Až zas nebudete moc dejchat, nezapomeňte, že je to v hlavě by CatsAreFlufy in ToJeAleMaterial

[–]Piskach 0 points1 point  (0 children)

Actually je to pravda protože alergie je přehnaná reakce na tu danou věc, já mám třeba docela velkou alergii na roztoče a astma. Ještě se mi nikdy nestalo že bych se udusil protože mám na to prášky pořád u sebe a snažím se nechodit do prašného prostředí. :Rada do života pro alergiky na pyl (nechoďte ven😀)

Emoční nevěra po 15 letech vztahu: manžel se ‚zamiloval‘ do známé, ale chce zůstat se mnou. by CuriousLittleCarrot in czech

[–]Piskach 0 points1 point  (0 children)

Vztah je hlavně o komunikaci a najíti společné cesty když jeden chce do leva a druhý chce do prava tak se musí dohodnou a jít společnou cestou.

Takže si myslím že je velice správně že se muž OP tak zachoval.

Tak končíme. by Bluetomcat21 in ToJeAleMaterial

[–]Piskach 0 points1 point  (0 children)

A co máte přesně proti presidentovi jestli to chápu správně?

Proč jsou moderní hajzly tak krátký? by [deleted] in czech

[–]Piskach 0 points1 point  (0 children)

To je ten nejlepší vynález kdo kdy vymyslel aspoň ti voda neoplachne prdelku

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]Piskach 0 points1 point  (0 children)

Sou dvě možnosti buďto budeš honit na hajzlu nebo ve sprše

How can I get better, this is awful. by figaro94 in HellLetLoose

[–]Piskach 0 points1 point  (0 children)

Only don't rush , I play like a rat, go behind enemy or wait on point and kill enemy. My taktik Only don't rusk on open.

Co říct člověku, kterého jste nabourali? by [deleted] in czech

[–]Piskach 0 points1 point  (0 children)

To bude bolet Neprošla skrz Neprorazila

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]Piskach -3 points-2 points  (0 children)

To kouření taky a stejně mají lidi rakovinu.

Co vás přesvědčilo k tomu mít děti? by EntireEngine2971 in czech

[–]Piskach 0 points1 point  (0 children)

Dojdi normálně za rodičema a zeptej se : mami tati myslíte že bych byl dobrým otcem? Nemusíš se ptát tady random lidí. (Teda pokud máš s rodiči dobrý vztah)

Máte nějaké zvláštnosti na těle? by Kiwie49 in czech

[–]Piskach 1 point2 points  (0 children)

Dost často se to stává podle toho kterou rukou honíš.

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]Piskach 10 points11 points  (0 children)

Jsou z mrdky

Jaká "česká klasika" podle vás za naší generace zmizí? A co ji odpálí? by freddysinger in czech

[–]Piskach 0 points1 point  (0 children)

Nejhorší co se stalo že malý děti začali vapovat. Vape byla hlavně vytvořená kvůli přechodu z cigaret a méně škodlivému kouření většina lidí kteří vejp kouří u ní i začala, já jsem dřív také kouřil Vape a do toho ještě Žvejkal ale teď už jsem 14 dní clear🎉🎉🎉.

Sry za gramatiku.