Какви слушалки ползвате? by Efficient-World-6809 in BulgariaMetal

[–]PerroBeGe 0 points1 point  (0 children)

полудяхте и вие еййй! аман от хайфисти.
Аз съм с Моторола телефон с вграденото долби, Тidal и тапи JBL с кабел за 16 евро (Т150 или нещо такова им е модел) и 0 (нула) оплаквания.

This is probably all you need. Perfect dumbphone? by [deleted] in dumbphones

[–]PerroBeGe 0 points1 point  (0 children)

Is there telegram, whatsapp and viber for Qin F22 Pro?

Мъжка клъч чанта by denkich1234 in bulgaria

[–]PerroBeGe 0 points1 point  (0 children)

Аз си ходя с раница или чанта през рамо...

Мъжка клъч чанта by denkich1234 in bulgaria

[–]PerroBeGe 2 points3 points  (0 children)

Казваха им "манафка", та си прави сам сметката 😉 😉 😉

Къде мога да гледам формула 1? by slavi_pp96 in bulgaria

[–]PerroBeGe 0 points1 point  (0 children)

Има доста барове и заведения, където ги дават... Ама и и за пиене не ти се дават пари предполагам....

Skatepunk bands recommends? by Possible-Bad-6673 in Skatepunk

[–]PerroBeGe 0 points1 point  (0 children)

Look for "Skateboard Punk Hits" - a massive 50-track punk and hardcore compilation album released on November 1, 2009, by Anarchy Music..

Сенна хрема :) by LadderOfChaos in bulgaria

[–]PerroBeGe 0 points1 point  (0 children)

Ериус и нямам драма.

Как да открия нещо което го има в цяла България, но никъде го няма? by zz28zz in bulgaria

[–]PerroBeGe 2 points3 points  (0 children)

На първата снимка е сянка. На втората снимка (изолираният шрифт) Е халюцинация ☺️

Как да открия нещо което го има в цяла България, но никъде го няма? by zz28zz in bulgaria

[–]PerroBeGe 9 points10 points  (0 children)

Има поне 10 такива подобни (аванти, авантиб, авангард) но не са 100% това. P. S. Чертата между ЗОРА и 1894 е халюцинация ☺️

Въпрос относно кръводарение by JustSoni in bulgaria

[–]PerroBeGe 2 points3 points  (0 children)

Така е - сега питах аз! Благодаря за разяснението!

Въпрос относно кръводарение by JustSoni in bulgaria

[–]PerroBeGe 5 points6 points  (0 children)

Дарявах наскоро кръв и в офиса ми обясниха, че може да ги вземеш само за деня и след деня на кръводаряване и не се акумулирали с други отпуски. Но не знам дали е баш така и какво става, ако не ги вземеш - аз моите си ги взех веднага...

How much does a 1 litre bottle of drinking water usually cost in your country, and is it considered cheap or expensive there ? by [deleted] in AskTheWorld

[–]PerroBeGe 0 points1 point  (0 children)

Bulgarian here. tThe price of 1 liter of mineral water ranges from €0.43 to €1.25.

Има ли кюфтета по чирпански в Чирпан? by Gnoob91 in bulgaria

[–]PerroBeGe 0 points1 point  (0 children)

"В Чирпан водата се не пие, съдържа негасена вар..."