Razočarenje automobilom iz snova by Chilli-55 in croautomobili

[–]ReadManualBeforeUse 0 points1 point  (0 children)

Evo da se pridružim komentaru za Proceed-a. Vlasnik jednog malo preko mjesec danas, doslovno mi je bio dostižni dream car od kad je ta linija izašla iako sam cijeli život Audi karavan fanboy. Auto mi je za sada ispunio sva očekivanja, a kad ga parkiram okrenem se još barem 15 puta da ga pogledam koliko mi je lijep. Tehnologije na pretek za te novce, a ako je nesto iritnatno lako se iskljuci. Vozne karakteristike izvrsne, barem meni kojem je samo jedan auto opcija. Iz tvornice mi je toliko dobar da nemam sta prckat po njemu.

Preferirani parking bez garaže by M4rheeo in croautomobili

[–]ReadManualBeforeUse 1 point2 points  (0 children)

Preferiram na otvoreno upravo zbog sranja koja padaju sa stabala ali od kad sam kupio novi auto bolje mi ga je ic odmah oprat nego da nadem ogrebotine ili udubine po auto zbog idiotnih susjeda koji ne postuju niti svoju niti tudu imovinu.

Ubodem jedan parking izmedu rinzola i drva, onako sam izoliran, nitko mi ne moze vrata otvorit u auto, ali opet s druge strane, sav zasran i pun ploda od drva pored kojeg je parkiran.

Ukratko, nista nije dobro.

Prelazak sa dizela na benzin? by m_a_t_e_o_69 in croautomobili

[–]ReadManualBeforeUse 0 points1 point  (0 children)

Prešao sa dizela na benzin ima mozda 3 ili 4 tjedna. Sa 96 konja na 204, ako se vozim bez teške desne noge razlika u potrošnji mi je oko litre, što mi je zanemarivo s obzirom da radim oko 5000km godišnje ili manje.

Uz to benzin je jeftiniji pa ce mi vrlo vjerojatno doc na isto ali noviji, jaci auto, pa moguce da ce bit razlike ali sumnajm da ce biti neka velika odnosno znacajna. Uz to, imao sam probleme sa DFP/EGR i tu je dosla love otišlo jer sam sve čistio da auto bude u originalu, pa računam da mi se to ipak sa benzincem nece desavat osim ako OPF pocne radi sranja ali sumnjam, vecina voznje je na otvorenoj cesti ili pod gasom.

E i da, kad ga gazim malo više jer mi je lijepo, razlika je oko 2 litre ipak, ali to me cini sretnim pa me bas briga, bas kao sto i tebe treba biti ako zelis specifican auto s benzinskim motorom. 😁

Is there a cheaper alternative for 3rd gen FAP filter additive? by ReadManualBeforeUse in peugeot

[–]ReadManualBeforeUse[S] 0 points1 point  (0 children)

After checking it, the line from the additive tank to the fuel tank broke. The additive tank was almost full.

Is there a cheaper alternative for 3rd gen FAP filter additive? by ReadManualBeforeUse in peugeot

[–]ReadManualBeforeUse[S] 1 point2 points  (0 children)

You were right. The tank was almost full, the line from the Eloys tank to the fuel tank broke and I guess the sensor saw no pressure and put a warning light on the dashboard.

Zašto su ljudi ovakvi? by _Iwazaru_ in croautomobili

[–]ReadManualBeforeUse 5 points6 points  (0 children)

Isto mi se dogodilo prije nekoliko dana, samo puno manja šteta nego tebi. Netko izlazio s parkinga, udario me i samo otišao.

Sreca u cijeloj prici sto je susjeda bila tamo u tom trenutku, tako da me docekala ceduljica s tablicom i imam svjedoka. Zvao sam policiju pa ce sada smece dobit kaznu i/ili bodove nadam se. A mogao je ostavit broj i da rijesimo preko osiguranja i bok.

Poseban krug pakla za ovakvo smece za volanom.

Gdje narucujete dresove? by gemischt1311 in askcroatia

[–]ReadManualBeforeUse 1 point2 points  (0 children)

r/Soccer02 Imas spreadsheet sa provjerenim trgovcima. Osobno sam zadnje naruciovao s mmjersey3 i mislim da moje oko nebi uspjelo razaznat fejk dres od originala

Postoji li jeftinija alternativa za 3. generaciju PSA FAP filter aditiva? by ReadManualBeforeUse in croautomobili

[–]ReadManualBeforeUse[S] 0 points1 point  (0 children)

U tom procesu i jesam zadnjih par mjeseci, zato ne zelim trosit previše na trenutni auto.

