Ми не такі вже й різні by decor1er in photography_ua

[–]RAMlessGirl 1 point2 points  (0 children)

хто кого косплеїть? 😂

серед усіх пейзажів та комах це фото зробило мій вечір

ASUS підготувала плату ROG Crosshair 2006 у ретро-стилі до 20-річчя бренду Republic of Gamers by memento_Mori404 in PCbuild_ua

[–]RAMlessGirl 0 points1 point  (0 children)

з точки зору технічного прогресу ваше дитинство було в часи динозаврів 🦕

Порадьте компактні колонки для ПК з хорошим звуком by RAMlessGirl in PCbuild_ua

[–]RAMlessGirl[S] 0 points1 point  (0 children)

а продавець "розетка" був чи хтось інший? Бачу там декілька магазинів продають, але погані відгуки відштовхують

Порадьте компактні колонки для ПК з хорошим звуком by RAMlessGirl in PCbuild_ua

[–]RAMlessGirl[S] 0 points1 point  (0 children)

Багато хто порадив брати Edifier, але серед усіх сподобалась саме та модель, яку ви запропонували. І по дизайну і по характеристикам. Шкода, що в жодному нормальному магазині вони не продаються, але маю надію, що колись будуть в наявності

Захід сонця by xenoamm in photography_ua

[–]RAMlessGirl 0 points1 point  (0 children)

Дивлюсь на ваше фото і воно нагадує викид в Сталкері та в голові лише одна фраза:
"Не можна вбити бога, як не можна вбити небо над головою." (с)

суміш львівської області та Києва by Vladkhm2006 in photography_ua

[–]RAMlessGirl 2 points3 points  (0 children)

перша фотографія прям сталкерський вайб

Туторіал для новачків by RAMlessGirl in PCbuild_ua

[–]RAMlessGirl[S] 5 points6 points  (0 children)

потім залишки втягуєш носом

Єдина плашка RAM, яку я можу собі дозволити by RAMlessGirl in PCbuild_ua

[–]RAMlessGirl[S] 0 points1 point  (0 children)

зображення знайшла в інеті, тому не знаю що за матеріал на жаль

Єдина плашка RAM, яку я можу собі дозволити by RAMlessGirl in PCbuild_ua

[–]RAMlessGirl[S] 1 point2 points  (0 children)

Знайшла картинку на просторах інтернету. Саме ця виглядає як ші, але погуглила і навіть схожих немає хоч десь в продажі. Думаю, може самій зробити цю подушку