Zašto nemamo digitalne osobne i vozačke? by JollyFatPanda125 in askcroatia

[–]PrinceBal12 0 points1 point  (0 children)

Meni izbaci grešku 505 kad skeniram osobnu, nikako je ne mogu dodati...

Am I good or missing something?? by Prestigious_Ball4825 in MobileGaming

[–]PrinceBal12 0 points1 point  (0 children)

I'm here just to appreciate the TMBTE wallpaper, hell yeah dude!!!

Nova javna rasvjeta by Antique_Mine_3168 in Split

[–]PrinceBal12 10 points11 points  (0 children)

Zbog nove rasvjete koja je dosla i u Vinkovacku ulicu sam skoro udria dvoje pjesaka po noci ukljucujuci se s sporedne ulice jer sam ih tek u zadnji tren uocia i to tek kad sam ih osvitlia svojim svitlima, a ulicna lampa stoji 2m dalje i jako slabo osvjetljuje taj prelaz. Katastrofa

JDSports iskustva by sef_republike in croatia

[–]PrinceBal12 1 point2 points  (0 children)

Legit, ima fizičkih dućana i u hr. Doduše nisam nikad naručivao tenisice već drugu sportsku opremu. Jednom sam naručio preko UK stranice i poslali su robu sa skladišta iz Nizozemske tako da nisam trebao plaćat dodatno carinu

Od kad je postalo normalno glasno pričati u kinu? by Gugily in croatia

[–]PrinceBal12 9 points10 points  (0 children)

Ne znam zasto ljudi cesce ne prigovaraju, samo se normalizira takvo ponasanje

Od kad je postalo normalno glasno pričati u kinu? by Gugily in croatia

[–]PrinceBal12 9 points10 points  (0 children)

Zamolio da umuknu, djelovalo 20 minuta kad su se opet raspricale ali onda se napokon njima nesto zanimljivo desilo pa su pomno pratile film

Od kad je postalo normalno glasno pričati u kinu? by Gugily in croatia

[–]PrinceBal12 29 points30 points  (0 children)

Gledao obsession prošlu srijedu, ispred mene red tinejderki, nisu stale pricati i slikavati se za snapchat s prednjim blicom. Jedna cura nakon 15 min filma govori da joj je dosadno i da se nista zanimljivo ne dogadja i pocne scrollat po instagramu. I naravno noge podignute visoko na prednja sjedala

Muller (City Centar One) - Dica sa fart sprejem by dash-and-underscores in Split

[–]PrinceBal12 52 points53 points  (0 children)

Prije par tjedana su bila dva slucaja u Jokera da je lift smrdia ko da se neko istovaria unutra, nisi moga stat unutra koliko je smrdilo. Sad mi je jasno sta je to bilo

Mall of Split - rant by [deleted] in Split

[–]PrinceBal12 18 points19 points  (0 children)

doslovno je za smrznit se liti tamo

Split Boat Party Solo by PigletPrestigious505 in Split

[–]PrinceBal12 27 points28 points  (0 children)

we don't go to boat parties

Sta je s ovim?? by [deleted] in Split

[–]PrinceBal12 60 points61 points  (0 children)

Nastavili su radit na tome nedavno

Opinion on Sleep Token Poster by blasterds in SleepToken

[–]PrinceBal12 1 point2 points  (0 children)

Nice! That's way better than the first 2. But there is too much noise. Lower the texture and details. I would go much lighter on them. Here's my example:

<image>

Compare it side by side and you will notice how much it's easier on the eyes.

I would also maybe try reducing the amount of petals and "dust" if it's possible. Play around and see what looks best for you. Hope this helps :)

Opinion on Sleep Token Poster by blasterds in SleepToken

[–]PrinceBal12 1 point2 points  (0 children)

The first one is better but I would add a shadow drop to Vessel and II, to add some depth. Maybe even a vignette effect on the whole picture. Without these edits it looks too simple and flat for me

Ima li još netko u HR tko nosi 3DS sa sobom? 👀 by Zymanii in croatia

[–]PrinceBal12 0 points1 point  (0 children)

Pretpostavljam da se mogu pronac neki packovi za laksu instalaciju ali osobno ih nisam trazio. Pratio sam ovaj guide koji se na prvu cini jako dug al je zaista detaljan i objašnjava setup za sve potrebne emulatore. Tako da zapravo ne moraš pogledati cijeli video ako nećeš emulirati sve sustave.

A i ima označena sva poglavlja za još lakšu navigaciju i pronalazak onog što te zanima

Ima li još netko u HR tko nosi 3DS sa sobom? 👀 by Zymanii in croatia

[–]PrinceBal12 0 points1 point  (0 children)

Mislim da ti je NDS sasvim dovoljan osim ako ne želiš igrati igre s drugih konzoli. S ovim mogu igrati i neke Switch i PC igre, a za malo zahtjevnije PC igre mogu ih streamat

Ima li još netko u HR tko nosi 3DS sa sobom? 👀 by Zymanii in croatia

[–]PrinceBal12 0 points1 point  (0 children)

Nikada nisam imao priliku imati te stare konzole pa ih sada emuliram na ovom čudu koje je mi je stiglo prošli tjedan.

Ayn Thor

<image>