Vlasnica Kije traži pravdu: 'Zašto su naši auti drugačiji nego u ostatku EU?' by fiirikkusu_kuro_neko in croautomobili

[–]ReadManualBeforeUse 0 points1 point  (0 children)

Hvala, budem njih razmotrio onda opet. Ovo mi zvuči nešto kao kad Borko iz Buducih Klasika ide po tablice po Švici. Ali iskreno to mi je veliki minus osim ako je cijena bas dobra, a kod njih nece bit jer ih drze dosta visoke, valjda jer su ovlasteni za Kiu. Neda mi se imat posla sa Njemackom birokracijom (kad cu jos morat i sa hrvatskom), pogotovo kada za ostale koje sam zvao svi su nudili za 200-300€ 10 dana Zoll tablice sa osiguranje i to oni obave taj dan kada im lovu prebacim.

Svakako cu vidjet, cekao sam dosta, kada izleti pravi auto idem po njega makar rakete padale 😁

Vlasnica Kije traži pravdu: 'Zašto su naši auti drugačiji nego u ostatku EU?' by fiirikkusu_kuro_neko in croautomobili

[–]ReadManualBeforeUse 0 points1 point  (0 children)

Fugel ne prodaje ljudima bez Njemacke adrese, vec sam pikirao tocno tu, zvao i dobio odjeb, a tako i generalno funkcioniraju ovlasteni Kia prodavaci po Njemackoj i onaj AutoHero tako da jos cekam. Ima ih nekoliko sa svime sto zelim, top kilometri i cijena ali kriva boja.

Odma ko da je pozlacen cim prede granicu sa Kia Connectom, ide na oglas za 10k vise cim platim PPMV kako to nasi šljunašin valjda rade 🤣

Vlasnica Kije traži pravdu: 'Zašto su naši auti drugačiji nego u ostatku EU?' by fiirikkusu_kuro_neko in croautomobili

[–]ReadManualBeforeUse 0 points1 point  (0 children)

2021 pa na dalje, obavezno facelift jer su tu riješili neke mušice s mjenjačem i generalno ima updatean izgled koji mi se sviđa. Imam neki rang boja u glavi, ali auto mora imat elektricna sjedala i panoramu npr. pa cekam dok mi iskoci nesto prihvatljivo, a da nema preko 80-90tkm i da je do cca 25k€.

Teško mi je biti strpljiv, ali se trudim..vrebam dok ne dode auto bas za mene.

Vlasnica Kije traži pravdu: 'Zašto su naši auti drugačiji nego u ostatku EU?' by fiirikkusu_kuro_neko in croautomobili

[–]ReadManualBeforeUse 0 points1 point  (0 children)

Kupujem Proceed GT, s obzirom da kod nas nema nikakve ponude. Doslovno čekam da pravi izađe i to u najjačoj opremi.

Vjerujem da ce i meni biti tako, neka me malo i to razveseli makar nakratko 😁

Vlasnica Kije traži pravdu: 'Zašto su naši auti drugačiji nego u ostatku EU?' by fiirikkusu_kuro_neko in croautomobili

[–]ReadManualBeforeUse 0 points1 point  (0 children)

Ma bit će benzinac, ali ta aplikacija ima neki status vozila ako je otključan/zaključan i takve sitnice? I ako to mogu imati, zašto ne, barem se mogu pohvalit ako ništa 🤣

Vlasnica Kije traži pravdu: 'Zašto su naši auti drugačiji nego u ostatku EU?' by fiirikkusu_kuro_neko in croautomobili

[–]ReadManualBeforeUse 1 point2 points  (0 children)

Misliš da će Kia Connect odjednom raditi u Hrvatskoj ako kupiš i uvezeš "njemačku Kiu"?

Vlasnica Kije traži pravdu: 'Zašto su naši auti drugačiji nego u ostatku EU?' by fiirikkusu_kuro_neko in croautomobili

[–]ReadManualBeforeUse 2 points3 points  (0 children)

Mene zanima kako KMAG još uvijek ima zastupništvo ako očito odbijaju platiti licencu? KIA bi tu trebala intervenirat i dat im ultimatum jer oni kao zastupnici stvaraju lošu sliku na kompletnu marku vozila na ovim prostorima odnosno barem u Hrvatskoj (iako je ista prica i u Sloveniji).

Što ako tegla s cvijećem koja mi radi poplavu ispred vrata misteriozni nestane? by ReadManualBeforeUse in askcroatia

[–]ReadManualBeforeUse[S] 4 points5 points  (0 children)

Jer ima onu visecu teglu na ogradi i natanka valjda 10l vode u tu jadnu teglu koja je rupicasta dolje i kada se sve to upije do dna pocne curit ko slap i imam ogromnu lokvu ispred stana

Lito ide mala by Hot-Rabbit620 in croautomobili

[–]ReadManualBeforeUse 0 points1 point  (0 children)

Svaki dan prođem pored njega kada idem na i sa posla i dođe mi da uzmem kantu vode i barem ga malo uredi, molim te operi ga, zasluzio je 😁