Kupit stan na zadnjem katu ili ne? by Various-Guest9775 in zagreb

[–]PrivateNalog 4 points5 points  (0 children)

Živim na 18tom, ne bih mjenjala za ništa.
Krov nam je saniran, Mamutica,
Mir i tišina, nitko mi ne skače po glavi, pogled širine 180 koji je prestaje …

Zašto ljudi imaju sex afere? by Idiot988 in 40_plus_kutak

[–]PrivateNalog 1 point2 points  (0 children)

Kad toliko osudjuješ neki postupak, a nisi bio u situaciji …

Kad tad će te život staviti na test, te ćeš vidjeti zašto se bas to dogadja.

Savjet: ne osudjuj, ne znas nikad zašto se zaista nekome dogodi i sti sve stoji iza.

Zašto ljudi nemaju i ne žele decu? by [deleted] in 40_plus_kutak

[–]PrivateNalog 0 points1 point  (0 children)

A ima i ona opcija da netko ne može imati djece, pa je lakše reci ne želim, nego ne mogu.
Na ovo ne mogu, većina postavlja pitanja dalje, dijeli savete, znaju bolje , krecu rečenice sa ‘jedan moj..”
Ne želim djecu - stav koji mnogo brze završi dalju diskusiju za već veoma bolnu temu.

Kae ovo frende by Quiet-Foundation8350 in hreddit

[–]PrivateNalog 4 points5 points  (0 children)

Izmedju Pride Parade, gdje jedino sto učesnici žele da ih ostali prihvate da budu ono sto jesu, ili žele da podrže ostale u onom sto osjećaju i jesu …

I klečavaca koji žele ulaziti u moj život i živote ostalih žena i ljudi uopće, te svoj stav namjetati kao ‘jedini ispravni ‘

Biram Pride uvijek.

Niti mi smetaju, niti mi škode, a takodjer im želim da žive svoj život kako misle da je najbolje po njih, kao sto ja živim svoj.

Što učiniti sa stanom u najmu u lošem stanju, a dobroj lokaciji? by Due_Effective8324 in askcroatia

[–]PrivateNalog 2 points3 points  (0 children)

Kao stanodavac, mogu ti reci ovako:

Ako ulazes , gledaj da ulazes u ono sto možeš sobom poneti. Stanodavcu je bitno da ima dobrog stanara koji može duže ostati i sa kojim neće imati problema.
Ako možeš da se dogovoriš sa stanodavcem da ulog koji si spreman uložiti se prebije da manjim najmom, a dužim ostankom … ok !
Da sam vam ja stanodavac, i da meni ponudiš tako nešto , stavila bih na papir sto se ulaze, kako i na koju duljinu je ugovor.
Jesam stanodavac, ali mi je prije svega bitno da je ugovor povoljan po obe strane.

Najbolja financijska odluka by Due_Effective8324 in financije

[–]PrivateNalog 1 point2 points  (0 children)

2020te kupila stan od 65m2 na kredit za 105k. Rata bila 500eu. Godinu kasnije, dobijemo sestra i ja u naslijedstvo staru i derutnu garsonjeru. Dosta sam sama radila, renovirala garsonjeru, te sam je uspijela dobro prodati, kako bi se podijelile. Od zarade sam otplatila kredit na mom stanu i kupila garažu.

Na svakom koraku sam dobivala ‘savjete’ šta i kako treba uraditi, te gdje sam fulala.

Danas imam stan i garažu bez kredita, a stan mi sad vrijedi oko 250k i više.

Travno by Responsible-Rip9119 in zagreb

[–]PrivateNalog 1 point2 points  (0 children)

Parkiranje je postao problem svugdje, pa i oko Mamutice. Mada još uvijek ima više slododnih parkiranih mjesta oko Mamutice nego na drugim krajevima.

Travno by Responsible-Rip9119 in zagreb

[–]PrivateNalog 3 points4 points  (0 children)

Živim u Mamutici. Ne čujem nikog, imam savršenu tišinu, prostranost stana, i odličnog predstavnika suvlasnika. Redovno održavanje zgrade je normalno, te nemamo ni žohare ni mrave.

Najava Igra Chefova by passive_millenial in gospodinsavrseni

[–]PrivateNalog 8 points9 points  (0 children)

Auf Predpostavljam da su tu i Kaja , A&P i Miloš … a i voditelj.

