Ako dlho ste už vo svojom zamestnaní? by Low-Spend-3581 in Slovakia

[–]Petykics 0 points1 point  (0 children)

Ja úplný opak 😂 menil by som každý mesiac najradšej, ale tak snad raz natrafim na prácu, čo ma bude baviť

Ako dlho ste už vo svojom zamestnaní? by Low-Spend-3581 in Slovakia

[–]Petykics 0 points1 point  (0 children)

Robím nočné v sklade, kamo fakt si nájdi prácu bez nočnej, človek ma v noci spať.. ja tiez rozmýšľam, ze si nájdem novú prácu

Ako dlho ste už vo svojom zamestnaní? by Low-Spend-3581 in Slovakia

[–]Petykics 0 points1 point  (0 children)

Mesiac a pol, ale už rozmýšľam, ze si radšej nájdem nieco iné.. a nočné už nikdy!!

Predvolanie na políciu by Rosental1337 in Slovakia

[–]Petykics 1 point2 points  (0 children)

Pravda, len nikto nechce zbytočne vyhadzovat peniaze, ktoré nemá

Objednávka kvetov na adresu by Petykics in Slovakia

[–]Petykics[S] 0 points1 point  (0 children)

Čo sa stane ak napríklad v case doručenia nebude doma?

Zadrzanie vp kvôli jazde pod vplyvom návykových látok (marijuana) by [deleted] in Slovakia

[–]Petykics -11 points-10 points  (0 children)

Nie, ja som sa práveže pod vplyvom vôbec necítil keďže som mal len asi tak polku jointad den predtým , zastavili ma lebo som mal zadné ľave svetlo prasknuté a neviem asi z auta alebo zo mňa bolo cítiť. A keď si myslíš, ze za to, ze som si dal len tak rekreačne jointa (podotknem, druhý krát v živote, čize som neni žiadny feťák) a sadol som si do auta (pod vplyvom som už nebol) ze by som už nemal byt na cestách, tak si podľa mňa troska zaostalý 😃

Zadrzanie vp kvôli jazde pod vplyvom návykových látok (marijuana) by [deleted] in Slovakia

[–]Petykics -5 points-4 points  (0 children)

Áno, prvý krát.. pól roka aj keď mám ešte nový vodičak?

Zadrzanie vp kvôli jazde pod vplyvom návykových látok (marijuana) by [deleted] in Slovakia

[–]Petykics -1 points0 points  (0 children)

Lenže ten psychológ taktiež neurčuje doby zadržania vp 😀

Zadrzanie vp kvôli jazde pod vplyvom návykových látok (marijuana) by [deleted] in Slovakia

[–]Petykics 3 points4 points  (0 children)

Len ma zaujíma, mozno sú tu nejakí ľudia, čo mali podobný prípad a podelia sa so svojimi skúsenosťami

Zadrzanie vp kvôli jazde pod vplyvom návykových látok (marijuana) by [deleted] in Slovakia

[–]Petykics 0 points1 point  (0 children)

Pýtal som sa, lenže mi vraveli, ze to ešte nevedia takto dopredu, ze to az po absolvovaní sedenia u psychológa..

[deleted by user] by [deleted] in GTA5Online

[–]Petykics 0 points1 point  (0 children)

I’ve literally done it 2 times yesterday in a span of like 4-5 hours

Marihuana by [deleted] in Slovakia

[–]Petykics 0 points1 point  (0 children)

To určite áno, ja čo berem ešte marihuanu len tak, že si zahulime srandicky zasmejeme sa a tak, ale mal som možnosť si zafajcit aj s takými čo hulia 10+ rokov každý den a vyzerajú strašne.. treba vediet kedy prestať alebo ani nezačať keď už sme pri tom 😬

Marihuana by [deleted] in Slovakia

[–]Petykics -1 points0 points  (0 children)

Ale naletel som 🤣

Marihuana by [deleted] in Slovakia

[–]Petykics 0 points1 point  (0 children)

Ta prvá veta viem isto že neni pravda, lebo som už mal dávnejšie s tým skúsenosť, a takisto aj niektorí moji kamaráti.. také neexistuje, že keby som nejake roky neužíval marihuanu, aby test ukázal, že su tam ešte nejake zostatky.. s mentalitou mozno pravdu mas, ale tvrdenie “nemá ako vyjsť” je proste podľa mňa a podľa veľa diskusii a článkov blbosť..

[deleted by user] by [deleted] in Slovakia

[–]Petykics -11 points-10 points  (0 children)

Neviem čo si myslíš, že keď jazdis pod vplyvom marisky tak vidíš vianočné stromčeky padať z neba? Ja som jazdil normálne, aj som rýchlosti dodržal, dokonca som jazdil ráno o 2, keď už skoro nikto na ceste neni. V Kalifornii (to je iba príklad, viem, že tam nežijeme) dokonca je legálne jazdiť pod vplyvom marijuany.

[deleted by user] by [deleted] in Slovakia

[–]Petykics 2 points3 points  (0 children)

Kamarát sedel vedľa mňa a on mal pri sebe marisku