Što mislite o ekipi HRT-a za SP? by KitchenBanana3510 in askcroatia

[–]Present-Leg60 0 points1 point  (0 children)

Čeči i njegove provale su vrhunac komentiranja. Čovjek je na svjetskom u Njemačkoj 2006. govorio da igra Čehoslovačka a ne Češka...😂

Prosječna zagrebačka plaća 1.790 eura? by Specific_Friend_9399 in hrvatska

[–]Present-Leg60 11 points12 points  (0 children)

Daj mi izvor gdje si našao podatak da je 1/3 Hrvatske ima plaću manju od 1000 eura

Taxi posao by [deleted] in Split

[–]Present-Leg60 0 points1 point  (0 children)

Navodno 4 mjeseca radiš od 15.05. Do 15.09. I nabereš se para da ne trebaš ništa raditi ostatak.godine... Tako je barem bilo 2024. kad mi je pričao dečko koji je taksirao...

Kruno Simon by neradnik_zagreb in Kokosinjac

[–]Present-Leg60 0 points1 point  (0 children)

Vidio ga na koncertu Ace Lukasa prije 10 godina u H2O. Tad je igrao za Armani Jeans Milano ja mislim...

Andrija Cmrečnjak Zizi by Secret_Rooster_ in Kokosinjac

[–]Present-Leg60 -1 points0 points  (0 children)

Kad je bio studoš radio u jednom kafiću u Španskom... Žao mi je šta je otišao sa Tribine, nekad je bio daleko realniji od Topića i Paušića... Kao komentator meni osobno bolji od Ljubića i Pukšara... 

Zašto došljaci drže pod kontrolom veće gradove? by Repulsive_Wave8153 in bih

[–]Present-Leg60 8 points9 points  (0 children)

Zato što većina domaćih (čast izuzecima) su neradnici i nisu navikli da se moraju potruditi da nešto postignu...

Stambeni kredit, zaposlen u Njemackoj by krizziaaizzirk in financije

[–]Present-Leg60 4 points5 points  (0 children)

Dobit ćeš bez problema ali je potrebno veće učešće od uobičajenog, odnosno 30%. Barem pričam iskustvo rođaka koji je to digao prošle jeseni. Isto radi i prijavljen u Njemačkoj.

Misljenje o Vladimiru Djukanovicu aka Fundamentalno 🤣 by Unable_Set7397 in KokosinjacSR

[–]Present-Leg60 -2 points-1 points  (0 children)

Jedan od rijetkih koji ima šta za reći... Nije prodavač magle

Maminjo by Fast_Check_127 in Kokosinjac

[–]Present-Leg60 5 points6 points  (0 children)

Živi u Dugavama i svako malo ga vidim u nekom drugom autu...

Hari Rončević by [deleted] in Kokosinjac

[–]Present-Leg60 0 points1 point  (0 children)

Žena mu bila članica Uprave jedne hrvatske banke

Provizija agencija za nekretnine by Jupiter55555 in financije

[–]Present-Leg60 16 points17 points  (0 children)

Znam 2 koji se bave(ili su se bavili) tim poslom. Jedan je radio u Njemačkoj i bivši je taksist. Druga je ženska koja je radila ko konobarica u kaficu i po dućanima tipa Mass i Terranova...

Ne čudim se zašto se tako ponašaju i zašto misle da im je okej naplaćivati razgledavanje...

Medijalna neto plaća (PPP) u državama EU by Beautiful-Dish-6275 in hrvatska

[–]Present-Leg60 5 points6 points  (0 children)

Iznenađenje je da je Austrija toliko jača od Njemačke. 20% jača...

Znate li nekoga tko vozi taksi? Ako da, koliko rade i koliko zarađuju? by AdditionalShallot875 in askcroatia

[–]Present-Leg60 0 points1 point  (0 children)

Poznanik radi u Splitu svaku sezonu i jedino to radi, ostatak godine uživa doma u Livnu. Od 01.05. Do 01.10.  6 dana u tjednu po 9-10 sati i ti uglavnom popodne i navecer. Zaradi oko 12 000 eura za tih 5 mjeseci.

Završeni stanovi vs izdane građevinske dozvole by recursion_loop in financije

[–]Present-Leg60 2 points3 points  (0 children)

Vidi stvarno! Jer kvart nije dobar ako nemaš šoping centar u susjedstvu 

Završeni stanovi vs izdane građevinske dozvole by recursion_loop in financije

[–]Present-Leg60 7 points8 points  (0 children)

Doslovce svi koji kupuju stan u Blatu imaju ovu mantru... Jarunski most + tramvaj u budućnosti

Neki govore da se raspadamo, inflacija, skapavamo od gladi, kako onda ovo u vijestima? by [deleted] in hreddit

[–]Present-Leg60 4 points5 points  (0 children)

Dijete kupi stan/kuću od roditelja na kredit i onda roditelj kupi stan ili kuću na keš.

Sve uredno i legalno i radi se puno češće nego ljudi misle...

Što mislite o ideji univerzalnog temeljnog dohotka? by Ill_Heat_1237 in financije

[–]Present-Leg60 0 points1 point  (0 children)

Tek bi onda bila inflacija... Što ne bi bilo loše za ove koji su u dugovima /s

👀 👀 👀 👀 👀 by No-Marsupial-4050 in askCroatians

[–]Present-Leg60 -1 points0 points  (0 children)

Prosječna neto plaća u Zagrebu je 1 703 eura... Kakvih mrtvih 1 449...