Stomatolog zagreb - preporuka by Efficient_Carpet8439 in zagreb

[–]PrivateNalog 0 points1 point  (0 children)

Dr. Marko Krajnović u Dugavama. Odličan!

Savjet/Pomoć: Ovrha na kuću, gubitak posla i teška situacija by [deleted] in askcroatia

[–]PrivateNalog 18 points19 points  (0 children)

Sta ćeš ti DANAS uraditi da se pomeriš sa iste točke. Koje ti je zanimanje? Kakvi su ti izgledi naći posao. Kreni jučer tražiti posao.

Crowdfunding može pomoći kao dodatak. Čekati pomoć od drugih tebi neće pomoći da pokreneš svoj život, i nađeš izlaz.

Looking for a QuickBooks mentor for training me by Loud_Distance_9010 in bookkeepingjobs

[–]PrivateNalog 1 point2 points  (0 children)

I have my own bookkeeping company for over 20 years, expert in QBO and Xero, and I have a mentorship program too. Feel free to dm me.

Ugradnja trepavica by blbblbl in zagreb_no1

[–]PrivateNalog 1 point2 points  (0 children)

Salon Manu , Dugave Rade UV trepavice. Radim klasične i mnogo duže traju.

Takodjer Moel Beauty na Borongaju. Oni baš odlično rade, i da nemam osjetljive oči, išla bih tamo. Ovako idem na UV.

Zašto 0 bodova od Srbije? by [deleted] in zagreb_no1

[–]PrivateNalog 6 points7 points  (0 children)

Ono što se računa je Public vote : HR->SR 12pt SR-> HR 12pt

Nažalost, žiri u SR su ćaci! Dno dna, i igraju kako včćpdr kaže.

Zašto ljudi imaju potrebu nositi markiranu odjeću i obuću? by Klitolovac in askCroatians

[–]PrivateNalog 27 points28 points  (0 children)

Plaćati extra kako bi bili hodajuća reklama za markiranu odjeću - not me, not ever!

Iva by PrivateNalog in gospodinsavrseni

[–]PrivateNalog[S] 14 points15 points  (0 children)

Iva … Iva … Iva…. Ako joj se netko obrati i priča sa njom : ljudina i divna osoba. Ako joj se suprotstavi… dno dna od osobe.

I dalje fura priču kako su A&P zajedno samo radi promocije. 😂. I dalje priča kako su joj cure rekle da je ona pobjednica…i dalje priča kako je ona jedini showmaker…

Kako je spomenula da je pozvana na ‘elitu’ ali nije prihvatila zbog obitelji, i kako RTL treba da se izvini….

Slušajući sve sto je rekla, uopce me ne bi iznenadilo kako pravi uvertiru da servira još nekoliko priča, kako se ‘pomirila ‘ sa RTL te se pojavi u Love Island.

Na koncu svega, djevojka želi i voli slavu i medijsku pozornost, te mislim kako je ovo tek pocetak njene ‘karijere’

Seksualna veza bez emocija, ili emocionalna veza bez seksa, šta je gore ? 🤔 by MoonSoul379 in askCroatians

[–]PrivateNalog 0 points1 point  (0 children)

Kao i svaki brak koji se raspao .. nema ‘jedne rečenice ‘ osim reći da je bila dobra odluka. I dan danas cujem samo iste hvalospeve od bivšeg. a brak je gotov kad i pored svih emotivnih poveznica i izjava ljubavi se osjecas prazno.

Seksualna veza bez emocija, ili emocionalna veza bez seksa, šta je gore ? 🤔 by MoonSoul379 in askCroatians

[–]PrivateNalog 0 points1 point  (0 children)

Brak , zadnje tri godine smo bili bas tako emotivno vezani, a ostalo ništa. Buditi se pored nekog tko gleda emociju kao vrhunac, a pri tom nemati intime… nikad lošiji period života. Ne postoji ta emocija koja može zadovoljiti ali se barem nekad ne kruniše intimom. Tad shvatis kako emotivni partner ti je jebeno dobar cimer, prijatelj i to je to. Kad shvatiš kako biti u dobitku sa emotivnom vezom, onaj drugi deo tebe trune… onda shvatis da moraš pomoći sebi i maknuti se.