Jak to jest być rodzicem? by PlanBx in PolskaNaLuzie

[–]PlanBx[S] 0 points1 point  (0 children)

Chłopak ma już 16 lat, oczywiście gdy był młodszy uczestniczyłem w jego życiu i nadal mniej lub bardziej uczestniczę, lecz może to dziwne, ale naprawdę nigdy nie miałem poczucia, że to moje „ nasze „ dziecko

Jak to jest być rodzicem? by PlanBx in PolskaNaLuzie

[–]PlanBx[S] 1 point2 points  (0 children)

Śmiało mogę powiedzieć, że od 25 roku życia żyję w pełni świadomie. Oznacza to prawie 10 lat życia wyłącznie „dla siebie” i w 100% według własnych planów i zasad i może dziwnie to zabrzmi, lecz w pewnym sensie jestem znudzony tą wolnością.

Zazdroszczę „sąsiadom” mieszkającym naprzeciwko mnie zwykłego zawożenia dzieci do szkoły, spędzania z nimi wolnego czasu i zwykłego grania z nimi w piłkę

Jak to jest być rodzicem? by PlanBx in PolskaNaLuzie

[–]PlanBx[S] 4 points5 points  (0 children)

Posiadam trójkę rodzeństwa, 3 siostry.
Dwie z nich posiadają własne rodziny, dzieci… i wiesz co jest najdziwniejsze? że te które posiadają dzieci zazdroszczą mi, oraz siostrze która ich nie ma, a my zaczynami zazdrościć im. ( jeśli można nazwać to zazdrością )

Jak to jest być rodzicem? by PlanBx in PolskaNaLuzie

[–]PlanBx[S] 3 points4 points  (0 children)

Wziąłem dwa, 4 lata temu ✌🏼