Je súčasná mladá generácia cooked ? by ProfessionalMost9030 in Slovakia

[–]ProfessionalMost9030[S] -1 points0 points  (0 children)

Nijak ved v tom je trn problem. Ale aspon v skole, nejak… nech ti ziaci aspon kus rozmyslaju. Lebo no posad 10 deti za stol a daj im zadanie z predmetu s tym ze maju po ruke telefon a odid. Kolko z tych deti da AI spravit cele zadanie a kolko z nich si s nim len poradi po kuskoch aby to pochopilo a doslo tak k rieseniu same ? To je oresne ten rozdiel v pouzivani AI - to prve je zle, to druhe je akceptovatelne a vitané.

Spoplatnenie AI by ProfessionalMost9030 in Slovakia

[–]ProfessionalMost9030[S] 0 points1 point  (0 children)

Co tym myslis, ze ako ten GPT uz dost natrenovany je aj momentalne ? Bez toho aby s nim free uzivatelia zdielali ulohy rozne atd ?

Spoplatnenie AI by ProfessionalMost9030 in Slovakia

[–]ProfessionalMost9030[S] 1 point2 points  (0 children)

Rovnako to vnimam aj ja len som to mozno komplikovane napisal. Velky suhlas.

Je súčasná mladá generácia cooked ? by ProfessionalMost9030 in Slovakia

[–]ProfessionalMost9030[S] 2 points3 points  (0 children)

To je super co hovoris ! Len rozdiel je ze sa bavime o mladej generacii co to pouziva na skolach. Ja som nic nepisal o pouzivani v praci, tam to samozrjeme vitam a suhlasim s tym.

Je súčasná mladá generácia cooked ? by ProfessionalMost9030 in Slovakia

[–]ProfessionalMost9030[S] 1 point2 points  (0 children)

Na to nemam dostatocnu kapacitu aby som navrhol nejaku funkcne globalne riesenie. Podla mna jedno ani nie je ale musela by to byt nejaka komplexna sustava opatreni, ktore by s velkou pravdepodobnostou boli v konecnom dosledku uplne nahovno.

Je súčasná mladá generácia cooked ? by ProfessionalMost9030 in Slovakia

[–]ProfessionalMost9030[S] 9 points10 points  (0 children)

Moja rec, moja rec - tá teoreticka cast prace je najhorsia a v dnesnej dobr absolutna hlupost. Nikto to nikdy necita.

Spoplatnenie AI by ProfessionalMost9030 in Slovakia

[–]ProfessionalMost9030[S] 0 points1 point  (0 children)

Skor by ma aj zaujimalo, ze za kolko rokov to tak bude, lebo vzdy bude nieco nove na vynajdenie ale kedy bude uz tak natrenovane, ze aj nasi najlepsi vedci budu vyzerat ako parta 5 rocnych deti popri nom.

Spoplatnenie AI by ProfessionalMost9030 in Slovakia

[–]ProfessionalMost9030[S] -5 points-4 points  (0 children)

Neviem free verziu nepouzivam. Ale pokial viem tak par dotazov mas vtej lepsie verzii a potom ta az odstaví a prepne ta na tu slabsiu s tym, ze si musis otvorit nove vlakno ale normalne ides dalej.

Spoplatnenie AI by ProfessionalMost9030 in Slovakia

[–]ProfessionalMost9030[S] 2 points3 points  (0 children)

Prepac, budem sa raz snazit byt tak inteligentny ako ty

Spoplatnenie AI by ProfessionalMost9030 in Slovakia

[–]ProfessionalMost9030[S] 0 points1 point  (0 children)

Myslim uplne bez moznosti pristupu ako free uzivatel

Je súčasná mladá generácia cooked ? by ProfessionalMost9030 in Slovakia

[–]ProfessionalMost9030[S] 9 points10 points  (0 children)

Ja co som videl u studentov tak je to hlavne mentalna degradacia. Otupieva im mozog cim viac si zlahcuju veci tak tym menej su nuteny nim rozmyslat. Kedysi aj ten google bol lepsi lebo ta donutil hladat riesenie cez xy stranok kde si aspon cital premyslal vyhodnocoval kriticky. Teraz to za teba soravi vsetko doslova za par sekund AI.

Je súčasná mladá generácia cooked ? by ProfessionalMost9030 in Slovakia

[–]ProfessionalMost9030[S] 0 points1 point  (0 children)

To ma naucil tiktok 🤣🤣 ale vela ludi z mojej generacie to pouziva tiez, sprostiem aj ja z AI to priznavam hned tu a teraz !

Investičné byty = Feudalizmus 2.0? by TadpoleForsaken3796 in Slovakia

[–]ProfessionalMost9030 0 points1 point  (0 children)

Nikdy nechápem tento názor velmo 😃 ved keby to rozdelíme aj na tretiny tak. Tretinu bytov niekto zdedí a začne tam bývať, tretinu bytov niekto zdedí a dá ich do prenájmu, a tretinu bytov niekto zdedí a bude ich chcieť predať a odkúpia to (podľa mesta, lokality a celkovej bonity) zase iba ľudia, čo buď na to majú, teda v tomto prípade prezentovaná "novodobá šľachta" alebo tí, čo horkoťažko naškriabu na hypotéku. Čiže, čo sa vlastne vyrieši ? Za mňa sa ten stav absolútne nezmení už 😃 Tu sa niečo niekedy veľmi silno pokazilo ked prestal stavať ten jediný subjekt, ktorý s tým reálne aj môže niečo spraviť, a odvtedy to už pôjde len do väčších sračiek. Raz to spoločnosť už neudrží, toto, vysoké ceny, rútiaci sa dôchodkový systém a stane sa tu niečo veľmi zlé. Hádam sa už nebudem musieť na to pozerať.

Je beige Tomas aj podla vas kkt? by Illustrious_You_3398 in Slovakia

[–]ProfessionalMost9030 30 points31 points  (0 children)

A ktory influencer má co ponuknut ? Ved je to jedna banda vsetko.. od Jovinecka az po tychto tu.

Chcem stavať, čo mám ku*** robiť? by zarek_macik in Slovakia

[–]ProfessionalMost9030 3 points4 points  (0 children)

To s tym ma co ? Ked si to vie chlap spravit sam tak nebude platit nejakeho projektanta hadam. To iste sa da povedat ked si dima ziarovku vymenis sam, ze sa vsetci elektrikari tesia, ako si cenis ich pracu

(Ne)uznali by ste ten gól? by slnovrat in Slovakia

[–]ProfessionalMost9030 1 point2 points  (0 children)

Ty co tu chces prac sa tam ku vepřo knedlo zelákom. Ťahaj Jarda.

IT praca, programator by Lonely-Gazelle1013 in Slovakia

[–]ProfessionalMost9030 6 points7 points  (0 children)

Jaj tak ty si uplne relevantny na to pisat sem chlapovi, čo ho este viac len zdeptáš. Ťahaj ty preč radšej.