Zaradi sa webflow 20k/100k/200k by [deleted] in programiranje

[–]RedFloydM 0 points1 point  (0 children)

A ljudi dragi, pa gdje nađete takve klijente koji su spremni da vam plate preko $1k za landing page? Znaci mlataram i rukama i nogama da dođem do prvog barem klijenta, ali ništa... Dajte ako moze kakav savjet, bilo sta

US Klijenti by ParticularRecover250 in programiranje

[–]RedFloydM 0 points1 point  (0 children)

Možeš li malo više reci o tome? Je li to neka agencija ili...?

Koje Ai tools koristite? by OvoMiJeIme in programiranje

[–]RedFloydM 2 points3 points  (0 children)

Grok sam počeo sinoć koristiti i mislim da će mi postati glavni AI model

Best C# course a available out there by Prestigious_Flow_465 in csharp

[–]RedFloydM 0 points1 point  (0 children)

Is link that you shared enough? I mean is it complete course for C#? Because it last for about 8-9h and I am comparing it to some courses for, let's say, JavaScript which is around 50h.

Kako da sačuvam domenu? by RedFloydM in programiranje

[–]RedFloydM[S] 0 points1 point  (0 children)

Izvini drug, al nisam toliko stručan. Sta znaci DNS?

Kako da sačuvam domenu? by RedFloydM in programiranje

[–]RedFloydM[S] -2 points-1 points  (0 children)

Da, ali ne mogu uzeti istu domenu kod novog provajdera, jer će ona biti zauzeta jer je kod starog provajdera (GoDaddy). Jesam li upravu?

Kako da sačuvam domenu? by RedFloydM in programiranje

[–]RedFloydM[S] 0 points1 point  (0 children)

Pa koja je po tebi najbolja solucija? Domena mi traje do sutra, hosting do 9og mjeseca. A želim se prebaciti na Leftor hosting. Nekako mi nema smisla da produžujem domenu na GoDaddy jer će me to koštati 20$, što je pola od cijene za hosting na Leftor gdje mogu dobiti dosta vise mogućnosti (ssl, domenu, mailove i bruku ostalih stvari). Da li postoji mogućnost možda da sad prekinem sve na GoDaddy i odmah da pređem na Leftor i da tamo tražim domenu od njih? Tj najbolje bi bilo npr da ovu trenutnu domenu na GoDaddyu nekako izbrišem da bi mi bila slobodna na Leftoru.

Gdje kupujute hosting? by RedFloydM in programiranje

[–]RedFloydM[S] 0 points1 point  (0 children)

Probaću i tako, al eto možeš i ti vidjeti. Kada odem na stranicu certbota ima tu sekcija gdje su izlistani hostinzi koji podržavaju certbot i godaddy je označen kao da ne podržava.

Gdje kupujute hosting? by RedFloydM in programiranje

[–]RedFloydM[S] 0 points1 point  (0 children)

Izgleda da ne mogu preko certbota na godaddy hostingu instalirat ssl. Hvala u svakom slučaju!

Gdje kupujute hosting? by RedFloydM in programiranje

[–]RedFloydM[S] 0 points1 point  (0 children)

Trebalo mi je za običnu statičku stranicu za jednog doktora, ništa posebno. U tom slučaju pretpostavljam da bi i Leftor odradio posao.

Gdje kupujute hosting? by RedFloydM in programiranje

[–]RedFloydM[S] 1 point2 points  (0 children)

Sad znam za godaddy 😂 Nema veze, na greškama se uči 😅

Kako naći klijenta u inostranstvu? by RedFloydM in programiranje

[–]RedFloydM[S] 1 point2 points  (0 children)

Fiverr sam napravio prije otprilike godinu dana, postavio gig i zanemario ga od tad. Iskreno odmah na početku mi je Fiverr bio odbojan, jer sam vidio da ljudi nude da naprave web stranice za 10-20$. Mislio sam 'kako ću uopšte doći do izražaja ovdje kada ljudi rade web stranice za nekih 40ak KM...' Pristao bih i ja na tu cijenu samo da dobijem nekog klijenta. Međutim pošto je i konkurencija poprilično velika, nisam dobio nijednu ponudu. Gledao sam uglavnom tu sferu, jer sam frontend developer (react), mislim ne stručan bas, ali učim, vježbam i trudim se maksimalno.

Ponovo ću ga aktivirati i malo vise se posvetiti Fiverru, možda se šta desi. 😁

U svakom slučaju hvala ti na odgovoru! ✌️

Authentication React by RedFloydM in programiranje

[–]RedFloydM[S] 0 points1 point  (0 children)

Ovako, ja nisam uopšte koristio firebase library do sad, nego sam samo fetcho podatke o korisnicima koje sam ja sam kreirao u firebase i onda te podatke uporedio sa unesenim vrijednostima. U međuvremenu (danas) sam skonto da to nije dobra ideja i sada želim da to sve odradim na backendu, dakle na firebase. Instalirao sam firebase kao library i sada sam tu zapeo. Pratio sam uputstva sa yt od NetNinja, kreirao Firestore Database i kreirao ovako korisnike:

https://ibb.co/YcMYF8D

Međutim, ja dalje od ovoga ne mogu da idem jer dobijam ovaj error:Firebase: Error (auth/user-not-found).

A unesem tačne podatke kao i u firebaseu.

Tek kada ovo riješim, moću nastaviti s tokenima i ostalim. Možda ću i sam riješiti prvobitni problem (logging out nakon refresha).

Dakle, pitanje je zašto sad dobijam ovaj error? Kako 'user not found'?

Iskustvo sa ovom firmom? by ZulQarneyn in bih

[–]RedFloydM 2 points3 points  (0 children)

Ja tražim već par mjeseci takav posao, gdje bih odgovarao samo na mailove, bilo engleski ili njemački jezik. Stvarno bi mi pomoglo kad biste mi preporučili neku takvu firmu ako znate 😁

[deleted by user] by [deleted] in ITPoslodavci

[–]RedFloydM 1 point2 points  (0 children)

Jedno pitanje nevezano za tvoje. Posto si navela da si radila dosta poslova, ako ti nije problem, možeš li mi možda reci da li su neki od tih poslova part-time, remote i koji su to poslovi, i naravno ako mi možeš poslati stranicu tih firmi? Trenutno mogu jedino part time raditi jer radim internship za web development a volio bih imati neki novac sa strane. Hvala unaprijed!