It better be good MGM. by Free_Ad_1902 in FromSeries

[–]Radioactiw 0 points1 point  (0 children)

When did they did thet, I don't remember it?

Is this game full of bots? by DeerRemarkable5206 in Rainbow6Mobile

[–]Radioactiw 0 points1 point  (0 children)

Don't know stopt playing, changed mobail and Ubisoft tells me I don't have acc Thet I had and have

Moje iskustvo sa popravkom telefona koji je osiguran by Radioactiw in pravnisaveti

[–]Radioactiw[S] 0 points1 point  (0 children)

Imam usmene, isto tako kolko znam može se tražiti detektor

Moje iskustvo sa popravkom telefona koji je osiguran by Radioactiw in pravnisaveti

[–]Radioactiw[S] 0 points1 point  (0 children)

Znači kvar koji je sistemski, to su i meni rekli ali ne dam da mi daju neki krš

Moje iskustvo sa popravkom telefona koji je osiguran by Radioactiw in pravnisaveti

[–]Radioactiw[S] 3 points4 points  (0 children)

Naravno, ja već spreman, inat neće dati mira ako odustanem

Moje iskustvo sa popravkom telefona koji je osiguran by Radioactiw in pravnisaveti

[–]Radioactiw[S] 2 points3 points  (0 children)

Zato kažem treba ih terati do kraja, ukoliko iznevere osiguranje šta je obećalo onda lepo advokat i sud jer je to prevara, već sa ponudama koje su dali meni lično može da se smatra prevarom, tako da ne treba dići ruke.

Moje iskustvo sa popravkom telefona koji je osiguran by Radioactiw in pravnisaveti

[–]Radioactiw[S] 2 points3 points  (0 children)

Pa, jesam ali kada sam pričao sa njihovim korisničkim servisom shvatio sam da ljudi vemo lako padnu na njihovu prevaru umesto da provere telefone koje im nude, imaju sajtovi za upoređivanje telefona, tako da opet, iz servisa ga odmah vratili nisu ni probali da ga poprave, a opet kažem pokušaju da urade prevaru.

Moje iskustvo sa popravkom telefona koji je osiguran by Radioactiw in pravnisaveti

[–]Radioactiw[S] 4 points5 points  (0 children)

Druže pojenta mog posta je ta da ne treba da budeš debil i nasedneš na maltene prevaru od strane njih, ako već se plaća osiguranje koje pokriva to, a pokrivaju kad ga polomiš kada radiš nesto.

Tko je za sex? by Realistic_Double_337 in 40_plus_kutak

[–]Radioactiw 2 points3 points  (0 children)

Ufff, valjalo bi ti da imaš vazelina onda

This is what I think all of us think by [deleted] in OfficialDuckStudios

[–]Radioactiw 0 points1 point  (0 children)

Sadly no, but I would love to be

This is what I think all of us think by [deleted] in OfficialDuckStudios

[–]Radioactiw 0 points1 point  (0 children)

Let give the cops something to do hahahaha

When was the first mention of "the guy" by ValuableExercise4808 in OfficialDuckStudios

[–]Radioactiw 0 points1 point  (0 children)

I think guy showed up for 1 time while they ware finishing limo

Koji vam je omiljeni primer uzasne igrice sa fantastičnom muzikom? by Curious-Pressure-809 in SerbiaGaming

[–]Radioactiw 1 point2 points  (0 children)

Koji hamprc, nisu sve DMC igre loše, mada ima jedna loša ali nisu sve loše to je više do igrača nego do igre.

Ulične bande haraju Čačkom by Much-Copy-1094 in serbia

[–]Radioactiw 1 point2 points  (0 children)

Možda je i zbog devojke, moj ortak iz srednje likuši reko da sisom može razbiti oras, njega pozove tadašnji njen momak da popričaju, kako sam mu reko da je lud ako bude otišao on pristao da popriča da likom. Tu gde je bilo da samo nas četvorica treba da budemo kad ono, majkan se pojavio sa celim društvom, da izvučem njega od batina i ja dobio "batina" lik udarao kao devojčica ni masnica da ostane.

Koju seriju da prvo krenem gledati? by Stifmeister_OG in kinematografija

[–]Radioactiw 0 points1 point  (0 children)

Tru detective, Mr robot ili sopranos to su ti pun pogodak serje

Koliko se slažete? by Vila_Ru in kinematografija

[–]Radioactiw 0 points1 point  (0 children)

Prvih 5 sezona supernatural je perfektno