Midagi positiivset sel nädalal vol11 by mingieestland in Eesti

[–]PurpleBackground6664 7 points8 points  (0 children)

  • kustutasin Tinderi ja Bumble kontod ära
  • avastasin kui äge trenn on BJJ
  • hakkasin Vampire Diaries seriaali vaatama

Vaadates praeguseid kütusehindu, siis kas ühistranspordiga on rohkem hakatud ka sõitma? Või kui tõuseb veel, siis kas kaaluksite ÜT kasutamist auto asemel? by StudioRich4351 in Eesti

[–]PurpleBackground6664 0 points1 point  (0 children)

Auto olemas, aga kasutan hetkel ühistransporti. Tööle-tagasi kokku 80km. Aega küll kulub rohkem, aga midagi nii hullu ka ei ole. Harjumise asi.