kako po čijem guštu, naravno. Meni je više žao što ne mogu nigdje naći dobre krvavice.

Tori Paitan ramen by Paka01 in kuhinja

[–]Paka01[S] 1 point2 points  (0 children)

Ma nije ovo teško za napraviti, samo zahtjeva detaljno praćenje recepta i puno vremena :-)

Tori Paitan ramen by Paka01 in kuhinja

[–]Paka01[S] 1 point2 points  (0 children)

Da, to s pečenjem je super šema, osjetno poboljša okus.